Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 98 bizneset e Mediave dhe Publikimeve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
98 biznese u gjetėn.
Mundėsi.Al
Mundėsi.Al ėshtė njė website ku fokus kryesor ka studentėt dhe tė rinjtė tė cilėt janė tė interesuar pėr informacione nė kėto fusha: Bursa Trajnime & Konferenca Punėsim Praktika Kurse Grante ... mė shumė
Media & Publikime
Tirane
NDERTIMI MEDIA
Ndėrtimi.info ėshtė portal i profiziluar nė fushėn e ndėrtimtarisė, infrastrukturės dhe pėrcjelljen e projekteve tė rrjedha nga prokurimi publik. Ėshtė themeluar mė 30 qershor 2017 pėr tė qenė pjesė e... mė shumė
Media & Publikime
Prishtine, Kosove
NetRecruit
Net Recruit Albania is a dynamic recruitment agency established in Albania, formed by a professional and dedicated team who are committed to extend their experience in qualitative and innovative recru... mė shumė
Media & Publikime, Shėrbime Biznesi
Tirane
New Media Communications
New Media Communications is the successor of Laborator Komunikimi, an advertising agency that was founded in October 2007. The 2 co-owners had a long experience in advertising (creative & media) as in... mė shumė
Media & Publikime
Kompleksi Usluga Tirane
New Moment sh.p.k.
Nothing is created unless it's dreamt first. Dream BIG!
Media & Publikime
Tirane
New Vision
New Vision ėshtė nje studio e fokusuar ne konceptimin dhe prodhimin e reklamave dhe sherbimeve te lidhura me to. Pėr ne klienti ėshtė partner. Parimi ynė ėshtė qė tė kuptohemi me klientin, ta njohi... mė shumė
Media & Publikime
Yzberisht Tirane
News24
News 24 is a purely news channel , shareholder of Gazeta Shqiptare newspaper, Radio Rash, and Balkanweb portal. The channel's format resembles its Italian equivalent Rai News. News is update.
Media & Publikime
Uzina Autotraktori Tirane
OBC Transeuropa
Osservatorio Balcani e Caucaso Transeuropa is a think tank focused on South-East Europe, Turkey and the Caucasus which was launched in the year 2000. Over time, OBC expanded its scope and now reports ... mė shumė
Media & Publikime
Rovereto Italy
Panorama Sport
Gazeta "Panorama Sport".
Media & Publikime
Tirane
Perspekti
Perspekti ėshtė hapur si kompani nė 2015-tėn dhe ka dhėnė prova tė jetė njė partner i besueshėm pėr tė gjithė pėrdoruesit dhe klientėt qė e pėrdorin atė nė sektorėt e programimeve, informacionit dhe r... mė shumė
Media & Publikime, Programe Kompjuterike
Shkoze Tirane
PIK Creative sh.p.k.
We are a limited liability company, with unlimited creativity. PIK Creative is an advertising agency founded in 2011. It's strong domestic and international practice, offers creative services, gra... mė shumė
Media & Publikime
Tirane
Prius Solution sh.p.k
We build software solutions that excel in achieving challenging business objectives. Today smartphones are the most popular devices in the world and it is crucial that every business have an app to... mė shumė
Programe Kompjuterike, Media & Publikime, Shėrbime Biznesi
Tirane
R&T Advertising Group
The R&T Advertising Group is a Tirana-based marketing & communication company that provides fully-fledged solutions to advertisers. We believe, that the new agency model that we have created provides ... mė shumė
Media & Publikime
Tirane
Radical Records
Radical Records eshte nje studio muzikore e krijuar me date 12.09.2011. Ndodhet ne Babrru, Tirane, Albania. Te gjithe ata qe jane te interesuar te bejne realizime muzikore mund te kontaktojne me s... mė shumė
Media & Publikime
Babrru Tirane
Radio Ejani
Mė 5 Maj 2013 filloi transmetimi i emisioneve nė gjuhėn shqipe nė FM106 MHz nė Tiranė dhe nė Durrės tė Radio Ejani nga CRI SHQIP. Mė 6 qershor 1969 filloi transmetimi i emisioneve nė gjuhėn shqipe nga... mė shumė
Media & Publikime
Beijing Pekin, Kine
Reporter.al
Reporter.al ėshtė publikimi online i Rrjetit Ballkanik tė Gazetarisė Investigative nė Shqipėri - BIRN Albania.
Media & Publikime
Bulevardi Gjergj Fishta Tirane
Revista Anabel
Mirė se erdhėt nė Anabel.al, projekti mė i ri i Anabel! Gjithēka qė ju keni dashur tek Anabeli, nė revistė apo nė rrjetet sociale, ėshtė pėrmbledhur nė kėtė portal. Anabel.al, lindi si njė nevojė ... mė shumė
Media & Publikime
Tirane
Revista Shije
Revista fokusohet nė artin kulinar, traditėn shqiptare tė gatimit, rolin e rėndėsishėm qė zė ushqimi nė jetėn e pėrditshme, jo vetėm si nevojė biologjike, por edhe si komunikim, dashuri, art e kulturė... mė shumė
Media & Publikime
Tirane
RIVIERA Group
Apart from the construction, the Group has diversified its activity also to invest to other commercial sectors, such as: Investments in Tourism Sector Insurance Media Management of Business Center... mė shumė
Agjensi Turistike, Kompani Ndėrtimi, Media & Publikime, Shėrbime Biznesi, Sigurime
Tirane
Sakuli Sign & Printing
Sakuli Sign & Printing ėshtė kompani me aktivitet nė prodhimin e reklamave dhe printimet indoor & outdoor. Qė prej ditėve tė para tė punės kompania ju ka shėrbyer me qindra kompanive kombėtare dhe ndė... mė shumė
Media & Publikime
Vore Tirane
Reklamė