Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 272 bizneset e Artikuj shtėpish nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
272 biznese u gjetėn.
Ideal Kamina
Ju ofrojme oxhakun qe keni enderruar me cilesi te cilen jua garanton experienca shume vjecare qe nga viti 2003.
Artikuj Shtėpish
Ferizaj
IM.MI Ceramica sh.p.k.
IM.MI.Ceramica sh.p.k ėshtė njė ndėr kompanitė mė tė mėdha nė tregtimin e pllakave. Shitje me shumicė dhe pakicė, me njė ekspozitor modern tek ish-blloku. Ju mirėpresim, qė ju tė zgjidhni atė ēf... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Tirane
Imagine Interior Design
Studio e arkitekturės dhe interiorit Imagine Interior Design ofron: 1.Design 2.Projektim 3.Zbatim 4. Arredim Imagine Interior Design e pėrqėndron veprimtarinė kryesore nė arkitekturėn, dizajnin, ... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Shqiperi
IN AES sh.p.k.
IN AES eshte distributor i Ontex per Shqiperine, per produkte si Pannolini, Peceta Higjenike, Letra te Lagura etj.
Artikuj Shtėpish
Shkoder
In Style Mobileri
Mobileri In Style aplikon nivele tė larta tė cilėsisė sė garnatuar nga dizenjimi deri nė shpėrndarjen e bazuar tek kėnaqesia e klientit. Mobileri In Style ofron nėpėrmjet eksperiencės, teknologji e ci... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Unaza e Re Tirane
Inda Company
Inda Company operon nė tregun shqiptar tashme prej 14 vitesh tė sukseshme nė sektorin e ndėrtimit dhe bujqėsisė mė paisje dhe makineri nga mė tė ndryshmet dhe cilėsoret. Kompania ofron shitje me pakic... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Materiale Ndėrtimi
Zona Industriale Vaqarr Tirane
Inoks G-ART
Inoks G-ART shpk ėshtė themeluar si kompani qė prej vitit 2000, me akivitet nė fushėn e konstruksioneve prej inoksi. Qė nga fillimi i veprimtarisė, Art Inoks ėshtė marrė me punimin e inoksit. Me vonė,... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Prane Pro Credit Bank Tirane
Inspiration Home
Lindja e Inspiration eshte nga dashuria dhe pasioni per te bukuren me nje nderthurje te dizenjove, formave te ndryshme te arredimit, te tradicionales dhe avangardes te ardhura ne cilesine me te larte ... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Perballe Galerise Tirane
Inter-Office
Inter-Office sh.p.k. qė nga viti 1999, i jep zgjidhje me njė gamė tė gjėrė produktesh, nevojave pėr pajisjen e vendit tė punės, nė zyra, institucione, spitale, shkolla etj. Me investime tė vazhduesh... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Bulevardi Gjergj Fishta Tirane
Interior Expert
Interior Expert ofron projektim zbatim tė shtėpisė, lokalit, hotelit dhe mjediseve tė tjera. Me kapacitetin dhe potencialin qė zotėron, Interior Expert ka nė ēdo moment korrektėsi pėr t'ju pėrgjigjur ... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Kulla B Tirane
Interplast Group Sh.p.k.
Misioni ynė ėshtė qė klientėve tanė t'iu sjellim teknoligjinė mė tė re dhe inovacione tė vazhdueshme nė lėminė e aparateve shtėpiake dhe shėrbimeve nga kompania jonė, si dhe mbėshtetja e vazhdueshme p... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Prishtine
Ital Divani
Kompania Ital Divani shpk ėshtė themeluar nė vitin 1994 si njė sipėrmarrje e pėrbashkėt, mjaft e sukseshme me Gama Saloti, njė kompani prestigjoze nė traditėn e tapicerisė Italjane. Theksohet qė bashk... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Kamez Tirane
Italshqipja sh.p.k.
Italshqipja shpk eshte krijuar ne 1994 nga investitore italiane si vazhdimi i fabrikes se perpunimit te drurit ne Shkoder. Tradita e vjeter, arti i punimit ne dru, kombinimi i tekonologjise se fundit ... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Zona Industriale Shkoder
J&N Arrendamenti
J&N Arrendamenti ju ofron pajisje per bare dhe restorante, konsulence , projektime, asistence, gjithcka qe ju nevojitet per te bere realitet deshirat dhe ambiciet e juaja, eksperienca e gjate ne treg ... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
21 Dhjetori Tirane
Jur & Chris
Kompania Jur & Chris u themelua ne vitin 2006. Ajo ushtroi aktivitetin e saj ne fushen e hidrosanitareve dhe abazhureve ne nje showroom prane City Park. Gjate kesaj kohe Jur & Chris paraqitet denjėsis... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Tirane
JYSK Albania
JYSK is a global retail chain that sells everything for the home. Today, JYSK GROUP has more than 2,200 stores, 19,000 employees across 37 countries.
Artikuj Shtėpish
TEG Tirane
Kabina Dushi me porosi
Kabina dushi te te gjitha llojeve me cmime mjaft konkuruese, assistiojme edhe me punime te ndryshme hidraulike!
Artikuj Shtėpish
Tiranė
KBD sh.p.k.
KBD sh.p.k. operon ne tregun Shqipetar me nje eksperience te gjate ne tregtimin me shumice e pakice te aksesoreve te mobilerise si doreza dyersh, doreza mobiljesh, mentesha dyersh, aksesore oxhaqe, ak... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Tirane
Kleso Ltd
Kleso ltd operon ne tregun vendas me nje eksperience te gjate ne tregtimin e pllakave dhe hidrosanitareve. Firma bashkepunon me kompani prestigjoze europiane duke sjelle ne tregun shqipetar nje game t... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Zhupan Fier
Kliti Mobilime
Realizojme mobiljet tuaja ne nje pafundesi kombinimesh te ngjyrave me modelet. Mobilim apartamentesh, zyra, call centre, klinika dentare, ambulatore mjekesore, farmaci (ne material HPL higjenik)
Prodhime, Artikuj Shtėpish
Tirane