Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
3440 biznese u gjetėn.
Albania Today
Albania Today.
Media & Publikime
Tiranė
Albania Travel & Voyage
Motoja jonė: Buzėqeshja juaj, Suksesi ynė Albania Travel & Voyage meret me organizimin e ture-ve nė vendet shqip-folese. Kjo agjensi u hap me njė mision tė vetėm: Tju ofrojė klientėve mundėsinė... mė shumė
Agjensi Turistike
Tirane
AlbaniaGo
AlbaniaGo Tours Tour Operator e gestita da professionisti del settore del turismo, ha sede in Albania e si rivolge a una clientela italiana medio-alta con molta voglia di scoprire nuovi itinerari e co... mė shumė
Agjensi Turistike
Tiranė
Albanian-American Development Foundation
The Albanian-American Development Foundation (AADF) was created in 2009 by the Albanian-American Enterprise Fund with the support and encouragement of United States Agency for International Developmen... mė shumė
Shėrbime Biznesi
Tirane
Albanian Agency
Albanian Agency eshte nje agjensi e rekrutimit te punonjesve per kompanite e huaja.
Tė tjera
Tirane
Albanian Air Sports Federation
Albanian Air Sports Federation/ Federata Shqiptare e Aeronautikes.
Sporte
Tirane
Albanian Business Partner
Albanian Business Partner sh.p.k was founded in 2010 with main area of activities in web design and development, software, IT solutions and Consulting services. It is located in Tirana, Albania. It ... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Albanian Cloud
AlbanianCloud eshte nje agjensi europiane e bazuar ne Web, Mobile & Rrjete sociale, e cila fokusohet ne ndryshime te vrullshme,nderthur platforma, zgjidhje inovative dixhitale te cilat sigurojne kthim... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Albanian COAST TRIP
International Power Paragliding Coast Trip POWERED BY OZONE.
Sporte
Tirane
Albanian College Tirana
ACT gives students a world-class, comprehensive education from Early Years 1 (age 3) through Grade 11 with Grade 12 being added next year. Students learn to think, act independently, take ownership... mė shumė
Arsim
Tirane
Albanian Community Centre - Qendra Komunitare
Rrjeti i Qendrave pėr Zhvillim Komunitar "Sot pėr tė Ardhmen".
Shėrbime Biznesi
Tirane
Albanian Construction Portal
Albanian Construction Portal u themelua nė vitin 2013 si njė nga projektet mė ambicioze me qėllim krijimin e portalit tė parė tė ndėrtimit nė Shqipėri. Albanian Construction Portal u konkretizua p... mė shumė
Kompani Ndėrtimi, Pasuri tė Patundshme
Tirane
Albanian Courier sh.p.k.
Albanian Courier sh.p.k., me NUIS K31511058A, ėshtė krijuar nė vitin 2002 dhe ėshtė e licensuar nga Ministria e Transportit pėr ushtrimin e aktivitetit nė Shėrbimin Postar me nr: 3710063. Aktualish... mė shumė
Tė tjera
Tirane
Albanian Distribution & Development (ADD) sh.p.k.
Kompania ADD eshte importues dhe distributor eksklusiv per Shqiperine i markave: Red Bull, Rauch, Aqua Panna & S.Pellegrino, Vodka: Russian Standard, Aurora, Imperia, Heineken C&EE (Gosser, Zipfer... mė shumė
Importe & Eksporte
Kashar, Tirane
Albanian Eagle Tours
Travel: - Tour programs in Albania and Kosovo - Tour programs outside Albania - Tailormade tour packages for individuals and groups - Packeged incentive trips for shopping, cultural activities,... mė shumė
Agjensi Turistike
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane
Albanian Engineering Construction
Albanian Engineering Construction: U krijua ne vitin 1998 si nje biznes familjar duke e filluar aktivitetin e saj ne implementimin e impianteve Elektro Mekanike. Aktivitetet e kompanise perfshijne pr... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Tirane
Albanian HR Solutions sh.p.k.
Albanian HR Solutions is a company based in Tirana (AL). The company is a joint group of experts in the Human Resources area. Thanks to our investment in implementing European standards, we have ma... mė shumė
Shėrbime Biznesi
Perballe Hotel Areela, Tirane
Albanian Information Technology Club-AITC
Si njė organizatė jofitimprurėse e pavarur, Albanian Information Technology Club-AITC synon pėrcaktimin e standarteve dhe sjelljen e praktikave me tė mira nga gjigandėt e teknologjisė nė Shqipėri. AIT... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Albanian Mission to EU
Misioni i Republikės sė Shqipėrisė pranė Bashkimit Europian Mission of the Republic of Albania to the European Union Bruksel / Brussels
Turizėm
Brussels, Belgium
Albanian Model Agency
Askush nuk lindi Model...por dikujt ju dha mundesia. Krijoni prezencen tuaj ne www.AlbanianModelAgency.com
Moda & Veshje
Tirane
Reklamė