Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 103 bizneset e Automjeteve dhe pjesė kėmbimi nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
103 biznese u gjetėn.
Turbo Group Albania
Turbina te reja per te gjitha automjetet, mjetet e transportit dhe mjetet e tonazhit te rende.
Automjete & Pjesė
Tirane
Toyota Tirana Albania
Distributori i Autorizuar i Toyota per Shqiperine.
Automjete & Pjesė
Durrės
Tirana Auto Gas sh.p.k.
Tirana Auto Gaz shpk eshte nje kompani per montimin e impjanteve te gazit per automjete e vendosur ne Tirane. Prej tre vjetesh jemi perfaqesues zyrtare te impjanteve Zavoli per Shqiperine. Stafi yne... mė shumė
Automjete & Pjesė
Mbrapa Ish Uzines Enver Tirane
Suzuki Albania
Pėrfaqsues zyrtar i Suzuki Motor nė Shqipėri. Official Rapresentative of Suzuki Motor in Albania.
Automjete & Pjesė
Vore Tirane
SKODA Albania
Porsche Albania eshte perfaqesuesi zyrtar i Skoda ne Shqiperi. Porsche Albania ėshtė pjesė e grupit Austriak Porsche Holding Salzburg. Porsche Holding Salzburg, tashmė 100% nė pronėsi tė grupit VW... mė shumė
Automjete & Pjesė
Tirane
Servis Kristi
Pjese kembimi te reja dhe servis makinash. Servis llamanirist dhe pjese per cdo lloj marke.
Automjete & Pjesė
Mamurras Kurbin
Servis Besland
Servis Besland.
Automjete & Pjesė
Tirane
Servis Auto-Saimir
Servis Auto-Saimir ofron sherbime te ndryshme si: Marmita te Reja Katalitike. Testimi Ndotjes per Benzinen & Naften. Diagnostifikim me Compjuter. Punime Xhenerike. Punime Saldimi. Punime Elekt... mė shumė
Automjete & Pjesė
Sheshi Shqiponja Tirane
Servis Alerno
Servis Alerno eshte nje nga serviset me te medha ne qytetin e Fierit ku ju mund te kryeni shit-blerje makinash, mund te gjeni pjese kembimi, ose rregulloni makinen tuaj te prishur.
Automjete & Pjesė
Sheq I Madh Fier
Rial Iveco sh.p.k.
Rial Iveco ofron pjese kembimi per Fiat Om-Iveco Cifa, tuba presioni vaji dhe riparim turbinash. Rial Iveco eshte nje servis i specializuar per makineri ndertimi dhe vetura.
Automjete & Pjesė
Unaza e Re Tirane
Rent Car Albania - Multidimensional
Rent Car Albania offers multidimesional cars for different places in Albania. Rent Car Albania ofron makina me qira per vende te ndryshme ne shqiperi.
Automjete & Pjesė
Tiranė
Rapid Repair
RAPID REPAIR vjen nė tregun shqipėtar si njė servis i specializuar per vegla pune dhe pjesėve tė kėmbimit. Bashkėpunon me partnerė tė njohur nė tregun ndėrkombėtar si Bosch, Hilti, Makita, Hitachi ,... mė shumė
Automjete & Pjesė, Materiale Ndėrtimi
Unaza e Re Tirane
Prime Rental
Prime Rental eshte nje kompani e cila ka si objektiv dhenien dhe marrjen me qera te autoveturave, motoreve, fugonave, autobuse e cdo lloj mjeti tjeter transportues ,brenda dhe jashte territorit te Rep... mė shumė
Automjete & Pjesė
Rinas Tirane
Porsche Albania
Porsche Albania is the first international automobile company operating in new car business in Albania is a part of one of the most successful automotive trading houses in Europe, the Austrian Porsche... mė shumė
Automjete & Pjesė
Tirane
Pasion BMW
Pasion BMW siguria juaj nė rrugė. Diagnozė profesionale riparim i plotė dhe i pjesshėm, motorrike, kamjo atm, xhenerike, elektroaut, programime, ēelėsa.
Automjete & Pjesė
Sheshi Shqiponja Tirane
Odisea Travel & Tours
Industria e udhėtimit ėshtė njė fushė mjaft dinamike dhe qė ndryshon ēdo ditė. Ēdo ditė stafi ynė e ndien veten si agjentė tė njė burse ndėrkombėtare ku synojnė tė sigurojnė ēmimet dhe ofertat mė tė m... mė shumė
Agjensi Turistike, Automjete & Pjesė
Bulevardi Bajram Curri Tirane
Nissan Albania
Shitje automjetesh, pjesė kėmbimi dhe servis i autorizuar pėr automjetet e markave: Renault, Nissan dhe Dacia. Disa informacione tė vlefshme mbi grupin Nissan (jemi tė detyruar qė t'i publikojmė nė... mė shumė
Automjete & Pjesė
Perballe Ish Doganes Tirane
Nesret -Shitje Makinash
Shit/Blerje makinash dhe pjese kembimi per te gjitha llojet e makinave .Ju mirepresim!
Automjete & Pjesė
Yrshek Tirane
Mondial Servis
Pjese kembimi origjinale, riparim automjetesh te aksidentuara, transport me karotrec , sherbime periodike, riparime motorike & xhenerike, ...
Automjete & Pjesė
Tirane
MOGO Finance
Since the founding of Mogo in Latvia the company has enjoyed rapid growth in four countries, with impressive presence throughout the Baltics and Georgia. Besides its customer service centres provid... mė shumė
Automjete & Pjesė, Shėrbime Financiare
Tirane