Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 39 bizneset e Makinerive nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
39 biznese u gjetėn.
Makina Qepėse - Janome
Makinat me te mira qepese ne tregun Shqipetar. Disponojme makina qepese, qendisese dhe syzatore si edhe aksesore.
Makineri
Prane Frigoriferit Tirane
Teknoxgroup Shqiperi sh.p.k.
Teknoxgroup ėshtė Dealer (pėrfaqėsuesi i autorizuar) i Caterpillar-it nė territorin e Sllovenisė, Kroacisė, Bosnje -Herzegovinės, Serbisė, Malit tė Zi, Maqedonisė, Kosovės dhe Shqipėrisė Nė mėnyrė ... mė shumė
Makineri
Vore Tirane
Hymeri Kleemann sh.p.k.
Hymeri Kleemann sh.p.k. eshte partner i autorizuar i Kompanise se ashensoreve KLEEMANN ne Shqiperi dhe Kosove.
Makineri
Tirane
Lider Ashensor
E themeluar ne vitin 1995 ne turqi, firma jone ka hyre ne tregun shqiptar ne vitin 2013. Ne, ne te njejten kohe distributor i autorizuar i Serimas Asansor, jemi te afte te zbatojme, projektojme dhe nd... mė shumė
Makineri
Unaza e Re Tirane
Novamat sh.p.k.
Pervoja e mjaftueshme dhe besueshmeria e klienteve te kompanise Novamat GmbH u be nisme per te ardhur dhe ne tregun shqiptare. Si partnere dhe dashamires te industrise dhe cilesise se larte ne ju ofr... mė shumė
Makineri, Prodhime
Tirane
Endriol sh.p.k.
Endriol shpk me aktivitet komercial 18 vjeēar e krijuar nė Elbasan dhe Tiranė nga z. Ferdinand Gjata nė vitin 1992, dhe si perfaqėsues eksluziv Polin, si njė nga fabrikat mė tė njohura nė bote me njė ... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Makineri, Prodhime
Tirane
IS Impiant Service
IS Impiant Service shpk ėshtė themeluar nė vitin 2010 me aktivitet tregetine e pjeseve te nderrimit dhe makinerive per linjat e inerteve, betonit, asfaltit dhe minierave. Kompania importon derdhje te ... mė shumė
Materiale Ndėrtimi, Makineri
Kashar Tirane
Zetadi sh.p.k.
Zetadi sh.p.k. operon ne tregun Shqipetar prej disa vitesh. Kompania ofron makineri Industriale CNC, makineri metalprerese etj. Te gjitha makinerite jane konform standarteve europiane.
Makineri
Picar Tirane
Fork Lift Albania
FORK-LIFT ALBANIA ėshtė krijuar mė 18 Shkurt 2009 duke filluar aktivitetin e saj si person fizik,krijuar dhe ideuar pėr funksionimin e saj nga Z.Bashkim MADANI i cili ėshtė specializuar nė fushėn e r... mė shumė
Automjete & Pjesė, Makineri, Prodhime, Servise Makinash
Kashar Tirane
Califano Carrelli sh.p.k.
Califano Carrelli Shpk ėshtė njė kompani, e cila operon qė prej vitit 2004 nė territorin e Shqipėrisė, Kosovė ,Maqedoni. Ėshtė e vetmja nė Shqipėri me standarte Europiane nė fushėn e Pirunjve ngritės ... mė shumė
Materiale Ndėrtimi, Makineri
Vore Tirane
Rcon-al
Rcon-al ėshtė njė kompani e re teknike e specializuar nė projektim - konstruksionin e fasadave tė ndėrtesave bioklimatike bashkėkohore dhe me cilėsi dhe ėshtė njė zgjidhje pėr tė gjithė arkitektėt, In... mė shumė
Makineri
Tirane
Peri Albania
PERI Albania shpk ėshtė pjesė e kompanisė ndėrkombėtare Peri Group me degė nė mė shumė se 50 vende nė tė gjithė botėn dhe ofron njė shumėllojshmėri tė detyrave sfiduese pėr punonjėsit e saj. PERI shpk... mė shumė
Makineri
Mbrapa ETC Tirane
Sekon Ashensori
Sekon Ashensori ėshtė firmė e cila merret me porositjen dhe prodhimin e ashensorėve tė tipave tė ndryshėm. Kompania ėshtė nė gjendje tė bėjė njė furnizim tė plotė pėr ashensorėt dhe me cilėsi sa mė t... mė shumė
Makineri
Qendra Tregtare Galeria Tirane
Gejms Lift sh.p.k.
Shoqeria GEJMSLift Sh.p.k. ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 2002 me aktivitet ne fushen e ashensoreve. Me nje staf te specializuar nen drejtimin e inxhinierve me pervoje ne transportin vertikal, ... mė shumė
Makineri
Bulevardi Zhan D'Ark Tirane
Evro Ashensor
Evro Ashensor nė Shqiperi mban njė pozitė kryesore nė zhvillimin e tregut tė heqė vazhdimisht me njė pjesė tė 70% tė tregut tė njėsive e instaluar dhe 47% e vlerės sė pėrgjithshme KDDLIFT duke e bėrė ... mė shumė
Makineri
Kompleksi Usluga CO Tirane
Fredi Ashensori
Firma Fredi Ashensori ėshtė njė firmė e specializuar pėr montim dhe mirėmbajtje ashensorėsh dhe shkallėsh tė lėvizėshme, e cila e ka filluar aktivitetin e saje nė Shqipėri nė fillim tė vitit 1999. Ėsh... mė shumė
Makineri
Perballe Globe Tirane
ApiEda sh.p.k.
ApiEda sh.p.k. ėshtė themeluar nė vitin 1992 si Api sh.p.k. me aktivitet kryesor montim dhe mirėmbajtje ashensorėsh, mė pas nė vitin 2004 Api sh.p.k. me vendim gjykate tė rrethit Tiranė numėr 2, datė ... mė shumė
Makineri
Perballe me Gjykaten e Larte Tirane
Makina Qepese Industriale
Shitje me shumice dhe pakice makina qepsesh per industri fasone.
Makineri
Tirane
Segment sh.p.k.
SEGMENT sh.p.k. Albania vjen me njė background tė gjatė nė fushėn e distribucionit tė makinerive tė ndertimit dhe asfaltit dhe ka filluar aktivitetin e saj nė Shqipėri nė vitin 2005.Tashmė kompania SE... mė shumė
Makineri
Kashar Tirane
Skela Syla
Skela Syla e ka piknisjen qė nga viti 2002. Korrektėsia, profesionalizmi, mėnyra e organizimit tė punės sipas kėrkesės tė klientit dhe shpejtėsia nė punė e kanė bėrė lider nė tregun Shqiptar. Prej 12 ... mė shumė
Makineri
Ngjitur me Universitetin Luarasi Tirane
Reklamė