Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
3440 biznese u gjetėn.
Abraham Lincoln
Qendra Lincoln e Shqipėrisė ėshtė njė institucion arsimor i pėrkushtuar tė pajisė brezat e udhėheqėsve aktualė dhe tė ardhshėm me aftėsitė mė tė mira nė gjuhė, komunikim dhe profesion. Vizioni i Q... mė shumė
Arsim
Tirane
ABSS sh.p.k.
ABSS sh.p.k. ofron sherbime kompjuterike.
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
ABTech Electronics
ABTech Electronics.
Elektronikė
Perballe Stadiumit Dinamo, Tirane
ACA Lighting sh.p.k.
ACA Lighting shpk me njė eksperiencė shumė vjeēare nė fushėn e tregtimit dhe mirėmbajtjes tė pajisjeve elektrike dhe pjesėve te tyre tė kėmbimit, sjell sė fundmi edhe produktet e A.C.A, ndėr mė presti... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Materiale Ndėrtimi
Bulevardi Bajram Curri, Tirane
Academic Work Finland
Home of the Young Professionals. Mission: "We find jobs and build careers for young professionals"
Shėrbime Kompjuterike
Helsinki, Finland
ACCA19 Albania
ACCA19 Albania realta nuova, solida e concreta, fresca ma gia esperta con due sedi a Tirana, e molti progetti interessanti con importanti agenzie e brand come: Google, TIM, WIND, Heracomm, Farmacqua, ... mė shumė
Call Center
Tirane
Accelerator Finance
Accelerator Finance is a loan provider operating in emerging markets. The company aims to offer consumer finance and microfinance services to private individuals with the most convenient borrowing pro... mė shumė
Shėrbime Financiare
Tirane
Acmar sh.p.k.
Acmar sh.p.k. u krijua me 5 Janar 1951 me inisiativen e 27 inxhiniereve ne Ravenna, per ti bere balle krizes ekonomike dhe sociale ne territorin e Ravennes, i cili do ishte hapi i pare te krijimit te... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane
AcOil
AC OIL depoziton dhe shpėrndan hidrokarburet nėpėrmjet terminalit te tij nė Lezhė i cili klasifikohet si njė ndėr mė tė mėdhenjtė nė Shqipėri, me njė kapacitet prej 25.000 meter kub, ku teknologjia e ... mė shumė
Energji
Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane
Acquario Sali Peshk Sh.p.k.
Acquario Sali Peshku sh.p.k. is a fresh or frozen packaged fish producer located in Vlore, Albania.
Ushqim & Pije
Vlore
ACT Casino
ACT Games Salon is located in a huge salon offering popular games in Slot Machines such as: ACT Slot Machines, 2x Roulette Electronic, etc
Sporte
Prishtine
AD Company
AD Company ka hyre ne treg me qellim qe tju ofroje klienteve sherbime dhe produkte ne perputhje me kerkesat specifike te tyre ne fushen e turizmit, udhetimeve, shit-blerje dhe vleresime pronash, sigur... mė shumė
Turizėm
Tirane
ADA-VHS
Pėrfaqėsi e VHS nė Shqipėri, ADA ofron profile palstike, dyer dritare, aksesorė pėr dyer, dritare, pajisje pėr pėrpunim plastike, etj. VHS ofron njė gamė tė gjėrė zgjidhjesh pėr produkte tė ndryshme t... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Prane Tirana Bank, Tirane
Ada Nails
Thonj me xhel ne sallonin Ada Nails.
Bukuria & Shėndeti
Korce
Ada Travel & Tours
Ada Travel ka sjelle ne treg konkurencen e cmimeve mbi udhetimet pasi shumica e agjensive abuzonin me cmime katastrofale, duke ju arhdur keshtu ne ndihme te gjithe pasagjereve qe te pefitonin cmimet q... mė shumė
Agjensi Turistike
Ish Blloku, Tirane
ADCA Zyre Avokatie
ADCA Zyre Avokatie ka pėr qėllim tė saj tė ofrojė shėrbime ligjore, pėrfaqėsim nė juridiksione kombėtare dhe ndėrkombėtare tė tė gjitha niveleve, konsulencė fiskale dhe finaciare nėpėrmjet njė pėrkush... mė shumė
Shėrbime Ligjore
Bulevardi Zogu i Parė, Tirane
ADEL Co Sh.p.k.
Adel Co sh.p.k ka per objekt aktivitete ne fushen e shtypit dhe te botimeve import - eksport. Ajo funksionon si shtepi botuese, shtypshkronje per leter, plastic karton, te gjitha llojet e shtypit, sht... mė shumė
Arsim
Tirane
Adela Lucaj
Kancelari Adela Lucaj ofron sherbime dhe produkte kancelarie.
Tė tjera
Tirane
ADema
ADema perfaqesuar nga Z. Adrian Dema eshte kompani e cila ushtron aktivitetin e saje ne sektore te ndryshem te ndertimit duke i dhene mundesi keshtu klienteve te kryejne punimet me nje nenkontraktor t... mė shumė
Kompani Ndėrtimi, Prodhime
Kthesa e Kamzes, Tirane
Ademi Profil
Ademi Profil shpk ka njė eksperiencė 10 vjecare nė tregun Shqipėtar nė fushėn e ndėrtimit civil. Kompania i vjen nė ndihmė inxhinierėve tė cilėt kanė nevojė pėr projektime dhe ndėrtime tė konstruksion... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Unaza e Re, Tirane
Reklamė