Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 231 bizneset e Kompanive tė Ndėrtimi nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
231 biznese u gjetėn.
Colacem Albania
Colacem Albania eshte nje shoqeri ne varesi te Grupit Colacem - Financo, Leader ne prodhimin e cimentos dhe betonit, i cili eshte i perbere edhe nga impiante te tjera prodhuese te vendosura ne Itali d... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
Colombo II sh.p.k.
Colombo sh.p.k. u krijua me Mars te vitit 1996 me administrator z.Teodor Cuci e Faik Kohila e me Drejtues ligjor ing.Teodor Cuci, me aktivitet ne fushen e ndertimeve dhe projektimeve te objekteve shoq... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Pranė Kopshtit Zoologjik Tirane
Daniel Construction
Daniel Construction ėshtė njė shoqėri e krijuar qė prej vitit 1994 dhe operon ne sektorin e konstruksioneve metalike dhe shumė prodhime tė tjera industriale. Me njė eksperiencė dhe me njė klientelė mj... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Fier
DEA Studio
Design Engineering Architecture Studio - DEA Studio
Kompani Ndėrtimi
Bulevardi Dėshmorėt e Kombit Tiranė
Dealp sh.p.k.
Dealp sh.p.k. operon ne tregun Shqipetar qe nga viti 2003. Kompania ka si objekt te veprimtarise se saj sektorin e ndertimit dhe te tregtise. Nga janari 2003-2010 kompania ka kryer projekte tė pėrbash... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Laprake Tirane
Dekoll
Dekoll sh.p.k ėshtė njė kompani e re e ndėrtuar sė fundmi, aktiviteti i sė cilės konsiston nė prodhimin e materialeve tė ndėrtimit si: koll, grafiato, fino, auto nivelant, suva mbushese, sistem hidroi... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
DEMAK sh.p.k.
DEMAK sh.p.k. operon ne tregun Shqipetar me qender ne vlore si nje kompani projektuese dhe ndertuese per objekte civile, industriale, etj. Kompania ka si qellim kryesor te ofroje cilesi ne tregun e nd... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Lagja Pavaresia Vlore
Denis-05 sh.p.k.
Denis-05 sh.p.k. e krijuar ne vitin 2005, zhvillon aktivitetin e vet ne fushen e ndertimit, ndertim dhe rikonstruksion rruge, projektime ne fushen e ndertimit, rikonstruksione objektesh, sherbime, nde... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
Design 111
Design 111 realizon projektime ne arkitekture: eksteriere, interiere dhe dizajn grafik. Studio Design 111 operon prej disa vitesh ne tregun vendas dhe ka realizuar disa projekte madhore. Po ashtu ka m... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Kompani Ndėrtimi, Materiale Ndėrtimi
Kompleksi Internacional Tirane
Devoll Hydro Power
Devoll Hydropower Sh.A. (DHP) ėshtė njė kompani e regjistruar nė Shqipėri, nėn pronėsi dhe e operuar prej kompanisė norvegjeze Statkraft AS. Nė pėrputhje me njė Marrėveshje Koncesioni tė nėnshkruar dh... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
ABA Business Center Tirane
Duka sh.p.k.
Duka shpk operon ne fushen e ndertimit dhe te sherbimeve.Kompania Duka shpk nė saje tė organizmave tė saj tė mire-strukturuara, tė rigorozitetit e korrektesisė nė marrėdhėniet e punės me tė tretėt, pr... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Vlore
E.J.A. Studio
E.J.A. Studio eshte nje studio Arkitekture moderne me seli ne Tirane e themeluar me 09-09-2009. Studio eshte krijuar me idene qe cilesia, projektimi dhe zbatimi duhet te ekzistojne ne nje harmoni te p... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
200 m nga Unaza e Re Tirane
Eco Construction & Partners sh.p.k.
ECO CONSTRUCTION & PARNTNERS shpk, eshte themeluar nė vitin 2015 nė Tiranė, ku vazhdon te ushtroje aktivitetin e saj kryesor. ECO CONSTRUCTION & PARNTNERS shpk vjen nė treg si kompani motėr e Ikona S... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Vaqarr Tirane
Ecodesign Architects & Consultants
Ecodesign Architects & Consultants kryen veprimtari si nje studio e pavarur projektimi e konsulence ne fushen e ndertimit. Ne fokusohemi tek nevojat e klienteve tane duke perdorur pasionin dhe njohuri... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
Edil Al
Pėr rreth 16 vjet ne ishim tė apasionuar pėr tė krijuar ide dhe projekte tė mėdha duke arritur tė krijonim standarde nė cdo gjė qė bėnim. Sot ne nuk jemi thjesht ndėrtues, ne mendojmė pėr cdo aspekt ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi, Pasuri tė Patundshme
Tirane
Edonil Konstruksion Sh.p.k.
Edonil Konstruksion Sh.p.k eshte nje kompani shqiptare, me baze ne Tirane, aktive tashme prej 20 vjetesh ne fushen e ndertimeve. Themeluar ne vitet e para te periudhes post komuniste, ajo ka tashme nj... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
Egnatia Group
Egnatia Group ėshtė firmė e re nė tregun e ndėrtimit, pjesė e Hysenbelliu Group. Presidenti i kompanisė ėshtė Irfan Hysenbelliu, ndėrkohė qė Egnatia Group rrjedh nga kompania Erjoni shpk, e cila ka v... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Shkoze Tirane
Ego Architecture
Arkitekt nga Ego Architecture
Kompani Ndėrtimi
Tiranė
EI Group sh.p.k.
EI GROUP sh.p.k. ėshtė njė kompani e cila operon nė fushėn e telekomunikacionit, infrastruktures, projektim, zbatim dhe konsulence. Kompania ka nje staf te kualifikuar qe zbatojne punimet ne terren si... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Kamez Tirane
EK-SK Enon Karapici-Studio Kontabiliteti
Filozofia e Studios bazohet nė punen me korrektėsi maksimale dhe respektimin e rregullave te etikes profesionale, nė funksion tė rritjes sė efiēiencės ndaj klientit. Krijuar nė vitin 2006, Studio o... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Qendra EGT Durres
Reklamė