Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga bizneset e Lokaleve dhe Klubeve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
58 biznese u gjetėn.
2 Lips
2 Lips eshte nje nder klubet me te mira ku mund te argetoheni dhe te shijoni ato care ky klub ofron per ju.
Lokale & Klube
Perballe Mozaikut te Tiranes Tirane
2lips Bar & Restorant
2Lips Bar & Restorant Dhermi.
Lokale & Klube
Dhėrmi Vlorė
4 Elements Club
Nėse doni tė gjeni kėnaqėsinė nė njė vend me atmosfere tė nxehtė dhe me performanca nga mė joshėset, me balerinat mė tė mira nga Shqiperia e Ballkani, ju mirėpresim tek 4Elements Night Club. Doni tė f... mė shumė
Lokale & Klube
Tirane
African Beach Club
African Club was full concert schedule and tickets, live music, and tour dates in Saranda, Albania for 2016.
Lokale & Klube
Prane Portit Sarande
Amsterdam Night Club
A popular club in the northwest suburbs with live acts every night. The focus here is mostly on modern traditional music with a lot of female singers. With lots of flashing lights and plenty of drinks... mė shumė
Lokale & Klube
Te Kupola Tirane
Artisti Lounge Bar
Artisti Lounge Bar.
Lokale & Klube
Tirane
Arredo Due
Paisje industriale per Bare, Restorante, Pasticeri, Piceri, Furra Buke dhe Markete.
Hotele & Restorante, Lokale & Klube, Prodhime
Unaza e Re Tirane
B7 LOUNGE
B7 Lounge... Not Just a Bar :)
Lokale & Klube
Sheshi 2 Prilli Shkoder
Bamboo Cafe
When you're feeling sad & blue And have no clue what to do Sit and have a cup of tea at "Bamboo". And a hug or two or maybe three Feel those troubles melt away And start you on a better day.
Lokale & Klube
Tirane
Bar Alsher
ALSHER is located in Tirana, Albania. Company is working in Pubs and Clubs business activities.
Lokale & Klube
Ura e Beshirit Tirane
Bar Diamant
Bar Diamant
Lokale & Klube
Bulevardi Kongresi i Lushnjes Lushnje
Bar Kafe 2 Palmat
Bar Kafe 2 Palmat eshte vendi i duhur per te kaluar disa ore te kendshme me njerezit tuaj te dashur.
Lokale & Klube
Tirane
Bar Restorant Bliri
I pozicionuar nė Bllokun e Ambasadave , tek Rruga e Kavajės , Bar Restorant Bliri ėshtė njė ambient i kėndshėm i njohur pėr mikpritjen e ngrohtė dhe njė kombinim tė pėrkryer tė kuzhinės tradicionale ... mė shumė
Hotele & Restorante, Lokale & Klube
Tirane
Bar The Wall
Bar The Wall ne Durres eshte nje nga baret me luksoze ku mund te kaloni momente lelaksuese dhe te kendeshme.
Durres
Bon Bon Tirana
Bari me i ri ne Tirane ku gjeni nje ambient komod dhe dinamik.
Lokale & Klube
Tirane
Bonsai Bar
Bar i kendshem per familje dhe grup moshash te ndryshme
Lokale & Klube
Bulevardi Shetitorja e Palmave Lushnje
Bunker 1944 Lounge
A small underground (as in its in a basement) club in the blloku with communist-era decor, cocktails served in jam jars and live acoustic music sets most evenings. Intimate and well worth looking in i... mė shumė
Lokale & Klube
Tirane
Cafe Ideal
Serves breakfast, lunch, dinner, coffee and drinks.
Lokale & Klube
Rheinland-pfalz Germany
Casa Bar Cocktails & Snack
Casa Bar ofron njė ambjent miqėsor ku mund tė shijoni kohėn e lirė me pjatat dhe kokteilet e veēanta! Ēfare me mire se nje koketil i shijshem do te na pelqente keto dite te nxehta vere.Jeni te mirepri... mė shumė
Lokale & Klube
Tirane
Club Zone
Club Zone is an online guide about nightlife events organized by nightclubs, pubs, bars in Albania and Kosovo. We provide the necessary space to set the club logo, address, contacts, photos, video... mė shumė
Lokale & Klube
Shetitorja Deshmoret e Kombit Tirane
Reklamė