Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 103 bizneset e Automjeteve dhe pjesė kėmbimi nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
103 biznese u gjetėn.
Gomisteri Dy Vellezerit
Gomisteri Speciale, Teknologjia me e fundit, Paisje Italiane moderne, Konvergjenc Speciale Ballancim me Lazer Sherbim me 10 vjet eksperience
Automjete & Pjesė
Tirane
Grupi Kadiu
GRUPI KADIU perfshin disa kompani ne fushen e produkteve dhe sherbimeve si vijon: 1. KADIU Sh.a Ne fushen e tregtise se pjeseve te kembimit per automjete, autoservise sherbimi dhe me pika shitje me... mė shumė
Importe & Eksporte, Automjete & Pjesė
Tirane
Gulf Balkans
Me moton tonė Quality Endurance Passion, Gulf ofron produkte dhe shėrbime me cilėsi tė lartė kudo nė botė. Gulf u themelua nė vitin 1901 nga familja Mellon nė kohėn e zbulimit tė naftės nė Texas. ... mė shumė
Automjete & Pjesė, Energji
Tirane
Gjerman Auto
Gjerman Auto merret me tregtimin dhe rregullimin e makinave ne Shqiperi.
Automjete & Pjesė
Tirane
H&D sh.p.k.
Rent a Car & Insurance
Automjete & Pjesė, Siguracione
Tirane
Hyundai Auto Albania sh.p.k
Distributor zyrtar i Markes Hyundai ne Shqiperi. Servis i autorizuar. Tregtim i pjeseve origjinale dhe sherbime cilesore.
Automjete & Pjesė
Prane Spitalit Hygeia Tirane
Karrotrec
Per ju ofrome sherbime karrotreci ne te gjithe Tiranen.
Automjete & Pjesė
Tirane
Karrotrec Flori
Karrotrec Flor Doda ofron sherbime karrotreci si dhe Servis xhenerik, lyerje makinash, drejtim shasie etj.
Automjete & Pjesė
Sukth i Ri Durres
Karrotrec Koli
Karrotrec Koli ofron shėrbimin karrotrec qė prej vitit 2004 nė Shqipėri dhe shtetet europiane Shengen, duke punuar me profesionalizėm dhe ēmime konkurruese. Kompania ka operuar me sukses prej 9 vit... mė shumė
Automjete & Pjesė
Sheshi Willson Tirane
Karrotreci Tirana
Shėrbime Karrotreci MA - EN ėshtė kompania e parė nė llojin e saj e themeluar qė prej vitit 1993. Nėn drejtimin e profesionistėve tė kėsaj fushe Kompania MA - EN u zhvillua shpejt nė njė ndėr kompanit... mė shumė
Automjete & Pjesė
Tek Brryli Tirane
Kastrioti Motors sh.p.k.
Kastrioti Motors operon nė tregun Shqiptar, prej shumė vitesh, duke ofruar eksperiencėn mė tė mirė nė sektorin e automjeteve, servisit tė automjeteve e shumė shėrbime tė tjera. Me njė eksperiencė 1... mė shumė
Automjete & Pjesė
Prane Mbikalimit Rinas Tirane
Kopje Celesi AUTO IvyTech
KOPJE & RIPARIM CELESI AUTO Nese ju doni nje kopje celesi me Chip per makinen tuaj ose ne rast se ju e keni humbur dhe kopjen e vetme, ne ju ndihmojme.
Automjete & Pjesė
Prane Shkolles se Baletit Tirane
Lavazh Ariel
Lavazh Ariel, Larje tapiceri makine, tepete etj. Larja e tapicerive behet me uje te ngrohte. Tharja e tapicerive behet ne dhome tharje me ajer te nxehte. Perdorimi i solucioneve te cilesis se pare te ... mė shumė
Automjete & Pjesė
Prane Fu Farma Tirane
Lavazh Special
Lavazh Special.
Automjete & Pjesė
Tirane
Makina me Qera - Car Rental Albania
ALBANIA - AUTO Makina me Qera me cmime konkuruese ne Treg Makina vjen aty ku deshironi ju vetem me nje telefonate. Ju Mirepresim!
Automjete & Pjesė
Prane Ministrise se Arsimit Tirane
Makina me qera Auto House
Makina me Qera / Rent a Car.
Automjete & Pjesė
Tirane
Makina me Qera Metaj
Sherbime 24 ore, ne gadishmeri per te gjitha llojet e makinave me te mira ne Shqiperi gjithashtu me cmimet me konkuruese ne treg. Kerkoni dhe do gjeni sherbime serioze dhe cilėsore. Mjafton njė tele... mė shumė
Automjete & Pjesė
Tiranė
Marxh sh.p.k.
Marxh sh.p.k ėshtė njė firmė e specializuar nė distributimin me shumicė dhe pakicė tė pjesėve tė kėmbimit pėr markat mė tė njohura gjermane si: Mercedes Benz, Volkswagen, Audi, BMW, Opel dhe jo vetėm... mė shumė
Automjete & Pjesė
Laprake Tirane
Mazda Albania
Mazda Automobiles and Parts.
Automjete & Pjesė
Tirana
Mektrin Motors
Shqiperia pas viteve 90 ishte nje treg i ri ne fushen e automjeteve. Vendet e prejardhjes se tyre ishin Italia, Gjermania dhe jane po keto vende te cilat jane aktualisht te pazevendesueshem ne tregun ... mė shumė
Automjete & Pjesė
Xhavzotaj Tirane