Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
3440 biznese u gjetėn.
AK Hidraulike sh.p.k.
AK Hidraulike sh.p.k. operon nė tregun shqiptar me njė eksperincė prej mė shumė se 16 vitesh nė sektorin e materialeve hidraulike dhe sistemeve te ngrohjes. Kompania tregton materiale nga kompani tė n... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Vore, Tirane
Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi
Akademia e Film dhe Multimedias Marubi ėshtė krijuar nė vitin 2004 me leje tė veēantė tė Qeverisė Shqiptare. Si institucion i arsimit tė lartė, ėshtė shkolla e parė e Filmit dhe Televizionit nė Shqi... mė shumė
Kinema & Teatėr, Arsim
Kinostudio, Tirane
Akademia e Perkujdesjes Shendetesore Gjermane
AKADEMIA E PERKUJDESJES SHENDETESORE GJERMANE. Kompania se bashku me deget e saj eshte ofruesi i perkujdesit shendetesor i dyti me i madh ne Gjermani me rreth 2.000 te punesuar. Sherbimi qe ofrojm... mė shumė
Kompleksi Halili, Tirane
Akademia e Rendit
Me ligj, policia ka institucionin e saj arsimor pėrgjegjės pėr formimin, specializimin dhe kualifikimin e punonjėsve tė strukturave tė Policisė sė Shtetit tė nivelit operues, administrativ dhe menaxhe... mė shumė
Arsim
Sauk, Tirane
Akademia e Sigurisė
Arsimi i Lartė Policor nė Shqipėri fillon nė vitin 1972. Me Vendim tė Kėshillit tė Ministrave (VKM) nr. 184 datė 20.12.1971, u vendos krijimi i Shkollės sė Lartė trevjeēare tė Ministrisė Punėve tė Bre... mė shumė
Sauk, Tirane
Akademia Ushtarake
Akademia Ushtarake "Skenderbej" ne Tirane eshte shkolle e larte e nivelit ushtarak.
Arsim
Tirane
Aktivlift Ashensore
Aktivlift Ashensore ka si qellim tu ofroje klientėve ashensorin i cili garanton siguri, komoditet, hijeshi dhe jo zhurmė gjatė lėvizjes. Procedura pėr vendosjen nė punė tė ashensorit fillon qė nga di... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Blloku Gintash, Tirane
Aktor SA
Aktor SA ėshtė themeluar si kompani e fuqishme e ndėrtimit nė vend duke ofruar njė gamė tė gjerė shėrbimesh ndėrtimore ne vitin 2002 ne sektorėt e ndėrtimit nga ELLINIKI TECHNODOMIKI AE dhe teknike t... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane
AL-Plast Lindi
Bejme montimin e rrethojave te aluminit per ballkona dhe shkalle po ashtu edhe prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika. Punojme edhe me kompenzim me ndonje veture.
Materiale Ndėrtimi
Prizren, Kosove
AL-TEK sh.p.k.
AL-TEK sh.p.k. ushtron nė treg aktivitetin e tij prej 8 vjetėsh, fillimisht me njė staf tė vogėl punojėsish dhe me njė experiencė modeste nė sistemet e ngrohje ftohjes, sistemet solare dhe tė gjithė ... mė shumė
Energji
Kombinat, Tirane
AL - MAR sh.p.k.
AL-MAR sh.p.k. zhvillon aktivitetin e saj ne fushen e prodhimit te ambalazheve plastike dhe te letres, me dhe pa stampim, te formave dhe dimensioneve te ndryshme. AL-MAR ka qene fabrika e pare shqipta... mė shumė
Prodhime
Durres
AL Travel Metro
AL Travel Metro ju mirepret per nje udhetim komod dhe te mrekullueshem cdo dite nga Athina ne oren 18:00. Linja eshte: Athine- Korce-Pogradec-Elbasan-Cerrik-Durres-Tirane.
Transporte
Tirane
Al_Branduk
Produkte nga markat me te mira Angleze. Shperndarjet behen ne te gjithe Shqiperine
Moda & Veshje
Tirane
Alarm automatika sh.p.k.
Alarm automatika, Ltd. is region's leader in developing and accomplishing complete, innovative and integrated solutions to electronic security. We started as electronic security installation crew in 1... mė shumė
Sigurime
Tirane
ALART ALBANIA sh.p.k.
Fabrika e ALART sh.p.k. ėshtė ndėrtuar nė territor 6000meter katror, ndodhet nė km e 7 rrugės Shkodėr-Tirane. Territori prodhues ėshtė 2800meter katror. Prodhimi i pare ėshtė bere ne vitin 2016 ne saj... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Krye Bushat, Shkoder
Alb-Italia sh.p.k.
Alb-Italia sh.p.k. ushtron aktivitetin ne perpunimin dhe shitjen me shumice te granitit, mermerit, gureve, etj. Alb-Italia ju ofron mermer dhe granite nga vendi dhe mbarė bota. Teknologjia e perdorur ... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Unaza Shkozet-Plepa, Durres
ALB-SOS (Asistence Rrugore)
Alb Sos ju ofron asistence rrugore, dhe sherbime me karrotrec per cdo problem qe mund te keni.
Automjete & Pjesė
Perballe pallatit te sportit Asllan Rusi, Tirane
Alb-Vlora
Ofrojmė kurse Matematike pėr shkollė 9-vjeēare dhe tė mesme, Fizike pėr shkollė 9-vjeēare, Informatike pėr shkollė 9-vjeēare (programet bazė). Pregatitje pėr proēesin mėsimor, provimet e lirimit dhe... mė shumė
Arsim
Astir, Tirane
Alb Building sh.p.k.
Alb Building sh.p.k. ka arritur objektivat e para tė realizimit tė projekteve tė suksesshme tė rėndėsishme nė fushat kryesore tė synuara. Alb Building ka nė pronėsi njė nga tė paktėt impiante Asfalto-... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Pallati Pranė Arkivit tė Shtetit, Tirane
Alb Credit
Alb Credit eshte shoqeri kursim krediti qe u vjen ne ndihme te gjithe konsumatoreve dhe bizneseve.
Shėrbime Financiare
Lushnje
Reklamė