Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 363 bizneset e Hoteleve dhe Restoranteve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
363 biznese u gjetėn.
Kompleksi Fafa
Perfect accommodation in the perfect place FAFA Resort is located in the area of Mali I Robit, Kavaje - 15 km from Durres city center and 35 km from Tirana International Airport. Located near the... mė shumė
Hotele & Restorante
Mali i Robit Durres
Kompleksi Gardino
Kerkesat dhe gezimi juaj kane vetem nje emer: Kompleksi "Giardino" Ju mirepresim per cdo feste, gezime familjare apo cdo rast tjeter festiv!
Hotele & Restorante
Maminas Durres
Kompleksi Halilaj
Ne kompleksin Halilaj do te gjeni gjithcka!!! Oferte cmimi per cift eshte 5000 leke ;)
Hotele & Restorante
Tirane
Kompleksi Joti
Karburant Restorant Bar Fast Food Lavazho Gomisteri Evente Dasma
Hotele & Restorante
Lushnje
Kompleksi Kriva
Location. Kriva is located near the river of Shkumbin in Elbasan. Hotel Features. Kriva's restaurant serves breakfast, lunch, and dinner. A bar and a bar/lounge are open for drinks. Room service is ... mė shumė
Hotele & Restorante
Elbasan
Kompleksi San Pol
INFRASTRUKTURA: Pishine,Restorant,Piceri,Bar. DY salla eventesh;luksoze & moderne,me kapacitet nga 100 deri ne 400 persona. Menu te ndryshme dasmash te cilat fillojne nga 2.700 lek deri ne 4.500 lek... mė shumė
Hotele & Restorante
Vaqarr Tirane
Kompleksi Taiwan
Kompleksi Taiwan ėshtė njė nga komplekset argetuese mė nė zė tė Tiranės. Me njė sipėrfaqe shėrbimesh prej 10000 metra katrorė dhe i vendosur nė qendėr tė qytetit, ai pėrfshinė restorante luksoze, bare... mė shumė
Hotele & Restorante, Lokale & Klube
Tirane
Kompleksi The King
Kompleksi King.
Dasma & Evente, Hotele & Restorante
Domje Tirane
Kompleksi veror SunRise
Ne kompleksin veror "Sunrise" gjeni. 1.Restorant(Te gjitha prodhimet e zgares) 2.Bar 3.Parking i garantuar 24 ore 4.Ambjente sportive 5.Ambjente clodhese 6.Shezllone 7.Ambjent per kamping Jen... mė shumė
Hotele & Restorante
Shengjin Lezhe
Kotoni Hotel
Sleep in the heart of Tirana's administrative district. At the Kotoni the boutique rooms are large with high ceilings, modern facilities and effective soundproofing. The elegant hotel cafe terrace is ... mė shumė
Hotele & Restorante
Tirane
Kroni Mbretit
MOTEL & VILA, Restaurant "Kroni Mbretit" ofron: dhoma per pushim ditor dhoma fjetje dhoma per qendrim te gjate kohor. Po ashtu ofrojme edhe villa me garazh per pushim ditor si dhe per fjetje d... mė shumė
Hotele & Restorante
Drenas, Kosove
Kungfu Express - Wok In & To Go
No.1 Asian Fusion Restaurant in Tirana (Wok in & To Go) Chinese Wok | Japanese Sushi | Korean Kimbap | Vietnam Roll
Hotele & Restorante
Ish Blloku Tirane
La Boheme Hotel
One of the finest hotels currently operating in Tirana, this place features a range of sleeping options from standards to suites, all of them extremely well kitted out with the latest in modern design... mė shumė
Hotele & Restorante
Tirane
La Bottega Dei Sapori
Shija e vėrtetė italiane nė Tiranė.
Hotele & Restorante
Tirane
Lion Park
Rinnovato nell'arredamento e nello staff, grazie alla maestria dello chef italiano Alessandro Giampietro, al servizio impeccabile del maitre Spetim e al supporto dei camerieri e il posto ideale dove p... mė shumė
Hotele & Restorante
Tiranė
Livia Hotel
A bit overpriced for the location, what you lose in money you more than make up for in other ways. The rooms are perfectly adequate despite having seen better days, and the place is clean and comes wi... mė shumė
Hotele & Restorante
Tirane
Living Boutique Hotel
Inside a beautifully restored building, the only slightly negative thing we have to say about this splendid boutique hotel is the name of the street on which it's located. Refreshingly pricey and burs... mė shumė
Hotele & Restorante
Tirane
Lot Boutique Hotel
A hotel that brings a new hospitality approach to travelers has emerged in Tirana. Lot Boutique Hotel combines the baroque-style architecture with cutting edge technology and service. Our goal is t... mė shumė
Hotele & Restorante, Turizėm
Tirane
Luciano Dhermi
Luciano Dhermi
Hotele & Restorante
Dhėrmi Vlorė
Melograno
Krijimtaria dhe finesa e kuzhinės e realizuar me mjeshtėri tė madhe paraqet pjata tradicionale italiane, tė ofruara nė menyrė bashkėkohore duke gėrshetuar me shkathtėsi shije tė ndryshme, ne shoqėrine... mė shumė
Hotele & Restorante
Pranė Ministrisė sė Jashtme Tiranė