Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 58 bizneset e Lokaleve dhe Klubeve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
58 biznese u gjetėn.
Green Bar
Green Bar eshte nje nga baret me te mira ne qytetin e Durresit.
Lokale & Klube
Durres
Bar The Wall
Bar The Wall ne Durres eshte nje nga baret me luksoze ku mund te kaloni momente lelaksuese dhe te kendeshme.
Lokale & Klube
Durres
Kompleksi Havanna
Kompleksi Havanna
Lokale & Klube
Elbasan
New Code Lounge Bar
Specialties: Serves breakfast, coffee and drinks Services: Walk-ins welcome
Lokale & Klube
Elbasan
Cafe Ideal
Serves breakfast, lunch, dinner, coffee and drinks.
Lokale & Klube
Rheinland-pfalz Germany
Eurolive Lushnje
Aty ku futbolli dhe komoditeti gėrshetohen mė sė miri...
Lokale & Klube
Bulevardi Kongresi i Lushnjes Lushnje
Univers Bar
Univers Bar
Lokale & Klube
Ngjitur me Muzeun Lushnje
Bonsai Bar
Bar i kendshem per familje dhe grup moshash te ndryshme
Lokale & Klube
Bulevardi Shetitorja e Palmave Lushnje
Bar Diamant
Bar Diamant
Lokale & Klube
Bulevardi Kongresi i Lushnjes Lushnje
Welcome to Casablanca
CasaBlanca eshte nje lokal i ri qe ndodhet ne Lushnje! Ka pasterti, kulture dhe mbi te gjitha bukuri dhe pasuri!!!
Lokale & Klube
Lushnje
Overlook Lounge
*****Overlook Lounge***** Destinacioni i duhur per te filluar diten tuaj mbare. Sherbim i cilesise se larte. Ndodhet ne zemer te qytetit te Lushnjes. Vendi ku ju do te gjeni qetesi. Nuk do te jeni t... mė shumė
Lokale & Klube
Bulevardi Kongresi i Lushnjes Lushnje
Gizzi Grill
Gizzi Grill eshte nje nga vendet me te mira ne prishtine ku mund te gjeni dhe zgjidhni ushqimet tuaja te preferuara, dhe mund te hani si ne shtepine tuaj.
Lokale & Klube
Prishtine
African Beach Club
African Club was full concert schedule and tickets, live music, and tour dates in Saranda, Albania for 2016.
Lokale & Klube
Prane Portit Sarande
Santa Quaranta Premium Resort
Located just near by the beach and with the special design of the building where all rooms have sea view. Santa Quaranta Premium Resort a family owned and operated hotel on the Saranda, is a luxury r... mė shumė
Hotele & Restorante, Lokale & Klube
Sarande
The Original Factory Club
Club members come from all walks of life and have a common desire to enjoy good fellowship and to provide humanitarian service. The Original Factory Club follow a simple philosophy: It is nice to be i... mė shumė
Lokale & Klube
Sarande
Mango Beach
Mango Beach eshte nje nga klubet me te mira ne zonen e Sarandes. Ky klub ka te ftuar te famshem qe ofrojne argetim maksimal per te gjithe ata qe e frekuentojne kete klub.
Lokale & Klube
Sarande
B7 LOUNGE
B7 Lounge... Not Just a Bar :)
Lokale & Klube
Sheshi 2 Prilli Shkoder
Amsterdam Night Club
A popular club in the northwest suburbs with live acts every night. The focus here is mostly on modern traditional music with a lot of female singers. With lots of flashing lights and plenty of drinks... mė shumė
Lokale & Klube
Te Kupola Tirane
Bar Alsher
ALSHER is located in Tirana, Albania. Company is working in Pubs and Clubs business activities.
Lokale & Klube
Ura e Beshirit Tirane
Falcone
Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. Ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra... mė shumė
Lokale & Klube
Tirane
Reklamė