Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
3440 biznese u gjetėn.
Albanian News
Albania News e il primo quotidiano Albanese online in lingua Italiana con sede a Modena, che nasce da una tela di contatti e di corrispondenti presenti nella communita albanese residenti in Italia e d... mė shumė
Media & Publikime
Modena, Italy
Albanian Professional Construction Excellence
Albanian Professional Construction Excellence promote the domestic Construction Industry, Contractors, Professionals, Work Force, etc. APCE has established itself as company and important constituent... mė shumė
Tė tjera
Tirane
Albanian Qatar Foundation
QATAR CENTER hap kurse te Gjuhes Frenge ne oraret mbazdite.Nje investim per te ardhmen tuaj garantojne cilesi ne mesimdhenie dhe punojme me cmimet me konkuruese ne treg. Secili nivel finalizohet me nj... mė shumė
Arsim
Rethrrotullimi Zogu i Zi, Tirane
Albanian Real Estate
We offer services of: Sale, Rent, House, Business.
Media & Publikime
Tirane
Albanian Telecommunication & Information Services ATIS
Albanian Telecommunication and Information Services (ATIS) sh.p.k is a dynamic Digital Agency located in Tirana. We focus our activities towards web development, mobile applications, graphic design an... mė shumė
Programe Kompjuterike
Tirane
Albanian Tourism
Albanian Tourism.
Agjensi Turistike
Tirane
Albanian Tourism Guide
About us: "Albanian Tourism Guide" was establish in February 28 2014. It's establishment took incentive from numerous tourist potential of natural and unexposed to foreign tourists, but also for ... mė shumė
Agjensi Turistike
Tirane
Albanian Travel and Hospitality Service ATHS
Agjensi turistike udhetimi
Turizėm
Tirane
Albanian Trip
Modern self-catering studios and apartments sleeping between three and nine people in several locations across the city centre. Each place can be rented per room or as a whole with the choice of priva... mė shumė
Hotele & Restorante
Tirane
Albanian Web Solutions
Albanian Web Solutions ėshtė njė kompani e pėrbėrė nga disa tė apasionuar profesionist rreth botės sė internetit. Ky pasion dhe pėrkushtim, na bėn tepėr konkurues dhe unik nė kėtė treg tė ēorjentuar. ... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Albano Gips sh.p.k.
Albano Gips shpk ofron punime te cfaredolloji me gips duke nisur nga tavanet e varura, punime dekorative, korniza allcie, patinime, lyerje dhe grafiato, gjithashtu ofron aspirimin, kondicionim anesor ... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Unaza e Re, Tirane
AlbaPen sh.p.k.
ALBAPEN shpk ėshtė krijuar nė 01.03.1996. Mė eksperiencė disa vjecare nė treg ėshtė e specializuar pėr prodhimin e dritareve plastike, alumini, persiane. Gjithashtu prodhim grilash, tenda dielli, rrje... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Ish Blloku i Magazinave, Tirane
AlbaPress Sh.p.k.
Albapress Sh.p.k. eshte nje kompani e cila operon ne fushen e import-exportit te kutive te kepuceve.
Importe & Eksporte
Tirane
Albas Office
Albas Office eshtė njė qėndėr distribucioni e cila ofron me shumicė dhe pakicė kancelari, libra dhe mjete shkollore. Tė gjitha kėto i gjeni nė njė vend, mė ēmim dhe cilėsi mė lirė se kudo. Artikuj... mė shumė
Arsim
Tirane
AlbaStojku sh.p.k.
Albastojku ėshtė njė kompani qė pėrcakton trendet nė industrinė e mobilerisė nė Shqipėri. Ajo posedon pozita kyēe, si nė treg, ashtu edhe gjeografikisht, duke nxėnė vend nė zonėn qėndrore tė vendit, d... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Derven, Fushe Kruje
AlbaTermal
AlbaTermal sh.p.k. eshte nje kompani shqiptaro-italiane me qender ne Tirane, themeluar ne Dhjetor 2006 si rezultat i bashkimit te kapitalit te Albaelettrica (Tirane, Shqiperi) dhe Termal Group (Bolonj... mė shumė
Energji
Bulevardi Zhan D'Ark, Tirane
Albatrop Construction & Design
Albatrop Construction & Design shpk ka rreth 16 vjet qė operon nė tregun shqiptar tė ndėrtimit, duke ndėrtuar me struktura metalike si fabrika, kapanone, magazina etj, dhe me prodhime tė linjės Ferro ... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Kompani Ndėrtimi
Tirane
Albatros Wine
Albatros Castle is a SWISS BRAND. N.P.SH Albatros is the only castle licensed by the autorities in Prizren (Kosovo). With a tradition of wine and a private domain, the Albatros Castle creates the best... mė shumė
Ushqim & Pije
Prizren, Kosove
Albavia sh.p.k.
Albavia shpk, ėshtė njė shoqeri shqiptare e themeluar mė 19 mars 1998, nė bazė tė marrėveshjes sė bashkėpunimit nė mes tė Partnerėve vendas dhe shoqerise franceze EUROVIA SHA, njė nder shoqerite lider... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
ALBAWINGS
Albawings is the new Albanian low-cos airline that offers the widest choice of flights to and from its base in Tirana International Airport. The company was founded in February 2015. Albawings oper... mė shumė
Sheshi Skenderbej, Tirane
Reklamė