Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
3440 biznese u gjetėn.
African Beach Club
African Club was full concert schedule and tickets, live music, and tour dates in Saranda, Albania for 2016.
Lokale & Klube
Prane Portit, Sarande
Agalliu Ferramenta
Agalliu Ferramenta operon nė tregun Shqipėtar prej 20 vitesh, fillimisht e specializuar nė sektorin e ndėrtimit dhe fusha tė tjera tė lidhura me tė. Agalliu Ferramenta u zhvillua mė tej duke zgjeruar ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Skrofotinė, Vlore
AGE CALL
AGE CALL NASCE NEL 2013, DALL' IDEA DI AVERE UN CALL CENTER DIVERSO DAGLI ALTRI, PIU ALLEGRO PIU DINAMICO PENSATO IN PRIMIS AI BISOGNI DEGLI OPERATORI. Adesso contiamo piu di 130 postazioni operato... mė shumė
Call Center
Pallati Eurocool, Tiranė
Agi Glass
Servis Xhama Makinash. Servis Xhama Makinash Riparim ,Erresim, Zevendesim, Lucidim dhe shitje xhamash per makina.
Automjete & Pjesė
Tophane, Shkoder
Agikons
Kompania operon ne treg qe prej vitit 1996 Filozofia baze e kompanise eshte krijimi I hapesirave qe maksimizojne momente te nje perqafimi origjinal te vlerave tona kombetare me vlera te spikatura te ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Kodra e Diellit, Tirane
Agna Group
Filozofia jonė e biznesit ėshtė njė "formulė unike" e cila ndihmon ēdo anėtar tė organizatės tė kuptojė se si mund tė arrihet suksesi, njė jetė mė cilėsore, dhe vlera e shtuar pėr ne dhe pėr grupet e ... mė shumė
Prodhime
Tirane
AGORA Architecture Studio
AGORA Architecture Studio
Artikuj Shtėpish
Qender, Tirane
AGORA Studio sh.p.k.
AGORA Studio ėshtė njė agjensi Dizajni & Prodhimi e cila ka vite qė ėshtė prezente nė tregun shqiptar. Ne jemi krenar pėr qasjet pro-aktive si edhe nė aftėsinė pėr tė ofruar zgjidhje inovative. She... mė shumė
Media & Publikime
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane
Agostin Centro Carreli sh.p.k.
Agostin Centro Carrelli Shpk , themeluar me 23/08/2016 nga Agostin Mikeli dhe Luan Ismaili si vazhdimesi e suksesshme e ish-Califano Carrelli, duke qene e afte te ruaje klientet e saj por jo vetem. Sh... mė shumė
Automjete & Pjesė, Importe & Eksporte
Vore, Tirane
Agrana Studen Albania sh.p.k.
AGRANA-Studen Albania Sh.p.k. operon si njė kompani distribucioni nė tregun shqiptar dhe ėshtė pjesė e nje rrjeti shumė mė tė madh tė kompanive te distribucionit AGRANA-Studen dhe AGRAGOLD nė Evropėn ... mė shumė
Importe & Eksporte, Transporte
Tirane
Agrimatco Albania Sh.p.k.
Agrimatco Albania Shpk, pjesė e Agrimatco Group, operon nė fushėn e input-eve bujqėsore nė tregun Shqipėtar qė prej vitit 2010 dhe ka si aktivitet kryesor import-eksport tė materialeve bujqėsore (pleh... mė shumė
Importe & Eksporte, Prodhime
Kamez, Tirane
Agro Com sh.p.k.
Statusi ligjor: Ndėrmarrja tregėtare Klienta: Depo me pakicė dhe shumicė, konsumatorėt individual. Pėrshkrim: "AGRO COM" gjendet ne fshatin Piran e cila gjithashtu posedon depon, pompa t... mė shumė
Ushqim & Pije
Fushe Pirane, Prizren, Kosove
Agrocoop sh.p.k.
Agrocoop eshte qendra kopshtare me serioze dhe me diapazon me te gjere te asortimantit te luleve, drunjeve dhe buqeta e aranzhime nga lule te fresketa.
Artikuj Shtėpish
Kumanova, Stimje
Agrofarmaci MURATI
Agro Farmaci Murati sjell ne treg te gjitha sherbimet dhe produktet e nevojshme buqesore si ne trajtimin fillestar dhe gjate. JU OFROJME: A) Tregtim te imputeve buqesore - Pesticide -Farera, fi... mė shumė
Farmaci & Mjeksi
Tirane
AGROTEK ALB
Kompania AGROTEK ALB me seli ne Mucaj, Vore eshte prodhuese e ushqimeve blegtorale. Duke qene se ne fushen e shpendarise ka hapesira per zhvillimin e kapaciteteve prodhuese, Aksioneret e Shoqerise, ve... mė shumė
Ushqim & Pije
Vore, Tirane
AGS sh.p.k. (AgroAL & Global Services)
Sherbim Katering ne Institucione Buxhetore dhe Private.
Prodhime
Tirane
Agjencia e Zhvillimit Rajonal 3 - AZHR 3
Agjencia ka misionin e promovimit tė njė politike tė pėrbashkėt investimesh, tė integruar, pėr zhvillimin e rajonit dhe potencialeve tė saj, inkurajimi i njė modeli sa mė tė gjėrė bashkėpunimi, krijim... mė shumė
Tė tjera
Korce, Berat, Elbasan
Agjencia pėr Zhvillim Rajonal 4
Mė datė 23.08.2016 ėshtė krijuar me seli nė Vlorė, Agjencia pėr Zhvillimin Rajonal 4 (AZHR 4) e cila pėrfshin Qarqet Vlorė, Fier, Gjirokastėr. AZHR 4 ka misionin e promovimit tė njė politike tė pėr... mė shumė
Shėrbime Shtetėrore
Hajro Ēakėrri, Vlore
Agjensi Arb/65
Agjensi Imobiliare qe ofron sherbime si: Shitje-Blerje; Qera pasurish te paluajtshme.
Pasuri tė Patundshme
Ish Ekspozita Shqiperia Sot, Tirane
Agjensi Bregu Imobiliare
Agjensia Bregu Imobiliare eshte nje agjensi qe merret me ndermjetesimin e ndertuesve me personat e interesuar per te blere.
Shėrbime Biznesi
Prane Ministrise se Drejtesise, Tirane
Reklamė