Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
3440 biznese u gjetėn.
Alba Qeramika sh.p.k.
Alba Qeramika zhvillimin e saj e bazon nė pėrcjelljen e vazhdueshme tė avansimeve nė sferėn e tregtisė me pllaka tė qeramikės. Bashkėpunimi me prodhues me renome botėrore bėhet me qėllim tė pėrmirėsim... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Prishtine
Alba Stone sh.p.k.
Alba Stone sh.p.k. ka njė eksperiencė tė konsoliduar nė nxjerrjen, pėrpunimin dhe shitjen ndėrkombėtare te gurėve natyror shqiptar. ALBASTONE ofron gure ne forme pllakash te certifikuar CE dhe me ngjy... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Berat
Alba Tech System
Alba Tech System is a Company operating in the electronics field. At the begging it started it's journey as a small company which imported used and refurbished computers and laptops from United King... mė shumė
Programe Kompjuterike
Tirane
Alba Toner
Alba Toner kryejne aktivitetet e rigjenerimit, rimbushjes, testimit dhe amballazhimit te cartucave te printerave laser e inkjet per te gjitha llojet e printerave . Alba Toner me nje eksperience 13 v... mė shumė
Arsim
Tirane
ALBACO SHOES sh.p.k
Albaco Shoes sh.p.k. is an Albanian footwear manufacturer specialising in the production of various types of leather shoes. The company operates mainly under outsourcing agreements and exports its p... mė shumė
Shkoze, Tirane
Albadent Sh.p.k.
Depo per pajisje dhe materiale dentare.
Farmaci & Mjeksi
Bulevardi Zogu i Zi, Tirane
Albado Group
Albado Group operon ne tregun Shqiptar prej disa vitesh ne fushen me hidrosanitare me pllaka spanjolle, dekore, si dhe kol-stuko. Albado ofron pllaka hidrosanitare cilėsore me ēmimet mė tė mira nė tre... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Materiale Ndėrtimi
Fier
Albaflex sh.p.k.
Albaflex sh.p.k. ėshtė e specializuar nė prodhimin e elementėve dekorative prej poliuretani pėr industritė e mobiljeve brenda dhe jashtė vendit. Eshtė prezente prej 17 vitesh nė tregun shqiptar si dhe... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Importe & Eksporte, Prodhime
Durres
Albafoam sh.p.k.
Albafoam sh.p.k. ėshtė themeluar nė vitin 1994, me aktivitet prodhimin e sfungjerit pėr tregun vendas dhe eksport. Aktualisht prodhohen 22 lloje sfungjerėsh tė densiteteve nga 16.0 kg/meter kub deri 4... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Ish- kombinati i Drurit Misto Mame, Tirane
Albagame
MIRESEVINI ! Ne ju kemi krijuar kėtė faqe pėr tju mbajtur gjithmone tė azhornuar , dhe tju lejojme qė tė ndryshoni sa herė te doni profilin tuaj. Ejani dhe na vizitoni sa herė qė ju dėshironi ! ... mė shumė
Argėtim
Tirane
Albaglobal
Albaglobal provides corporations and organizations with rapid, accurate and high quality services in all areas of foreign language communications. This includes products, services literature, company ... mė shumė
Programe Kompjuterike, Tė tjera
Tirane
Albajrak sh.p.k.
Albajrak shpk ėshtė kompani e cila operon nė treg nė sektorin e tendave tė diellit dhe tė konstruksioneve metalike, si kalceto dhe komplekse tė tjera sportive. Cilėsia e materialeve dhe korrektėsia nė... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Materiale Ndėrtimi, Prodhime
Vore, Tirane
Albakontroll sh.p.k.
Shoqėria ALBAKONTROLL u themelua nė vitin 1992 me dėshirėn dhe ambicien pėr tė qenė pėrfaqėsuese dinjitoze nė tregun shqiptar dhe rajonal tė shėrbimeve doganore. Me aktivitet kryesor shėrbimin doganor... mė shumė
Importe & Eksporte
Tirane
Albalight
Albalight vjen tek ju me projektime, import tė produkteve elektrike, shitje materialesh dhe instalim sistemesh elektrike pėr ambientet tuaja. Prej vitesh Albalight bashkėpunon me markat mė prestigjoze... mė shumė
Energji, Materiale Ndėrtimi
Tirane
Albaline Call Center
Sherbime Call Center.
Call Center
Tirane
Albamedia sh.p.k.
Albamedia eshte themeluar ne 2004 me fokusin kryesor ne distribucionin e artikujve te IT dhe Kancelarise. Qe nga ajo kohe ,ne jemi rritur ne menyre te qendrueshme vit mbas viti duke zgjeruar portofoli... mė shumė
Importe & Eksporte
Tirane
Alban Costruzioni sh.p.k.
The Alban Costruzioni sh.p.k. company, with the adress in Vangel Noti street (former Josif Pashko combine), Laprake Tirana, with the identifed numberof the legal entry (NIPT J61904069R), certified wit... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Laprake, Tirane
Alban Football sh.p.k.
We established Alban Football in 2014, with the mission to provide fans of the Albanian National Team worldwide, an online store where they can easily purchase the colors of the team they deeply love.... mė shumė
Moda & Veshje, Sporte
Tirane
Alban Tirana CO sh.p.k.
Alban Tirana CO shpk eshte themeluar nė vitin 1994, me kufizime nė mjete dhe mundesi. Shoqėria Alban Tirana erdhi duke u konsoliduar nė kohė, duke drejtuar nė mėnyrė tė qėndrueshme drejt kėrkimit dhe... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Qendra e Biznesit, Tirane
Albania's Business Generation
Albania's Business Geberation ėshtė njė organizatė e nisur nga tė rinj nė Mars tė 2016 pėr tė fuqizuar sipėrmarrjen tek tė rinjtė.
Arsim
Kompleksi Usluga, Tiranė
Reklamė