Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 72 bizneset e Elektronikės nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
72 biznese u gjetėn.
Volks Shop
Volks Shop.
Elektronikė
Tiranė
USA LAPTOP SHOP
I hapur ne vitin 2007, UsaLaptopShop perpiqet gjithmone te sjelle prane Jush fjalen e fundit dhe me te besuar te teknollogjise, sidomos ne fushen e Laptopeve. Duke shfrytezuar mundesite dhe njohurin... mė shumė
Elektronikė
Tirane
The Smartphone Shop
Me te rejat e telefonise Celulare markat me te mira. Produktet me eficent dhe te dizenjuar per tju sherbyer me mire.
Elektronikė
Tiranė
Telefona
Njoftime per Shitje & Blerje Telefonash, Tabletesh, Laptopesh dhe Aksesoresh te ndryshem.
Elektronikė
Tirane
Tani Support Technology
Ju mundėson shėrbime : Sisteme me Kamera, Sisteme Alarmi / Formatime, Programime , Diagnostikime pėr Desktop & Laptop.
Elektronikė, Programe Kompjuterike, Shėrbime Kompjuterike
Tirane
SMART SHOP
OFROJME: RIMBUSHJE ELEKTRONIKE AMC, VODAFON, PLUS, EAGLE ABCOM DIGITALB TELEBINGO TABACCO SHOP PAGESA OSSHE / UKT / GJOBASH AKSESORE
Elektronikė
Tirane
Smart Store
Tregtimi i pajisjeve kompjuterike, elektronike dhe teknologjise se informacionit dhe telekomunikacionit. Ofrimi i sherbimeve te riparimit te pajisjeve elektronike. Asemblim i kompjuterave, zhvillim i ... mė shumė
Elektronikė
Perballe Gjimnazit Sami Frasheri Tirane
Refill Plus
Ju ofron rimbushjen e te gjitha bojerave te printerit, laserjet & inkjet. Cmime konkuruese 50% -70 % me lire. Sherbim taxi.
Elektronikė, Tė tjera
Prane Universitetit UFO Tirane
Qendra Tregtare Globe
Kompania nisi aktivitetin nė fushėn e tregtimit tė pajisjeve elektroshtėpiake dhe elektronike nė vitin 2000, me showroom-in e parė Electrolux nė Tiranė. Hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur tė... mė shumė
Elektronikė, Elektroshtėpiake
Tirane
Portokalli.AL Electronic
Portokalli.AL Electronic ėshtė njė faqe interneti qė ju jep mundėsinė tė blini online njė shėrbim ose produkt Electronic me ulje. Propozojmė ēdo ditė Oferta nga mė tė larmishmet.Bėhu pjesė e familjes ... mė shumė
Elektronikė
Tirane
PHONE SHOP DENI
PHONE SHOP DENI.
Elektronikė
Tiranė
PCCServices
PCCService ju ofron nje game te gjere produktesh elekrtonike (Kompjutera, Aksesore Elektonike dhe Servis Profesional).
Elektronikė
Tirane
PC Store Albania
PC Store Sh.p.k. is a leading Computer retailer founded in mid 2005, committed to becoming the most loved and trusted marketplace on Albania. We tirelessly pursue these goals by offering a superior sh... mė shumė
Elektronikė
Tirane
Ozone Electronics
OZONE ELECTRONICS ėshtė dyqani me ēmimet mė tė ulėta tė elektoshtėpiakeve nė Tiranė i cili ofron njė gamė tė gjerė te pajisheve Elektronike dhe elektroshtepiake.
Elektronikė, Elektroshtėpiake
Unaza e Re Tirane
Ovale Albania
Ovale Electronic Cigarettes. Adresat: Tirane: Rruga e Durresit Elbasan: Perballe '4 Stinet' Durres: Flag Ship Center!
Elektronikė
Shqiperi
O2M Computer
Ofrojme laptope dhe desktop. Markat me te njohura ne tregun boteror me cmime tejet konkuruese.
Elektronikė
Tirane
Nikon Albania
Grounded in the latest opto-electronics and precision technologies, our products and solutions help build a better society. Get to know the real Nikon. We do so much more than manufacture cameras... mė shumė
Elektronikė
Tiranė
Nikoll Deda
BlackBerry is the King of SmartPhone
Elektronikė
21 Dhjetori Tirane
New Electric World sh.p.k.
Kompania eshte krijuar ne vitin 1999. Aktiviteti qe kryen eshte projektimi, realizim i impianteve elektrike e elektronike, energjitike dhe asistence teknike.
Elektronikė
Durres
NetShopMAREN
Tek ne do te gjeni cdo lloj pjese per Laptopė dhe Desktop! Tastiera,Karikues,Bateri, Ekrane,Hard Drive,Ram Memory, Lvds,Hings,Dc Jack,SSD,Karta Grafike , Power Supply
Elektronikė
Tirane
Reklamė