Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 62 bizneset e Bukurisė & Shėndetit nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
62 biznese u gjetėn.
Ada Nails
Thonj me xhel ne sallonin Ada Nails.
Bukuria & Shėndeti
Korce
AMO Profumi
Parfume dhe kremra te shumellojshme.
Bukuria & Shėndeti
Kompleksi Vizion Plus Tirane
Argjendari Geam
"GEAM" Jewellery Design, Shopping/Retail
Bukuria & Shėndeti
Tirane
Argjendari Gjikondi
GJIKONDI WATCHES & JEWELERY is a nationally reputed company, which is in the market since 1983. We started initially with jewelry and gold pieces. Since 2000 we have expanded into the watches range. W... mė shumė
Bukuria & Shėndeti
Bulevardi Zogu i Parė Tirane
Art Nails
Thonj me cmimet me te mira por qe zgjasin ne kohe dhe te cilesise me te mire? Kete mund ta gjeni vetem tek Art Nails! Ju mirepresim!
Bukuria & Shėndeti
Perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi Tirane
Avon Cosmetics
Kjo eshte kompania e cila ofron te vendosni maskare ne qerpike dhe ushqim ne tryeze,qe lufton rrudhat me nje dore dhe Kancerin e Gjirit me tjetren.Qe njeh vleren e buzeve perfekte, por lufton parresht... mė shumė
Bukuria & Shėndeti
Tiranė
Barber Shop Nardi
Pranojmė kursantė ( I pajisim me diplome ) Kurse 6 mujore per formim profesional.
Bukuria & Shėndeti
Tirane
Barber Shop SoKrati
Vlereso veten! Bukuria, kozmetikė dhe kujdesi personal nė Korēė. Qendra tregetare pazari Korce.
Bukuria & Shėndeti
Qendra Tregtare Pazari Korce
Beauty Center EMOZIONI
Beauty Center EMOZIONI eshte nje sallon bukurie, i cili eshte i perkushtuar teresisht trajtimit sa me te mire te klienteve.
Bukuria & Shėndeti
Fier
Beauty Salon Besa
Beauty Salon Besa.
Bukuria & Shėndeti
Fushe Kosove, Kosove
Bio Planet
BIO PLANET eshte nje dyqan me produkte kozmetike biologjike, ne kategorine make up, dhe produkte fytyre, flokesh dhe trupi.
Bukuria & Shėndeti
Prane Sheshit Willson Tirane
Biolaser
Biolaser Tiranė ėshtė qendėr estetike qė punon me aparaturat me tė reja, jemi tė specializuar nė depilim te pėrhershėm me laser!
Bukuria & Shėndeti
Tirane
Dabur Albania
Dabur Albania ėshtė pjesė e Dabur International me zyra qėndrore nė Dubai, UAE. Dabur ka njė trashėgimi tė shkėlqyer 128 vjeēare, gjatė tė cilės ka arritur shumė dhe ka marrė merita si njė nga firmat ... mė shumė
Bukuria & Shėndeti
Tirane
Eni Lena Make Up Artist & Hair Styling
Prerje, Lyerje, Stilime, Trendet e fundit, Vintage, Fashion, Nuse, Sfilata, Videoklip, Photoshooting, Backstage Everything for you
Bukuria & Shėndeti
Tek Piazza Tirane
Eva Dibra Make Up Artist-Hairstyle
Produkte te zgjedhura nga markat me te mira Italiane si: trajtime kurative me Mood Cosmetic sol.fine, ESTETIC Bioline, Make Up MAC Stage profeshin.
Bukuria & Shėndeti
Kompleksi Halili Tirane
Gledis Nails Art
Punimi i thoit me tips dhe me xhel dhe dizenjime nga te gjitha llojet.
Bukuria & Shėndeti
Prane shkolles Raqi Qirinxhi Korce
Hair Salon OLA
Hair Salon OLA
Bukuria & Shėndeti
Vore Tirane
IRIS COSMETIC sh.p.k
Shoqeria "IRIS COSMETIC" sh.p.k eshte nje nga kompanite me te medha ne Shqiperi per sa i perket distribucionit te artikujve kozmetik, profesional dhe kujdesit personal per dyqanet e kozmetikes, sallon... mė shumė
Bukuria & Shėndeti
Kashar Tirane
Ivoclar Vivadent for Albania
Ivoclar Vivadent for Albania.
Bukuria & Shėndeti
Tiranė
Joyel SPA
Salloni i dizenjuar Joyel spa thekson bukuri dhe intimitet me njė traditė, sipas stilit Viktorian. Eshtė njė ēlodhje e vėrtetė nė kopshtin tuaj. Ne ju ofrojmė elegancė me njė ēmim konkurues. Nė Joy... mė shumė
Bukuria & Shėndeti
Tirane
Reklamė