Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 39 bizneset e Makinerive nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
39 biznese u gjetėn.
Zetadi sh.p.k.
Zetadi sh.p.k. operon ne tregun Shqipetar prej disa vitesh. Kompania ofron makineri Industriale CNC, makineri metalprerese etj. Te gjitha makinerite jane konform standarteve europiane.
Makineri
Picar Tirane
Vellezerit Musaj sh.p.k.
Vellezerit Musaj sh.p.k. pas njė eksperiencė prej shumė vitesh nė Itali, janė transferuar nė tregun Shqiptar nė vitin 2010 nė bashkėpunim me firmėn Italiane Fabio Baldini Oleodinamica. Vellezerit Mus... mė shumė
Makineri
Durres
Trematech sh.p.k.
Trematech e themeluar nė 2008 ėshtė mjaft aktive nė tregun shqiptar tė furnizimit me makineri - pajisje pėr minierat, guroret, kėrkimeve gjeologjike, kompresorėve tė ajrit portabėl dhe stacionare pjes... mė shumė
Makineri
Sheshi Karl Topia Tirane
Teknoxgroup Shqiperi sh.p.k.
Teknoxgroup ėshtė Dealer (pėrfaqėsuesi i autorizuar) i Caterpillar-it nė territorin e Sllovenisė, Kroacisė, Bosnje -Herzegovinės, Serbisė, Malit tė Zi, Maqedonisė, Kosovės dhe Shqipėrisė Nė mėnyrė ... mė shumė
Makineri
Vore Tirane
Spanos Albania sh.p.k.
Spanos Albania sh.p.k. eshte pjese e Spanos Albania e cila filloi aktivitetin e saj ne Shqiperi ne vitin 2005. Siperfaqja e ndare per zyrat perkatese mbulon 150 meter kartor, magazina e pjeseve te kem... mė shumė
Makineri
Kashar Tirane
Skela Syla
Skela Syla e ka piknisjen qė nga viti 2002. Korrektėsia, profesionalizmi, mėnyra e organizimit tė punės sipas kėrkesės tė klientit dhe shpejtėsia nė punė e kanė bėrė lider nė tregun Shqiptar. Prej 12 ... mė shumė
Makineri
Ngjitur me Universitetin Luarasi Tirane
Skela Martini
Skela Martini tashmė ėshtė e mirė afirmuar nė fushėn e shėrbimit me skeleri, etj. Shėrbimet kompania jonė fillojnė nga prodhimi i skelave, dhėnia me qera dhe montimi nė tė gjithė Shqipėrinė. Kompania ... mė shumė
Makineri
Kamez Tirane
Sekon Ashensori
Sekon Ashensori ėshtė firmė e cila merret me porositjen dhe prodhimin e ashensorėve tė tipave tė ndryshėm. Kompania ėshtė nė gjendje tė bėjė njė furnizim tė plotė pėr ashensorėt dhe me cilėsi sa mė t... mė shumė
Makineri
Qendra Tregtare Galeria Tirane
Segment sh.p.k.
SEGMENT sh.p.k. Albania vjen me njė background tė gjatė nė fushėn e distribucionit tė makinerive tė ndertimit dhe asfaltit dhe ka filluar aktivitetin e saj nė Shqipėri nė vitin 2005.Tashmė kompania SE... mė shumė
Makineri
Kashar Tirane
Rcon-al
Rcon-al ėshtė njė kompani e re teknike e specializuar nė projektim - konstruksionin e fasadave tė ndėrtesave bioklimatike bashkėkohore dhe me cilėsi dhe ėshtė njė zgjidhje pėr tė gjithė arkitektėt, In... mė shumė
Makineri
Tirane
Peri Albania
PERI Albania shpk ėshtė pjesė e kompanisė ndėrkombėtare Peri Group me degė nė mė shumė se 50 vende nė tė gjithė botėn dhe ofron njė shumėllojshmėri tė detyrave sfiduese pėr punonjėsit e saj. PERI shpk... mė shumė
Makineri
Mbrapa ETC Tirane
PAPPAS Ashensor sh.p.k.
PAPPAS Ashensor operon nė tregun Shqipėtar prej disa vitesh dhe ėshtė filial i kompanisė greke PAPPAS elevators & escalators, lider ndėrkombetar. Kompania ofron njė gamė tė plotė shėrbimesh pėr ashens... mė shumė
Makineri
Prane shkolles Deshmoret e Lirise Tirane
Novamat sh.p.k.
Pervoja e mjaftueshme dhe besueshmeria e klienteve te kompanise Novamat GmbH u be nisme per te ardhur dhe ne tregun shqiptare. Si partnere dhe dashamires te industrise dhe cilesise se larte ne ju ofr... mė shumė
Makineri, Prodhime
Tirane
Makina Qepėse - Janome
Makinat me te mira qepese ne tregun Shqipetar. Disponojme makina qepese, qendisese dhe syzatore si edhe aksesore.
Makineri
Prane Frigoriferit Tirane
Makina Qepese Industriale
Shitje me shumice dhe pakice makina qepsesh per industri fasone.
Makineri
Tirane
MAG Service sh.p.k.
Mag Service shpk i specializuar nė ofrimin e zgjidhjeve me performancė tė lartė ne sektorin e presionit te larte hydraulik. Firma ka njė gamė tė madhe tė produkteve standarde dhe tė bėrė me porosi e ... mė shumė
Makineri
Fier
Liftech Ashensore
Liftech Ashensore ėshtė njė firmė e specializuar nė furnizimin e shėrbimeve me cilėsi tė lartė nė fushėn e projektimit dhe instalimit tė sistemeve tė ashensorėve. Shėrbimi qė ofron pėr klientėt bazohe... mė shumė
Makineri
Tirane
Lider Ashensor
E themeluar ne vitin 1995 ne turqi, firma jone ka hyre ne tregun shqiptar ne vitin 2013. Ne, ne te njejten kohe distributor i autorizuar i Serimas Asansor, jemi te afte te zbatojme, projektojme dhe nd... mė shumė
Makineri
Unaza e Re Tirane
Lexalko sh.a.
Kompania Lexalko Sha eshte perfaqesuese e gjigandit gjerman te prodhimit te makinerive LIEBHERR . LEXALKO Sh.p.k. ofron te gjitha pjeset per bagera: -LIEBHERR -CAT -JCB dhe per cdo lloj bager... mė shumė
Makineri, Importe & Eksporte
Durres
Lala Lifts
Lala Lifts ėshtė specializuar nė ndėrtim ashensorėsh tė rinj,(projektim, montim, certifikim), riparime dhe modernizime tė ashensorėve tė vjetėr dhe nė mirėmbajtje. Kompania ushtron aktivitetin e saj n... mė shumė
Makineri
Pallati Kika Tirane
Reklamė