Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
3440 biznese u gjetėn.
Albawood Albania
Albawood eshte nje kompani qe operon prej vitit 2006 ne jugun e Shqiperise. E themeluar me qellimin kryesor tregtimin e nje game te gjere produktesh te lendes drusore, te ndara ne kategori dhe dimensi... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Ne Hyrje te Nartes, Vlore
Albchrome sh.p.k.
AlbCHROME ėshtė lider nė sektorin minerar nė rang vėndi dhe rajoni. Prej mė tepėr se 10 vjetėsh kompania zotėron njė nga koncesionet mė tė mėdha me shumicėn e aseteve dhe pėrbėn njė nga kompanitė mė t... mė shumė
Importe & Eksporte, Prodhime
Tirane
Albcover
Albcover eshte njė kompani e sukseshme nė shtetin fiqinj italian e krijuar nė vitin 2000 e perfaqesuar nga firma MB COPERTURE Srl. Tashme vjen edhe nė Shqipėri me eksperiencėn dhe pėrvojėn evropiane t... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Kruje
Albdekor 2006
Albdekor 2006 shpk ka filluar punimet prej 16 vjetesh. Gjate ketyre viteve eksperienca e Albdekor vertetohet me ane te veprave te kryera, pershtypjet e lena te klientet dhe sherbimet e shumta qe ofro... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
Albdoors
Albdoors me njė eksperiencė 15 vjecare bėn punime tė portave tė hekurit sipas kėrkesės sė klienit, me modele tė ndryshme, montim qepenash, montim elektromotorrash nė porta tė ndryshme qė ju keni. Komp... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Unaza e Re, Tirane
ALBDRURI sh.p.k
Prodhojme mobilje dyer tamburato, dyer te blinduara, kuzhina, dhoma gjumi, minibare, tavolina, portmonto, arredim per bare e dyqane, shtepi druri, dritare druri, dyer dhe dritare duralomini, vetrata, ... mė shumė
Prodhime
Tirane
AlbEgis sh.p.k.
AlbEgis sh.p.k. eshte nje studio konsulence dhe projektimi te veprave te ndryshme inxhinjerike. Kompania ushtron aktivitetin e saj ne sektorin e ndertimit kryesisht me vepra te medha ne infrastrukture... mė shumė
Shėrbime Biznesi
Tirane
AlbGate
AlbGate Properties was established as a private residential leisure and commercial developer in Albania and Middle East. As a leading real estate developer, strives to provide dream homes and unique l... mė shumė
Shėrbime Biznesi
Tirane
ALBID CARDIO
ALBID CARDIO eshte nje nga Klinikat Kardiologjike me te mira ku ju do te ekzaminiheni ne menyre ekzakte.
Farmaci & Mjeksi
Komuna e Parisit, Tirane
AlbInfo
Territory system information for Albania. Points of interest in Albania Map. Tourism in Albania. Real Estate in Albania.
Tė tjera
Tiranė
AlbKlima sh.p.k.
AlbKlima sh.p.k. ka njė pėrvojė 17 vjeēare nė fushėn e projektimit, instalimit dhe mirėmbajtjes sė sistemeve tė kondicionimit. AlbKlima shpk ka fituar besueshmerinė e njė kompanie serioze dhe profesio... mė shumė
Energji
Tirane
Albmania Group
Tė jesh prezent nė botėn online nuk ėshtė mė njė luks por ėshtė njė detyrim i biznesit modern. Prezenca nė internet tregon seriozitetin tuaj, ju afron mė pranė klientėve tuaj aktualė dhe con biznesin ... mė shumė
Media & Publikime, Shėrbime Kompjuterike
Tirana Ring Center, Tiranė
Albtek Energy sh.p.k.
Shoqeria Albtek Energy lindi dhe u krijua si njė bashkėsi mendėsish dhe njohurish mbi Teknologjitė e Avancuara tė pėrpunimit tė mbetjeve urbane nė shėrbim tė nevojave te qyteteve te ndryshme ne Shqipe... mė shumė
Energji
Tirane
ALBtelecom & Eagle Mobile
Shėrbimi tradicional i telefonisė fikse nė ēdo shtėpi apo zyrė, tashmė ka kaluar nė njė epokė tė re. Kalimi nga sistemi TDM nė atė super modern NGN, pra teknologjia e brezit tjetėr ka revolucionarizua... mė shumė
Telekomunikacione, Shėrbime Biznesi
Kashar, Tirane
Albtours D
Me nje eksperience mbi 20 vjecare ne fushen e turizmit, ju ofrojme jo vetem destinacionet me ekzotike nga e gjithe bota por mbi te gjitha cilesi te larte sherbimi dhe profesionalizem maksimal. ALB... mė shumė
Turizėm, Shėrbime Biznesi
Tirane
Albuji sh.p.k.
Albuji ofron filtra uji qė eliminojnė papastėrtitė, rėrėn, baltėn etj. Kėto impiante filtrimi prodhojnė ujė tė pastėr kristal, tė freskėt dhe tė shėndetshėm pėr tė pirė dhe gatuar. Me kėto impiante ju... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Laprake, Tirane
AlbWeb Albania
ALBWEB ėshtė njė kompani aksionere qė trashėgon eksperiencėn dhe pėrvojen e saj nga kompania mėmė Magellano. Pėrmes shėrbimeve tė internetit dhe zgjidhjeve tė ofruara, ALBWEB ndihmon nė zgjidhjen e... mė shumė
Programe Kompjuterike
Bulevardi Zhan D'Ark, Tirane
Alca sh.p.k.
ALCA shpk operon nė tregun Shqipėtar tashmė prej mė shumė se 14 vitesh nė tregtimin dhe pėrpunim e materialeve prej duralumini. Kompania ofron projektimin, prodhimin dhe montimin e fasadave, dyer, dri... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Tirane
ALCABLE SHPK
ALCABLE SHPK eshte kompani e specializuar per prodhimin e televe dhe kabllove.
Energji
Tirane
Alda sh.p.k.
Alda sh.p.k. operon ne tregun vendas me aktivitet ne tregtimin e dyerve dhe dritareve plastike. Firma ju ofron produkte nga materialet me cilesore te importuara nga firmat me prestigjoze europiane. Nj... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Kamez, Tirane
Reklamė