Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 231 bizneset e Kompanive tė Ndėrtimi nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
231 biznese u gjetėn.
CO.AL sh.p.k.
Co.Al operon ne fushen e ndertimeve civile dhe industriale, si dhe ne fushen e prodhimeve te elementeve prej betoni te parafabrikuara ne infrastrukture (pllaka betoni, bordura, puseta etj), qe nga vit... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Durres
BENER sh.p.k.
Kompania Bener shpk ėshtė specializuar nė projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e veprave me drurin e petėzuar. Njė material i zgjedhur pėr pėrshtatshmėrinė e tij teknike e qėndrueshmėrinė mjedisore. ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Durres
RAJFI Group
RAJFI Group eshte themeluar ne 2001 dhe merret me ndertimin e objekteve civile. RAJFI Group perbehet nga SIP shpk dhe RAJFI Shpk.Te dy kompanite kane te njejtet aksioner dhe administrator Z.Gugashi, S... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Lagja 4 Durres
EK-SK Enon Karapici-Studio Kontabiliteti
Filozofia e Studios bazohet nė punen me korrektėsi maksimale dhe respektimin e rregullave te etikes profesionale, nė funksion tė rritjes sė efiēiencės ndaj klientit. Krijuar nė vitin 2006, Studio o... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Qendra EGT Durres
Bamas sh.p.k.
Bamas sh.p.k. operon ne tregun vendas me nje eksperience te gjate ne sektorin e ndertimit. Firma ushtron aktivitetin ne tregtimin me shumice e pakice te materialeve te ndertimit.
Kompani Ndėrtimi
Unaza Shkozet Plepa Durres
A-Z Konstruksion sh.p.k.
Themeluar ne vitin 2004, shoqeria A-Z KONSTRUKSION zhvillon dhe nderton eksperiencen e vet ne fushen e ndertimit ne struktura civile, industriale, shoqerore, turistike etj. Fillimisht ka kryer punime ... mė shumė
Lagja 3 Durres
Marla Company
Marla Company eshte nje kompani ndertimi me baze ne qytetin e Durresit.
Kompani Ndėrtimi
Durres
G+A Projekt sh.p.k.
G+A Projekt sh.p.k. eshte themeluar nė vitin 2001 dhe ėshtė e pėrqendruar nė projektimin dhe ndėrtimin e objekteve civile dhe industriale. Kompania ofron shėrbime tė projektimit me theks tė veēantė nė... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Lagja 3 Durres
Kevin sh.p.k.
Kevin sh.p.k. eshte nje shoqeri ndertimi qe operon nė fusha tė rėndėsishme si ndėrtim, rikonstruksion dhe infrastrukturė. Misioni i kompanise ėshtė qe tė realizojė projekt-konstruksione cilėsore, qė g... mė shumė
Durres
Romier sh.p.k.
Romier sh.p.k. prodhon shtepi druri, mobilje te ndryshme dhe dyer te brendeshme. Tregton mermere dhe granite, gure dekorativ, travertina, tulla, hekur, cimento dhe gjithcka qe ju nevoijitet per te nde... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Kompani Ndėrtimi, Prodhime
Durres
Noti3 sh.p.k.
Noti3 shpk u formua ne fillimin e vitit 1996. Me nje grup kompakt punetoresh dhe me nje personel te kualifikuar teknik, brenda pak vitesh punet dhe ndertimet tona metalike u shperndane ne te gjithe te... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Xhavzotaj Durres
SIAC sh.p.k.
SIAC sh.p.k. eshte nje shoqeri ndertimi Italo-Shqipetare qe operon ne ndertime e rikonstruksione civile e industriale. Duke u mbeshtetur ne pervojen e krijuar SIAC shpk shpk punon me partneritet me kl... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Durres
Jedas sh.p.k.
Jedas shpk operon nė tregun shiptar qė nga viti 2008. Aktiviteti i kompanisė fillimisht ishte i kufizuar me punime tė vogla brenda qytetit tė Durresit. Mė pas ndėrtimet e shumta, nė zonat mė tė mira... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Lagja 11 Durres
Tati Konstruksion (Fabrike e perpunimit te llamarines)
Tati Konstruksion shpk eshte themeluar ne vitin 1996 dhe si fabrike perpunimit te llamarines jemi te specializuar ne prodhimin e rafteve metalike dhe mobiljeve metalike.Kompania Tati Konstruksion ka n... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Lagja 18 Durres
EuroConst sh.p.k.
EUROCONST shpk i ka fillimet e saj nė vitin 1991 nė Athine, ku administratori i saj ishte i punesuar tek nje kompani e mirenjohur me eksperiencė nė fasadat e xhamit. Gjatė 17 viteve aktivitet, qė nga ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Shkozet Durres
Ital Costruzioni sh.p.k.
Konstruksione metalike, projektim ndertim te kapanoneve metalike, fasada xhami dhe alukobond
Maminas Durres
Borjan U12 sh.p.k.
Borjan U12 sh.p.k. operon ne tregun vendas ne sektorin e ndertimit kryesisht me perpunime mekanike. Kompania ofron per klientet e saj: tomeri, ferezim, retifikim, temperim, makineri perpunimi, linja p... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Ni-Co Elbasan
Victoria Invest International sh.p.k.
Fillimet e zhvillimit te shoqerise VICTORIA INVEST INTERNATIONAL sh.p.k jane te hershme, qe nga fillimet e viteve 90, ku nen drejtimin e Z.Fatmir Kuēi, kryente veprimtarine e transportit tokesor dhe d... mė shumė
28 Nentori Elbasan
Europa sh.p.k. Metal Construction
"Europa" sh.p.k is founded in Elbasan on 1995. It's the leader company in the mechanical industry that operates in Albania, specialized in projecting, producing , assembling of the metallic & inox c... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Elbasan
Ergi sh.p.k.
Shoqeria ERGI shpk eshte themeluar me vendim te gjykates te rrethit Tirane Nr 23333 dt :09.03.2000 me seli ne Elbasan dhe filjal ne Durres. Aktiviteti i saj eshte kryesisht ne ndertimin e rikonstru... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Elbasan