Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
3440 biznese u gjetėn.
Adi-Te Construction sh.p.k.
Ndertim, Izolime, dhe Fasada nga Llamarina. Ndertime te tjera nga Hekuri dhe ALumini.
Materiale Ndėrtimi
Prishtine
Adicolor-Al
Adicolor-Al operon ne tregun shqiptar me cilesine si objektiv qe synon te kenaqe klientin me produktet me te mira. Adicolor-Al ofron bojera te te gjitha llojeve per cdo zgjidhje tuajen.
Materiale Ndėrtimi
Laprake, Tirane
ADIS Design Studio
ADIS Interior & Exterior Design
Kompani Ndėrtimi
Tiranė
ADMC Work & Travel
ADMC is a European dynamic firm specialised in Structural Works including Steel fixing, Formwork and Concreting lots; Finishing and Fit Outs Works, renowned for the professionalism and the can-do atti... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
ADME sh.p.k.
ADME shpk vjen ne tregun shqipetar me nje game te gjere produktesh ne sektorin e materialeve elektrike. Kompania eshte distrubutor kryesor per materialet elektrike.
Materiale Ndėrtimi
Tirane
ADRA Albania
ADRA Policy on Photography and Videography I 15 05 Photography and Videography 1. Ethics and Photography-ADRA representatives and staff must be very sensitive in portraying our community partners,... mė shumė
Shėrbime Biznesi
Tiranė
Adrion LTD
Letėrsi apo literaturė, art apo shkencė, filozofi apo ekonomi, janė vetėm disa prej kategorive ku mund tė bėni zgjedhjen tuaj. Mund tė kryeni porosi tė veēanta, por gjithashtu mund tė gjeni nė ēdo m... mė shumė
Arsim
Tirane
Ads of Albania
Ads of Albania is an Archive Gallery of Advertising and Design projects. Also it works as a blog/social network that brings all Creative People and Advertising Agencies in Albania, together. Commen... mė shumė
Media & Publikime
Tirane
Advance Global Service sh.p.k.
AGS sh.p.k. me njė eksperiencė shumėvjeēare, tashmė njė emėr me njė mesazh tė qartė nė tregun shqiptar: pėrkushtim, kapacitet, siguri maksimale nė ēdo shėrbim qė ofron. AGS sh.p.k. ėshtė e specializ... mė shumė
Hotele & Restorante, Tė tjera
Tirane
Advanced Global Communication
Good times, We didn't look for the best! But we're committed to making the people who want... Thank you all
Call Center
Tiranė
Advanced sh.p.k.
Advanced shpk ėshtė kompani qė operon nė tregun shqiptar qė nga viti 2008. Kompania ėshtė e specializuar nė fushat e projekteve elektrike, sigurise publike, private dhe automatizimit. Kompania ka proj... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Don Bosko, Tirane
AEB Studio - Projektim & Ndėrtim
Studioja jone merr persiper Studimin dhe Projektimin ne fushen e: 1-Konstruksionit: Strukturat B/A, Metalike, Alumini, Druri dhe Murature. 2-Infrastruktures: Rruge, Hekurudha, Ura dhe Tunele. 3-Hid... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Tirane
AED Color
AED Color u themelua ne 1990 me veprimtari importin dhe tregtimin e bojėrave pėr sektorin e ndėrtimit. AED Color ofron materiale ne fushėn e artikujve tė ndėrtimit, qė nga hedhja e themeleve, izolimi,... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Skrofotine, Vlore
AEE Ltd
AEE Ltd ėshtė njė shoqėri e regjistruar nė zyrat e shtetit dhe vepron nė bazė tė gjithė legjislacionit pėrkatės nė tregun shqiptar, nė fushėn elektro-mekanike. AEE ėshtė themeluar nė 14/02/2008 nga z.... mė shumė
Elektroshtėpiake, Energji
Tirane
AEF
Ne jemi te gatshem per ju, tani kemi eksprience ne keto drejtime: Knauf Qeramike Moler.
Peje, Kosove
Aermek Albania
Aermek Albania ėshtė njė kompani e angazhuar nė importin dhe shitjen me shumicė dhe pakicė tė pajisjeve pėr klimatizim, ngrohje, ventilim si dhe sistemeve tė kondicionimit. Aermek Albania bashkėpunon... mė shumė
Energji
Bulevardi Zhan D'Ark, Tirane
AFA FARMA
Afa Farma sh.p.k is a limited liability company founded for the purpose of providing high quality, full service distribution of pharmaceutical products throughout the country. The Company has operated... mė shumė
Farmaci & Mjeksi
Tirane
AFEP INDUSTRY sh.p.k.
AFEP INDUSTRY eshte ndermarje prodhuese dhe eksportuese e produkteve te aluminit. Aktiviteti i shoqerise eshte i perqendruar ne prodhimin e produkteve te aluminit si: Dyer dritare te sistemeve t... mė shumė
Importe & Eksporte, Materiale Ndėrtimi
Shkozet, Durres
Affitti Italiani
Affitti Italiani e il tuo punto di riferimento a Tirana e in Albania per il Real estate e per ogni soluzione relativa agli immobili. Nata da una collaborazione tra Italiani con le migliori Agenzie Im... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Ish Blloku, Tiranė
AFortiori Legal Counselors
AFortiori Legal Counselors eshte nje studio e specializuar ne Sherbime ligjore, kryesisht konsulenca, avokati dhe noteri. Studio eshte krijuar ne vitin 2013 bazuar ne njohurite themelore te avokateve ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Pallati Aviacionit, Tirane
Reklamė