Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
3440 biznese u gjetėn.
3A Consulting sh.p.k.
3A eshte nje call center qe merret me studime tregu dhe sondazhe opinioni.
Call Center
Tirane
3A Projects
3A PROJECTS is a multi - disciplinary consulting firm located in Albania who looks for entrepreneurs in search for change, improvement and building ideas.
Shėrbime Biznesi
Kompleksi KIKA 2, Tirane
3d Studio
Kompania 3d Studio merret me prodhim reklamash dhe shprendarjen e tyre.
Media & Publikime
Tirane
3DZ Albania
3DZ ėshtė pėrfaqėsuesi i autorizuar i 3D Systems nė Europė. 3DZ Group ėshtė lider nė Europė me 9 zyra te shpėrndara nė Maltė, Itali, Shqipėri dhe Hungari. Angazhimi i 3DZ ėshtė pėrkujdesja ēdo javė n... mė shumė
Elektronikė
Pallati Albsig, Tirane
4 A-M sh.p.k.
4 A-M sh.p.k. ėshtė nje shoqeri qe zhvillon aktivitetin e saj ne fushen e Ndertimit.
Kompani Ndėrtimi
Tirane
4 Elements Club
Nėse doni tė gjeni kėnaqėsinė nė njė vend me atmosfere tė nxehtė dhe me performanca nga mė joshėset, me balerinat mė tė mira nga Shqiperia e Ballkani, ju mirėpresim tek 4Elements Night Club. Doni tė f... mė shumė
Lokale & Klube
Tirane
5 Senses Home Decor
Rosenthal, RIEDEL, Kahla Porzellan, WMF Metalllfabrik
Artikuj Shtėpish
Pallati MANE TCI, Tirane
5 VELLEZRIT sh.p.k.
5 Vellezerit kane nisur veprimtarine e tyre ne Maj te 2012 ne fushen e ndertimit te objekteve te ndryshme civile-industriale,private dhe shtetrore,social kulturore dhe agjensi per shitblerjen e ketyre... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Lagja Bishanake, Fier
5A sh.p.k.
5A sh.p.k. i ofron tregut Shqipetar nje game te larmishme makinerish dhe atrecatura per ndertim. Firma zoteron specializim shumevjecar ne fushen e makinerive ne te cilat vepron duke importuar, duke sh... mė shumė
Makineri
Tirane
6 Milje Hotel
6 MILJE hotel ka njė numėr prej 28 dhomash, prej tė cilave 6 janė suita dhe 22 tė tjerat janė dhoma me krevat dopio ose treshe. Dhomat kanė hapsira te mjaftueshme dhe kushte bashkohore, tė cilat i sig... mė shumė
Hotele & Restorante
Ksamil, Vlore
6Sicuro S.P.A
Sherbime Call Center.
Call Center
Tirane
7 Consulting
7 Consultin ofron konsultime.
Shėrbime Biznesi
Tirane
A-Mihali sh.p.k.
Kancelari A-Mihali sh.p.k.
Tė tjera
Prane Gjykates se Rrethit, Fier
A-Z Konstruksion sh.p.k.
Themeluar ne vitin 2004, shoqeria A-Z KONSTRUKSION zhvillon dhe nderton eksperiencen e vet ne fushen e ndertimit ne struktura civile, industriale, shoqerore, turistike etj. Fillimisht ka kryer punime ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Lagja 3, Durres
A BI ESSE
A BI ESSE qe nga viti 1995 eshte kompania lider ne furnizimin me shumice dhe pakice te materialit elektrik
Elektroshtėpiake, Tė tjera
Yrshek, Tirane
A la Sante
Nė Restorantin a la Sante do tė gjeni shėrbim tė kujdesshėm, ēmime mjaft ekonomike dhe mbi tė gjitha njė ushqim tė shėndetshmėm bazuar nė tre parime kryesore: freskia e produkteve, metoda e gatimit, k... mė shumė
Hotele & Restorante
Tiranė
A N E T T E L sh.p.k.
Born on November 2014 from a long experience, A N E T T E L sh.p.k is the result of innovative spirit and ideas, passion in ICT with the mission to simplify your everyday work through technology. Our ... mė shumė
Programe Kompjuterike, Shėrbime Biznesi
Tirane
A Vizion
Studio grafike krijuese-realizuese.
Media & Publikime
Tirane
A&A Consulting
Mirėsevini ne faqen prezentuese te kompanisė A & A Consulting. A & A Consulting punon me klientėt e vetė pėr njė qėllim tė vetėm: tė masė, zhvillojė dhe rrisė shėrbimin dhe kualitetin e tyre. A ... mė shumė
Shėrbime Biznesi
Prishtine
A&A Security Survey
A&A Security Survey eshte nje kompani shqiptare e cila operon ne tregun e pajisjeve te sigurise se larte. Kompania ushtron aktivitetin e saj ne tregun shqiptar prej nje periudhe 8-vjecare. Produktet e... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Vila 1, Tirane
Reklamė