Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
3440 biznese u gjetėn.
A&D General Services Studio/ADGSS
A&D General Services Studio IMMOBILIARE-SIGURIME-KONSULENCE-BILETARI Pasuri te Pajuatshme / Prona Blerje-Shitje-Qera-Vleresim prone Perkthime
Pasuri tė Patundshme
Bulevardi Bajram Curri, Tirane
A. Toto sh.p.k.
Veprimtari ne prodhimin e blloqeve te betonit,prerje guri,mermeri,import-ekrsport tregeti me shumice e pakice te ketyre produkteve
Materiale Ndėrtimi, Prodhime
Fushe Kruje
A.B.I Exchange
A.B.I Exchange eshte nje nga kembimet valutore me cmimet me konkuruese ne tregun e Tiranes.
Shkėmbime / Exchange
Bulevardi Zogu I, Tirane
A.D.E.E. sh.p.k.
ADEE shpk operon te tregun vendas ne fushen e shitjes dhe instalimit te materialeve elektrike e pajisjeve tė tensionit tė mesėm dhe tė ulėt, me produkte bashkėkohore europiane tė cilėsisė sė lartė. Ko... mė shumė
Energji, Importe & Eksporte
Durres
A.D.S 02 (Air Duct Systems) sh.p.k.
A.D.S 02 fillon aktivitetetin e saj ne vitin 2000, fillimisht me projekte te vogla dhe modeste, me shitje prej 600 m2 ne vit,ne saje te punes dhe te produkteve teper cilesore ADS ka arritur ne 3-4 vit... mė shumė
Energji
Ish Fusha e Avacionit, Tirane
A.I.A sh.p.k.
A.I.A sh.p.k. ėshtė zgjedhja e parė pėrsa i pėrket sektorit tė ndėrtimit, zgjedhja e duhur pėr tė realizuar projekte dhe konstruksione tė sigurta, komode dhe moderne. E themeluar qė nga viti 2007 nga ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Pallati VEGA, Tirane
A.J.A. 2015 sh.p.k.
A.J.A. 2015 sh.p.k. eshte nje fabrike fason per prodhimin e kepuceve.
Prodhime
Kashar, Tirane
A.M.G sh.p.k.
A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen fo... mė shumė
Ushqim & Pije
Kashar, Tirane
AAB University
Kolegji AAB ėshtė institucioni i parė jopublik i arsimit tė lartė nė Kosovė Nė fillimet e tij institucioni ynė ofroi programe studimore nga fusha e Artit dhe Komunikimit Masiv duke u zgjeruar vazhd... mė shumė
Arsim
Zona Industriale, Prishtine
AB Concept
AB Concept shpk ofron nje zgjidhje te kompletuar te enterierit dhe dizajnit per te gjitha llojet e dyaneve. Ne kemi njė histori tė fortė ne furnizimin e suksesshėm nė tregun e shitjeve me shumicė dhe ... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Kombinat, Tirane
ABA Group
ABA Group eshte kompania lider ne tregun shqipetar duke operuar ne tre sektore te ndryshem ne ate te hidrosanitareve, ndertimit dhe termoizolimeve. Kompania ABA hidro ėshtė kompania e parė e grupit A.... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Tirane
ABA Twentyfirst
Including a name that describes how far it is from the street below, there's a rumour going around that the cost of a meal here is directly proportional to the stunning views rather than what you actu... mė shumė
Hotele & Restorante
Tirane
ABC Acai Berry Albania
ABC Acai Berry xhel i butė ėshtė formuala mė e fortė e furtit Acai Berry, e cila na ndihmon tė humbasim peshė dhe tė zbukurojmė turpin tonė, lėkurėn, flokėt,etj. Acai Berry njifet pėr aftesin e tij... mė shumė
Prodhime
Tirane
ABC Group sh.p.k.
ABC Group Sh.p.k ėshtė lider nė tregtimin dhe prodhimin e nje game te gjere produktesh ushqimore, duke punuar dhe duke pasur ekskluzivitetin e disa kompanive te njohura nderkombetare.
Prodhime, Ushqim & Pije
Tirane
Abcom sh.p.k.
Internet Service Providers - ABCom ėshtė kompania nr. 1 nė fushėn e telekomunikacionit nė Shqipėri si edhe e vetmja qė ka futur pėr herė tė parė nė tregun shqiptar shėrbimin 3N1. E themeluar nė prill ... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Abdulla Halili
Kancelari Abdulla Halili ofron produkte dhe sherbime kancelarie.
Tė tjera
Tirane
Abdurramani sh.p.k.
Shoqeria Abduramani sh.p.k eshte themeluar me 30.12.1994. Gjate 20 viteve pune shoqeria ka krijuar nje eksperience te madhe ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te miellit dhe nenprodukteve te tij. E... mė shumė
Prodhime
Lushnje
Abisnet sh.a.
ABISSNET ėshtė kompania e dytė mė e madhe nė vend qė kryen veprimtarinė e saj nė fushėn e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shėrbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90... mė shumė
Telekomunikacione
Tirane
Abitat Group
Abitat Group lind si nje ndėrmarrje totalisht Italiane. Ishte njė ide dhe vendimmarrje e Dierres spa Itali, pėr krijimin nė Shqipėri tė njė ndėrmarrje 100 % italiane, 100% markė Dierre, 100% monomarc... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane
ABMF 71
Ne punojme si nje skuader, jemi nje staf i pergatitur profesionalishte dhe e njohim mire zone, japim informacionin e duhur per tregun e pasurive te paluajtshme, si analizen e tregut, ēmimet dhe histor... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Unaza e Re, Tirane
Reklamė