Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 231 bizneset e Kompanive tė Ndėrtimi nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
231 biznese u gjetėn.
2A-L sh.p.k.
2A-L shpk u krijua nė vitin 2001 si njė kompani me pikėsynime tė sakta dhe organizim serioz qė nė fillesat e saj. Objekti kryesor i veprimtarise sė 2A-L nė zanafillėn e saj, si kompani qė ushton aktiv... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
2BI
2BI ofron sherbime per punime ne lartesi me vinca kosh per pastrime ose lyerje fasadash,izolime me silikon,sherbime kullimi,sherbime ndricimi etj
Kompani Ndėrtimi
Unaza e Re Tirane
2N sh.p.k.
2N company ltd is a company specialized in construction and a dedicated staff for the successful realization of various projects.
Kompani Ndėrtimi
Bulevardi Zhan D'Ark Tirane
2R Construction sh.p.k.
2R Construction sh.p.k. ushtron veprimtarine ne nje game te gjere sherbimesh ne fushen e konstruktimeve civile. Shoqeria 2R Construction sh.p.k. eshte e orientuar drejt cilesise maksimale te punimeve ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
2RC sh.p.k.
Shoqėria 2RC sh.p.k. ėshtė njė shoqėri me kapital privat e cila ėshtė themeluar nė Tiranė, nė Korrik tė vitit 2006, e njohur mė parė nėn emrin 2R-Construction sh.p.k.. 2RC e ka filluar aktivitetin ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
2T sh.p.k.
2T sh.p.k. operon ne tregun Shqiptar qe nga viti 2000 ne fushen e ndertimeve civile dhe infrastrukturore. 2T sh.p.k. ka njė eksperiencė shumėvjeēare nė treg nė ndėrtimin e godinave civile dhe industri... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
3A Construction
Bejme ndertimin e: 1. Shtepi banimi me celsa ne dore. 2. Salla sporti 3. Objekte Afariste 4. Nga betoni dhe konstruksione metalike. Te gjitha keto ndertime behen dhe kontrollohen nga nje st... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Bregu i Diellit Prishtine, Kosove
4 A-M sh.p.k.
4 A-M sh.p.k. ėshtė nje shoqeri qe zhvillon aktivitetin e saj ne fushen e Ndertimit.
Kompani Ndėrtimi
Tirane
5 VELLEZRIT sh.p.k.
5 Vellezerit kane nisur veprimtarine e tyre ne Maj te 2012 ne fushen e ndertimit te objekteve te ndryshme civile-industriale,private dhe shtetrore,social kulturore dhe agjensi per shitblerjen e ketyre... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Lagja Bishanake Fier
A-Z Konstruksion sh.p.k.
Themeluar ne vitin 2004, shoqeria A-Z KONSTRUKSION zhvillon dhe nderton eksperiencen e vet ne fushen e ndertimit ne struktura civile, industriale, shoqerore, turistike etj. Fillimisht ka kryer punime ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Lagja 3 Durres
A.I.A sh.p.k.
A.I.A sh.p.k. ėshtė zgjedhja e parė pėrsa i pėrket sektorit tė ndėrtimit, zgjedhja e duhur pėr tė realizuar projekte dhe konstruksione tė sigurta, komode dhe moderne. E themeluar qė nga viti 2007 nga ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Pallati VEGA Tirane
Acmar sh.p.k.
Acmar sh.p.k. u krijua me 5 Janar 1951 me inisiativen e 27 inxhiniereve ne Ravenna, per ti bere balle krizes ekonomike dhe sociale ne territorin e Ravennes, i cili do ishte hapi i pare te krijimit te... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Bulevardi Deshmoret e Kombit Tirane
ADema
ADema perfaqesuar nga Z. Adrian Dema eshte kompani e cila ushtron aktivitetin e saje ne sektore te ndryshem te ndertimit duke i dhene mundesi keshtu klienteve te kryejne punimet me nje nenkontraktor t... mė shumė
Kompani Ndėrtimi, Prodhime
Kthesa e Kamzes Tirane
Ademi Profil
Ademi Profil shpk ka njė eksperiencė 10 vjecare nė tregun Shqipėtar nė fushėn e ndėrtimit civil. Kompania i vjen nė ndihmė inxhinierėve tė cilėt kanė nevojė pėr projektime dhe ndėrtime tė konstruksion... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Unaza e Re Tirane
ADIS Design Studio
ADIS Interior & Exterior Design
Kompani Ndėrtimi
Tiranė
ADMC Work & Travel
ADMC is a European dynamic firm specialised in Structural Works including Steel fixing, Formwork and Concreting lots; Finishing and Fit Outs Works, renowned for the professionalism and the can-do atti... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
AFortiori Legal Counselors
AFortiori Legal Counselors eshte nje studio e specializuar ne Sherbime ligjore, kryesisht konsulenca, avokati dhe noteri. Studio eshte krijuar ne vitin 2013 bazuar ne njohurite themelore te avokateve ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Pallati Aviacionit Tirane
Agalliu Ferramenta
Agalliu Ferramenta operon nė tregun Shqipėtar prej 20 vitesh, fillimisht e specializuar nė sektorin e ndėrtimit dhe fusha tė tjera tė lidhura me tė. Agalliu Ferramenta u zhvillua mė tej duke zgjeruar ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Skrofotinė Vlore
Agikons
Kompania operon ne treg qe prej vitit 1996 Filozofia baze e kompanise eshte krijimi I hapesirave qe maksimizojne momente te nje perqafimi origjinal te vlerave tona kombetare me vlera te spikatura te ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Kodra e Diellit Tirane
Aktor SA
Aktor SA ėshtė themeluar si kompani e fuqishme e ndėrtimit nė vend duke ofruar njė gamė tė gjerė shėrbimesh ndėrtimore ne vitin 2002 ne sektorėt e ndėrtimit nga ELLINIKI TECHNODOMIKI AE dhe teknike t... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Bulevardi Deshmoret e Kombit Tirane