Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 272 bizneset e Artikuj shtėpish nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
272 biznese u gjetėn.
ARAN Cucine
Ogni giorno costruiamo cucine interpretando sogni e bisogni delle famiglie di tutto il mondo, nel pieno rispetto dell'ambiente. Talento, passione ed autenticita ci rendono ambasciatori del saper viver... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Zona Industriale Frazione Casoli 64032 Atri, Italy
Oikos
Oikos is a Greek owned company which retails and wholesales contemporary furniture, lighting and design items for homes, apartments, offices and public places such as restaurants, cafes, bars, clubs a... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Athens, Greece
Lavdari DOORS
Cilesia mbizoteron tek ne! Jeni te mirepritur!
Artikuj Shtėpish
Berat
Alsper
Alsper operon ne fushen e tendave te diellit dhe mushamave te kamionave,duke zene nje pjese te konsiderueshme te tregut. Pjese e rendesishme e sherbimit qe Alsper ofron,eshte shitja e lendes se pare,p... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Durres
Teoren
Teoren shpk operon nė tregun e materialeve elektrike, hidraulike, sistem ngrohje, hidrosanitare dhe ndriēues. Kompania ėshtė themeluar nė vitin 2005, duke u mbėshtetur nė njė eksperiencė disa vjeēa... mė shumė
Materiale Ndėrtimi, Artikuj Shtėpish
Borak Durres
Mirashi Company
Ne sherbim te cilesise duke respektuar njeriun dhe ambientin. Mirashi Co. filloi aktivitetin prodhues ne sektorin e prodhimit te dyerve prej druri ne vitin 1993. Ne pak vite pune e perkushtim ajo ... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Durres
Hidrosanitare Sinani
Firma "Haki Sinani" Sh.p.k. ėshtė njė nga firmat mė tė mėdha tė tregėtimit tė materialeve hidraulike, hidrosanitare, elektrike, sistemeve tė ngrohjes,bojra gjermane,pllakave oxhaqe panele diellor ri... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Qender Sukth Durres
Mobil Eni
Mobil Eni vjen ne tregun vendas me nje eksperience disa vjecare ne fushen e mobilerise. Mobileria Eni ofron mobillje te prodhimeve italiane per te gjitha ambientet e shtepise tuaj. Te gjitha produkte... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Unaza e Re Durres
Hoti Metal sh.p.k.
Hoti Metal sh.p.k. ėshtė njė ndėrmarrje me pėrvojė shumėvjecare nė rregullimin dhe montimin e tė githa llojeve tė llamarinės metalike. Pėrpunim, tregtim dhe montim nė lartėsi tė ndryshme tė llamarinav... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Materiale Ndėrtimi
Rrashbull, Mbikalimi i Fllakes Durres
Mobilje Antike Elisabeta
Mobilje Antike Elisabeta operon ne tregun Shqipetar prej disa vitesh ne tregtimin e mobiljeve antike gjermane e hollandeze. Tek Mobilje Elisabeta do mund te gjeni dollape, mini bare dhe shume orendi s... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Lagja 5 Durres
Albaflex sh.p.k.
Albaflex sh.p.k. ėshtė e specializuar nė prodhimin e elementėve dekorative prej poliuretani pėr industritė e mobiljeve brenda dhe jashtė vendit. Eshtė prezente prej 17 vitesh nė tregun shqiptar si dhe... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Importe & Eksporte, Prodhime
Durres
Light Dajana
Light Dajana, Linja jone drejtohet nga teknike te persosur dhe dizenjatore te diplomuar te cilet bejne kombinimin e permasave me ambientet dhe ngjyrat sipas deshirave te klienteve tane.
Artikuj Shtėpish
Durres
Magic Elektrik sh.p.k.
Magic Elektrik shpk ofron zgjidhje tė integruara, tė sigurta, efiēente dhe produktive nė infrastrukturėn e energjisė, proēeset industriale, dhe aplikimet rezidenciale. Magic Elektrik shpk bashkepunon ... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Importe & Eksporte, Materiale Ndėrtimi
Durres
Romier sh.p.k.
Romier sh.p.k. prodhon shtepi druri, mobilje te ndryshme dhe dyer te brendeshme. Tregton mermere dhe granite, gure dekorativ, travertina, tulla, hekur, cimento dhe gjithcka qe ju nevoijitet per te nde... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Kompani Ndėrtimi, Prodhime
Durres
Mobileri Buna
Mobileri Buna shpk operon nė tregun Shqipėtar qė nga viti 1994 nė fushėn e mobilimit. Buna aplikon nivele tė larta tė cilėsisė tė garnatuar nga dizenimi deri tek shpėrndarja me qėllim kryesor Kėnaqėsi... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Shkozet Durres
Kurti Unibllok
E vendosur nė Manėz, ndėrtuar nė kryqėzim tė akseve kryesore tė vendit: Tiranės dhe Durrėsit, Kurti Unibllok disponon facilitete nė furnizimin me tulla betoni nė kohė nė shėrbim tė klienteve nė tė gji... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Manėz Durres
Eurobicaku
Eurobicaku firme prestigjoze ne prodhimin e dyerve te brendeshme , mobiljeve , kuzhinave, kanatave dhe elementeve te tjere shtese. Prodhimet e BICAKU tashme jane konsoliduar ne tregun Shqipetar. Pervo... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Materiale Ndėrtimi
Fllake Durres
Mobileri Celiku
Mobileri Celiku me nje tradite te gjate dhe te sukseshme ,ploteson te gjitha nevojat per mobilim ,duke filluar qe nga kuzhinat, dhoma gjumi ,tavolina ambjente zbukuruese me dru ,shkalle druri per ambj... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Shijak Durres
Mabe Plastik
Mabe Plastik eshte sipermarrja me nje eksperience shumevjecare ne ndertimin e tendave te diellit, te kamioneve, te kalcetove , shitjes me shumice te mushamase PVC dhe ndertimin e konstruksioneve metal... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Durres
Mobileri Star sh.p.k.
Mobileri Star sh.p.k. eshte nje kompani e njohur ne prodhimin dhe te tregtimit te mobiljeve ne Elbasan. Kompania ka filluar aktivitetin e saj te prodhimit ne fillim te viteve '90 per te furnizuar krye... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Bulevardi Qemal Stafa Elbasan
Reklamė