Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 272 bizneset e Artikuj shtėpish nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
272 biznese u gjetėn.
Zanusi Tirane sh.p.k.
Zanusi shpk operon nė tregun Shqipėtar me njė eksperiencė 6 vjecare nė fushėn e tregtimit, shitjes me shumicė dhe pakicė tė pajisjeve pėr bare, restorante, pasticeri, piceri, supermarkete, fast-food, ... mė shumė
Artikuj Shtėpish
400 metra nga Casa Italia Tirane
Xhul-Mar
Xhul-Mar operon ne tregun shqipetar me nje eksperience te gjate disavjecare. Firma ushtron aktivitetin ne fushen e tregtimit te materialeve hidrosanitareve. Xhul-mar bashkepunon me firmat me te mira n... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Unaza e Re Tirane
WorldFlex
Me nje eksperiencė mė shumė se 20 vjecare nė kerkim tė kėnaqėsisė konsumatore, rritjes sė larmishmėrisė sė produkteve,shėrbimit tė njė cilėsie sipas standarteve ndėrkombėtare, vijmė me njė pėrkushtim ... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Tirane
Vizion Impex
Vizion Impex lider ne fushen e tregtimit te parketeve dhe aksesoreve te tyre ne bashkepunim me firmat me prestigjoze europiane ne kete fushe ofron per klientet e saj produkte me cilesi te larte si dhe... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Perballe me stadiumin Dinamo Tirane
Vitra
Mission: Creating innovative products and concepts with great designers is Vitra's essence. They are developed in Switzerland and installed worldwide by architects, companies and private users to ... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Switzerland
Vitalux sh.p.k
Vitalux sh.p.k. eshte nje kompani e specializuar ne ndricimin industrial profesional dhe dekorativ, distributor i markave nderkombetare ne fushen e ndricimit.
Artikuj Shtėpish
Tirane
Villeroy & Boch Albania
Gjithcka nisi me 1748 ne fshatin Audun-le-Tiche,ku Francois Boch, nje zbulues i metaleve te cmuara, filloi prodhimin e pjatave dhe filxhaneve te porcelanit ne forma te thjeshta. Seti i pare ishte Old-... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Tiranė
Victoria Hidrosanitare & Arredim
Victoria Hidrosanitare & Arredim eshte salloni me i ri i kryeqytetit ne rrugen me te vjeter te tij , ku ofrohen mobilje banje porcelani te markave dhe cilesive te ndryshme.
Artikuj Shtėpish
Sheshi Avni Rustemi Tirane
uPRINT
Letra Murale te Personalizuara. Custom Wallpapers Murals, Wall Decals, Canvas and Wall Posters.
Artikuj Shtėpish
Stacioni i fundit i Kombinatit Tirane
Tufina Watches
Qė nga themelimi i saj, firma ėshtė zotėruar nga familja Tufina. Pėr ne, fillimi ishte ora e Tiranės, ora me kasė tė gjatė, ora xhepi; dhe nė vijim ora luksoze dore pėr meshkuj. Pėrgjatė gjeneratave m... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Tirane
Top Standart
Top Standart operon nė tregun Shqiptar qė nga viti 2002 nė fushėn e hidrosanitareve. Ėshtė pėrfaqėsues ekskluziv i GSI Ceramica ( Gruppo Sanitari Italia) Remer Rubinetterie, Kariba, Casseta, Incasso. ... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Tirane
Tolimo sh.p.k.
Tolimo shpk tregton vetėm podukte qė mbajnė firmėn Made in Italia, bashkėpunon me partnerė lider tė kėsaj fushe nė Itali, sjell gjithnjė risi dhe zgjerim tė gamės sė produkteve tė saj, ndihmon nė gjet... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Blloku i Magazinave Tirane
Timex Hidrosanitare sh.p.k.
Timex sh.p.k. lider nė fushen e tregėtimit tė paisjeve hidrosanitare, e krijuar qė nė vitin 1993 dhe e konsoliduar me vite experiencė, pasqyron seriozitet dhe garanci nė shėrbimet dhe produktet qė ofr... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Tirane
Tessuti Tirana
Tessuti Tirana vjen tek ju pėr t'ju bėrė tė ndiheni sa mė unik dhe tė veēantė nė stilin e dekorit te shtepse suaj, duke sjell nė Tiranė copa tė firmave mė prestigjoze. Copa tė njė cilėsie tė lartė tė ... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Prane servis Kadiu Tirane
Teoren
Teoren shpk operon nė tregun e materialeve elektrike, hidraulike, sistem ngrohje, hidrosanitare dhe ndriēues. Kompania ėshtė themeluar nė vitin 2005, duke u mbėshtetur nė njė eksperiencė disa vjeēa... mė shumė
Materiale Ndėrtimi, Artikuj Shtėpish
Borak Durres
Tenda & Ēadra ERA sh.p.k.
Tenda dielli dhe cadra te te gjitha llojeve.
Artikuj Shtėpish
Vaqarr Tirane
tekko.al
NA VIZITONI NE DYQANIN TONE TE RI. JU MIREPRESIM ME OFERTA SPECIALE.
Artikuj Shtėpish
Yzberisht Tirane
T.G. Alba sh.p.k.
T.G. Alba sh.p.k. operon ne tregun vendas me nje eksperience te gjate ne tregtimin e impianteve elektrike. Firma peshte perfaqesues zyrtar i AISTOM per Shqiperine.
Artikuj Shtėpish, Materiale Ndėrtimi
Tirane
Shtepia Ideale
Kompania Sprint distribution, ėshtė kompani lider nė importimin, tregėtimin dhe instalimin e materialeve tė tilla si Korniza pėr perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, T... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Tirane
Shpiragu
Shpiragu ka nje eksperience mbi 15 vjecare ne treg me pajisje profesionale per hotele, restorante dhe kafeteri. Kompania ka nje staf te kualifikuar, me eksperience e te motivuar. Misioni i kompanise e... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Bulevardi Zhan D'Ark Tirane
Reklamė