Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 10 bizneset e Kinemave dhe Teatėrit nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
10 biznese u gjetėn.
Kinema Kadri Roshi
Kinema "Kadri Roshi" ndodhet nė qytetin e Kuēovės,ėshtė ndėrtuar nga shoqėritė Italiane nė vitin 1936. Duke qėnė e vetmja dritare komunikimi nė kėtė qytet naftėmbajtės ka shėrbyer ndėr vite si njė sh... mė shumė
Kinema & Teatėr
Sheshi 18 Tetori Kucove
Contenuti Digitali
Italia Media e un service editoriale leader in Italia nella fornitura di contenuti per la carta stampata, il web e il mobile. La nostra sede e situata a Cernusco Sul Naviglio, alle porte di Milano, e ... mė shumė
Kinema & Teatėr
Tirane
Everest sh.p.k.
Kompania Everest e ka filluar veprimtarinė e saj nė vitin 1997 nė fushėn e ndėrtimit. Gjatė viteve ajo ėshtė shndėrruar nga njė ndėrmarrje e vogėl rikonstruksioni nė njė sipėrmarrje tė guximshme ndėrt... mė shumė
Prodhime, Kompani Ndėrtimi, Kinema & Teatėr
Unaza e Re Tirane
Alb Design sh.p.k.
Sfida ėshtė impenjative: nė njė treg shqiptar tė shtypit qė duket se kėrkon vetėm numrat e mėdhenj, shpejtėsi tė madhe, maksimumin e konkurencės, kompania gjen njė personalitet tė veēantė, duke u bazu... mė shumė
Prodhime, Kinema & Teatėr, Shtyp
Tirane
Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi
Akademia e Film dhe Multimedias Marubi ėshtė krijuar nė vitin 2004 me leje tė veēantė tė Qeverisė Shqiptare. Si institucion i arsimit tė lartė, ėshtė shkolla e parė e Filmit dhe Televizionit nė Shqi... mė shumė
Kinema & Teatėr, Arsim
Kinostudio Tirane
Cineplexx Albania
Kinemaja Cineplexx me sistemet mė modern mundėson cilėsi jashtzakonisht tė lartė tė zėrit dhe imazhit si dhe teknologjinė 3D nė kinemanė tonė nė Tiranė. Grupi Austriak i kinematografik Cineplexx ka... mė shumė
Kinema & Teatėr
TEG Tirane
Imperial Cinemas
"IMPERIAL CINEMAS" e nisi aktivitetin ne vitin 2007 ne ambjentet e Hotel Sheraton me 2 salla te tipit Gold Class dhe VIP. Premiera e pare u realizua ne Qershor te 2007. Me pas ne funksion te plotesimi... mė shumė
Kinema & Teatėr
Kinema Agimi Tirane
Kinema Millennium
International Distribution for Albania eshte kompania e pare shqiptare qe filloi distribuimin e filmave te Hollivudit ne Shqiperi pas periudhes komuniste. Themeluar ne vitin 1995 I.D.A sh.a manaxh... mė shumė
Kinema & Teatėr
Tirane
Info-Telecom Albania
INFO-Telecom is a licensed electronic communications operator in Albania, providing Retail and Wholesale Telecommunication and Data Services. Incorporated in 2009, INFO-Telecom acquired the licenses t... mė shumė
Kinema & Teatėr, Shėrbime Biznesi
Tirane
Arkivi Qendror Shtetėror i Filmit
1947 Nė bazė tė vendimit 160 tė Kėshillit Ministerjal, me dekret Nr. 314 tė ligjit Nr. 422 "Mbi shtetėzimin e kinemave", krijohet Ndėrmarrja Kinematografike Shqiptare, fillimisht si njė magazinė ruaj... mė shumė
Kinema & Teatėr
Kinostudio Tirane