Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 147 bizneset e Call Center nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
147 biznese u gjetėn.
Biemme Contact Center sh.p.k.
La pagina di BIEMME promueve le opportunita di lavoro e condivide con i nostri FAN il successo di BIEMME. Giorno dopo giorno potrete amirare la migliore cultura di lavoro che stiamo coltivando nella c... mė shumė
Call Center
Shkoder
BKG Conseils Albania
Sherbime Call Center.
Call Center
Mbrapa ish Ekspozites Tirane
Blueberry Solutions
Kompania Blueberry Solutions shpk kompania e pare ne Shqiperi Google Partner dhe e vetmja qe menaxhon fushaten Google.
Call Center
Condor Center Tirane
BMC Alb
Sherbime Call Center
Call Center, Shėrbime Biznesi
Tirane
Business Data
Business Data (B.D) is a Albanian-based inbound and outbound telemarketing and customer service company that allows companies to benefit from custom-designed call center solutions that are delivered i... mė shumė
Call Center
Tiranė
Business Global Support
Sherbime financiare dhe Call Center.
Call Center, Shėrbime Financiare
Tirane
Business Marketing Communication
Il servizio presa appuntamenti nel nostro call center outbound e uno dei servizi per le comunicazioni in uscita piu produttivi, infatti contribuisce a dare concretezza e vigore alle strategie delle di... mė shumė
Call Center
Pranė Shkollės Petro Nini Luarasi Tiranė
Call Center Albania
Teleselling, inbound/outbound.
Call Center
SunTower Tiranė
CALL Center in Albania
COLLABORARE E TROVARE LAVORO ChE CERCHATE PER TUTTI
Call Center
Tiranė
Call Center Tiranė
New call center in Tirana offers new job opportunities for those who are willing to work!
Call Center
Don Bosko Tiranė
Central Spot Albania
CST u themelua qė nė vitin 2011 me zyrat qėndrore nė Herzeliya Israel, ndėrsa pjesa tjetėr e zyrave nė Qipro dhe Ukraine. Nė vitin 2016 vendosi tė hap edhe nė Shqipėri zyrat e saj, duke themeluar ne ... mė shumė
Call Center
Tirane
CLICK TO CALL
Sherbime Call Center.
Call Center
Tirane
Conduent Call Center Albania
Teknologji Conduent, mundeson ekspertizė dhe shėrbime ne vendet e punės qė nga bizneset e vogla deri tek ndėrmarrjet e mėdha globale - pėr tė lehtėsuar punėn nė mėnyrė qė ata tė veprojnė me efikasitet... mė shumė
Call Center
Rruga e Molos Shkodėr
Curri Net sh.p.k.
Sherbime Call Center.
Call Center
Tirane
DAF PRO sh.p.k.
DAF PRO sh.p.k. ofron sherbime financiare forex.
Call Center
Tirane
Data Centrum sh.p.k.
Data Centrum has 11 full-time employees and more than 80 part-time staff (interviewers, data entry operators, recruiters, etc.) from various backgrounds and experiences. We have extensive experien... mė shumė
Call Center
Pallati Dola Tiranė
Duo Contact
Sherbime Call Center.
Call Center
Durres
DYRRAH CALLING TEAM
Sherbime Call Center.
Call Center
Lagja 5 Durres
Dyvel Calls
Sherbime Call Center.
Call Center
Tirane
Easy Call Communication
Easy Call Communication eshte nje call center ne Tirane qe operon me sukses tashme prej dy vitesh.
Call Center
Tirane
Reklamė