Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 91 bizneset e Pasurive tė Patundshme nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
91 biznese u gjetėn.
Holiday House Albania
How to feel at home away from home? Rent an apartment or home for the holidays with Us! Choose from hundreds of homes throughout South Riviera of Albania. Due to the work of our agents on different... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Vlorė
Danushi Real Estate
Danushi Real Estate offers new apartments for sale and for rent, houses & flats for sale and for rent,land and commercial for sale in Vlorė in Albania. Properties consists of seaside apartments, villa... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Vlorė
Capital Invest Albania
Capital Invest ėshtė agjensi ndėrmjetėsimi e fokusuar nė prona tė paluajtshme pėr t'i dhėnė vlerė kapitalit tuaj. Me njė staf tė pėrgatitur, misioni ynė ėshtė tė gjejmė atė qė ju keni kohė qė kėrkoni ... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Tiranė
Jona Real Estate
Sherbime ndermjetesimi per pasurite tuaja te paluajtshme. Qira dhe shitje pronash.
Pasuri tė Patundshme
Prane shkolles 11 Janari Tiranė
Real Estate in Tirana Albania
-Shitje, -Blerje, -Qera per apartamente, vila, dyqane, zyra, troje. Pushime ne Shqiperi me prenotim ne vila dhe apartamente.
Pasuri tė Patundshme
Tiranė
Dream Albania Real Estate & Tour
Real estate agency Dream Albania is a professional agency in Albanian Real Estate market, equipped with the latest data of internet and software technology of fully automatic facilities and operations... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Pėrballė Komisariatit tė Policisė Nr. 3 Tiranė
Affitti Italiani
Affitti Italiani e il tuo punto di riferimento a Tirana e in Albania per il Real estate e per ogni soluzione relativa agli immobili. Nata da una collaborazione tra Italiani con le migliori Agenzie Im... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Ish Blloku Tiranė
ALBANIA ONE Real Estate & Travel
Qė prej themelimit nė vitin 2003, ALBANIA ONE Real Estate ka punuar me pėrkushtim dhe profesionalizėm drejt shėrbimit tė klientit. Kėto janė vlerat qė vazhdojnė tė jenė ende nė qendėr tė filozofisė to... mė shumė
Pasuri tė Patundshme, Turizėm, Transporte
Tirane
Eagles Estate sh.p.k.
Eagles estate is a company witch is been in the market for a year right now with a main office in Tirana Albania. Our mission is to provide real estate services in Albania and outside of it. Eagles Es... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Tirane
Real Estate City
Agjensia Immobiliare CITY Agjensia Immobiliare CITY eshte Kompani me nje grup entuziast specialistesh ne fushen e Pasurive te Paluajtshme.
Pasuri tė Patundshme
Bulevardi Bajram Curri Tirane
homesinalbania
homesinalbania Real Estate eshte nje prej agjensive me te suksesshme ne tregun Shqiptar te pasurive te patundshme. E strukturuar ne vitin 2007 me zyra ne Tirane dhe veprimtari ne disa prej qyteteve k... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Tirane
Century 21
CENTURY 21 ėshtė krijuar nė vitin 1971, kur agjentėt e pasurive tė patundshme Art Bartlett dhe Marsh Fisher hapėn zyrėn e tyre tė parė nė Orange Country, California (USA). Nė fund tė viteve 70, CENT... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Komuna e Parisit Tirane
Albanian Construction Portal
Albanian Construction Portal u themelua nė vitin 2013 si njė nga projektet mė ambicioze me qėllim krijimin e portalit tė parė tė ndėrtimit nė Shqipėri. Albanian Construction Portal u konkretizua p... mė shumė
Kompani Ndėrtimi, Pasuri tė Patundshme
Tirane
Agjensi Imobiliare Reger
Nese doni cmimet me te mira ne vendet me te mira, ky eshte vendi i duhur!! Agjensi Imobiliare REGER -Cmimet me te mira per njerzit me te mire
Pasuri tė Patundshme
Ish Ekspozita Shqiperia Sot Tirane
Edil Al
Pėr rreth 16 vjet ne ishim tė apasionuar pėr tė krijuar ide dhe projekte tė mėdha duke arritur tė krijonim standarde nė cdo gjė qė bėnim. Sot ne nuk jemi thjesht ndėrtues, ne mendojmė pėr cdo aspekt ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi, Pasuri tė Patundshme
Tirane
Tower sh.p.k.
TOWER sh.p.k. ėshtė njė shoqėri qė operon nė fushėn e Konsulencave dhe shėrbimeve tė ndėrtimit si: Projektim, Mbikqyrje, Kolaudim, Vlerėsim i Pasurive tė Paluajtshme.
Pasuri tė Patundshme
Tirane
Home Plus Real Estate
Homeplus Realty operates highest standards in the industry in Albania Realty, based in Tirana and with associate offices in almost all cities of Albania and also represented in Kosovo and Macedonia. W... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Tirane
Albania Real Estate
Here at Albania Real Estate, our main goal is to make it easier for everyone to buy or sell their property. We use the internet to bring the choices to you. Whether you reside in Albania or not you ca... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Tirane
Agjensia Imobilare RAM
Agjensia Ram ka nje experience 15 vjecare ne treg qe dallohet per korrektesine, ndershmeri duke mos patur asnje reklamim nga klientet e saj. Agjensia administron prona te personave qe nuk jetojne ne... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Tirane
Agjensia e informacionit Infoexpress
Qė prej themelimit nė vitin 2009 Infoexpress Imobiliare e cila operon nė fushėn e shėrbimit, koordinimit, ndėrmjetėsimit tė bizneseve tė ndryshme, pasurive tė patundėshme, nė ndėrtim, turizėm bregdeta... mė shumė
Energji, Materiale Ndėrtimi, Pasuri tė Patundshme, Shėrbime Biznesi, Turizėm
Bulevardi Gjergj Fishta Tirane
Reklamė