Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 156 bizneset e Arsimit nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
156 biznese u gjetėn.
Gjimnazi Guinness
Shkolla 9-vjecare Drita e Dijes & Gjimnazi Guinness. Eksperiencė dhe pėrvojė nė arsim. Mėsues me eksperiencė dhe tė kualifikiuar.
Arsim
Prane Stadiumit Dinamo Tirane
Gjimnazi Publik Gjergj Kastrioti
Shkolla "GJERGJ KASTRIOTI" u hap mė 1 shtator 1967. Inagurimi I shkollės u bė nė Janar 1968 me rastin e 500 vjetorit tė vdekjes sėSKĖNDERBEUT,fakt qė ndikoi nė emėrtimin e kėsaj shkolle. Nxėnėsit e k... mė shumė
Arsim
Durres
Gjimnazi Qemal Stafa
Misioni: Edukimin e brezit te ri. Produkti: Nxenes te pergatitur per jeten dhe shoqerine
Arsim
Tirane
Hevona
Ofrojme per femijet e ciklit te ulet mesimdhenie pas shkolle. Ne ju mundesojme qe femijet tuaj te jene te shkelqyer ne mesime.
Arsim
Tirane
HTT- High Tech Tests
HTT shpk Group. Grupi HTT eshte aktiv ne biznesin e instalimeve hydro-termike dhe atyre elektrike Nje pjese e rendesishme te Grupit perben edhe Kolaudimi i matesave te ujit dhe matesave te energ... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike, Arsim
Tirane
Instituti Arsimor Vellezerit Kajtazi
Instituti Arsimor Vellezerit Kajtazi eshte nje institut jo publik.
Arsim
Vaqarr Tirane
Instituti i Trajnimeve dhe Karrieres
TĖ JEMI ZGJEDHJA E PARĖ: ITK ėshtė standarti qė ėshtė zgjedhur nga qindra studentė dhe profesionistė pėr trajnimet profesionale, metodikat efektive dhe sukseset qė ata kanė arritur nė sajė tė bashkėp... mė shumė
Arsim
Tirane
Instituti Leonardo da Vinci
Instituti Leonardo da Vinci ofron kurse dhe Programe Profesionale ne fushen e Inxhinierise, Informatikes, Ekonomise, Grafikes dhe Gjuheve te Huaja.
Arsim, Shėrbime Biznesi
Sheshi Willson Tirane
Integral Eductional Programs sh.p.k.
Integral prej 5 vitesh ka treguar se eshte nje nga kompanite lider ne fushen e konsulences per arsimin jashte vendit. Sherbimi jone perfshin: kerkimin, pergatitjen e dosjes per aplikim, aplikimin d... mė shumė
Arsim
Tirane
ISN Albania
ISN Albania trains and consults more than 1000 professionals each year. Our topical interest is management and people performance. Therefore, the organization focuses on offering high impact corporate... mė shumė
Arsim
Tiranė
ISPU Celsi Magjik
Mirėsevini nė ISPU (Instituti Arsimor Parauniversitar) Ēelėsi Magjik. Pėrmes procesit mėsimor edukativ nė kėtė shkollė ju do tė realizoni ėndrrėn tuaj mė tė bukur. Jua them me bindje dhe nė mėnyrė tė ... mė shumė
Arsim
Prapa shkollės Konferenca e Pezės Tirane
Kancelari-Dizajn Sara
Kancelari Sara garanton nje sherbim korrekt duke ofruar nje game te gjere produktesh me cmime konkuruse te markave qe perfaqeson, per te gjithe rishitesit dhe klientet ofron libra dhe mjete shkoll... mė shumė
Arsim
Tirane
Kancelari dhe Artikuj Shkollore
Pranė kancelarisė do tė gjeni: Tonera origjinale, Tonera compatible, Toner jet, Printera, Fotokopje, artikuj shkollorė dhe pajisje profesionale pėr institucione dhe zyra, me shumicė dhe pakicė. Nj... mė shumė
Arsim
Tirane
Klasa IX-B "Shkolla 9 Vjeēare Yzberish"
Fillimet e kesaj klase startojne qe nga viti 2009 me mesuese kujdestare Qerime Gucin, ne katin e pare dhe me nje perberje prej 19 nxenesish. Ne klasen e ll ajo pesoi vetem disa luhatje te vogla dhe u ... mė shumė
Arsim
Tirana, Albania
Kolegji Flabina
Kolegji Flabina eshte shkolle e mesme jopublike
Arsim
Tirane
Kolegji Mehmet Akif
Misioni i Kolegjit Mehmet Akif eshte: Tė edukojmė breza, qė krahas arsimimit serioz tė marrė nė ēdo fushė, tė jenė idealist, vizionarė, social, tė sjellshėm dhe tė respektueshėm ndaj ēdo lloj besimi ... mė shumė
Arsim
Lipjan Kosove
Kolegji Shqiptar i Mjekesise
Nje organizate jo qeveritare qe ka si qellim trajnimin dhe rritjen e cilesise se sherbimit te personelit mjeksor ne Shqiperi.
Arsim, Farmaci & Mjeksi
Tirane
Kolegji Turgut Ozal
KUSH JEMI NE? Kolegjet Turke u hapėn si institucionet e para private nė fushėn e edukimit nė Shqipėrinė e viteve '90, njė investim vizionar qė nisi nė vitin 1993 me Kolegjin "Mehmet Akif" nė Tiranė. ... mė shumė
Arsim
Ish Shkolla e Partise Tirane
Kolegji Turk Hasan Riza Pasha
CILI ĖSHTĖ MISIONI YNĖ ARSIMOR? Pėrgatitja e individividėve profesionalisht tė aftė, por dhe mbartės tė vlerave si toleranca, dialogu dhe bashkėpunimi. Edukimi i njeriut tė aftė nė pėrcjelljen dhe nx... mė shumė
Arsim
Shkoder
Kolegji Universitar Universum
Kolegji Universum ėshtė institucion i arsimit tė lartė, i akredituar pa kusht nga Agjencia pėr Akreditim e Kosovės. Programet e studimit, menaxhimi institucional dhe sigurimi i cilėsisė janė vlerėsuar... mė shumė
Arsim
Prishtine Kosove
Reklamė