Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 72 bizneset e Elektronikės nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
72 biznese u gjetėn.
ElectroService
Kompania ElectroService ofron nje ser sherbimesh ne fushen e riparimeve elektronike Riparime : TV LCD-LED-SMART : Elektroshtepiake Elektronike : Paisje Industriale : Poltrone Dentar : Paisje Mjeksor... mė shumė
Elektronikė
Durres
Elektro Servis sh.p.k.
Elektro Servis sh.p.k. eshte pjese e Balfin Group e specializuar ne riparimin e pajisjeve elektro-shtepiake & elektronike.
Elektronikė, Elektroshtėpiake
Selite Tirane
ElettroHouse
ElettroHouse - Riparim Elektroshtepiake ėshtė lider i asistencės teknike pėr riparimet e elektroshtėpiakeve nė shtėpi nė Shqipėri. Ofron shėrbimin e asistencės teknike nė shtėpi e shėrbim emergjence... mė shumė
Elektronikė, Elektroshtėpiake
Sheshi Skenderbej Tirane
Elettrostile.al
Elettrostile.al merret me: IMPIANTE ELEKTRIKE civile dhe industriale Sisteme: alarmi, zjarri, audio, tvcc kamera etj. Mirmbajtje te objekteve te biznesit: dyqane, zyra, vila, lokale.
Elektronikė
Tirane
Euroelektra sh.p.k.
Shoqeria "Euroelektra" Shpk ka si objekt: Tregtimin e mallraveve te ndryshme, materialeve elektrike dhe elektronike speciale qe kane te bejne me tipologjine e impianteve te percaktuara si me poshte dh... mė shumė
Elektronikė
Vaqarr Tirane
Extreme Audio Rental
Extreme Audio Rental ofron sisteme audio, video dhe ndricimi profesionale.
Elektronikė
Tirane
FMT Grpup
From 2003 to today, FMT Group has penetrated into the Albanian market and not only, as a specialist in energy management. Starting as a stabilizer voltage producer, FMT Group expanded its range of p... mė shumė
Elektronikė, Importe & Eksporte, Energji
Mezez Tirane
FOTO ULQINI
Foto "ULQINI" egziston qe nga viti 1993. Ne ofrojme keto sherbime: -Photo & Video Production -Stampim fotografish dixhitale -Perpunimi i fotove te demtuara -Zmadhime me permasa te ndryshme -Fo... mė shumė
Elektronikė
Tirane
Global Electronics
Global Electronics eshte nje kompani disa vjecare dhe ndodhet ne qender te Tiranes. Kompania jone ka nje strukture te organizuar e cila na ka dhene suksesin e padiskutueshem per vite te tera. Ek... mė shumė
Elektronikė
Tirane
Gorenje Albania
Gorenje Albania ėshtė importuesi dhe distributori i vetėm i produkteve Gorenje nė Shqipėri, nė pėrputhje me standardet europiane tė cilėsisė dhe garancisė.
Elektronikė, Prodhime
Don Bosko Tirane
Gotech
GoTech Electronics, ėshtė vazhdim i AIBA Company. Si distributor zyrtar i Indesit Internatinal Company Itali pėr paisjet elektroshtėpiake, GoTech sjell ekskluzivisht linjat mė tė reja pėr marka si H... mė shumė
Importe & Eksporte, Elektronikė
Tirane
GPSOB Tracking
Kompania jone ju ndihmon ne gjurmimin e makines tuaj.Ne kemi tarifat mujore me te uleta ne treg.Mos hezitoni te na kontaktoni nepermjet emailit ose nepermjet celularit. GPSOB Tracking ju krijon munde... mė shumė
Elektronikė
Tirane
Grand Celular Shop
Pike shumice per celulare dhe aksesore prapa postes qendrore. Te gjitha llojet e celulareve dhe qindra mijra aksesore me cmime shumice.
Elektronikė
Prapa Postes Qendrore Tirane
HardSoft
Gjuha C, njė hyrje nė programim.
Elektronikė
Tirane
HikVision Albania
Hikvision Albania shpk eshte nje nga kompanite me prestigjozet ne Shqiperi ne fushen e sistemeve te sigurise. Tek Hikvision Sarande mund te gjeni zgjidhje per te gjitha nevojat tuaja sado specifike qe... mė shumė
Elektronikė
Sarande
Impact sh.p.k.
Sisteme Survejimi me Kamera, Audio, Konferencash, Alarmi Vjedhje, Alarmi Zjarri, Telefonie, Kontorlli Aksesi, Brava Hotelesh
Elektronikė
Tirane
iPLUS
Internet , servis kompjuterash , tregtim te aksesoreve kompjuterik me pakice dhe Shperndarje interneti me fiber edhe antena WiFi , hapur ne Maj te 2006.
Elektronikė
Tirane
iStorm
Mission: Transfer our customers to the magic world of Apple through a unique experience of communicating, serving and satisfying their personal and professional needs.
Elektronikė
Filiki Etairia Square, 106 73 Athens, Greece
Istream
The only Apple Authorised Reseller and Apple Authorised Service Provider in Albania.
Elektronikė
Sheshi Skenderbej Tirane
iShop Myslym Shyri
-Feel the difference- Tek ne mund te gjeni cdo gje per Smartphonin tuaj. Servis-Aksesore-Programime
Elektronikė
Tiranė
Reklamė