Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
3440 biznese u gjetėn.
UNICEF Albania
UNICEF Albania supports government reforms, civil society initiatives and research that help all children to enjoy their human rights. As Albania seeks integration with the European community, we want... mė shumė
Shėrbime Shtetėrore
Albania
Fitshop.gr
Gymnastics Instruments.
Moda & Veshje
Amarousion, Greece
ARAN Cucine
Ogni giorno costruiamo cucine interpretando sogni e bisogni delle famiglie di tutto il mondo, nel pieno rispetto dell'ambiente. Talento, passione ed autenticita ci rendono ambasciatori del saper viver... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Zona Industriale Frazione Casoli 64032, Atri, Italy
Grand Resort Lagonissi
There is a place where comfort, luxury and style are celebrated each and every day. There is a world full of sun, sea and pleasure. There is a hotel where hospitality is an art. Grand Resort Lagonissi... mė shumė
Hotele & Restorante
Athens, Greece
Oikos
Oikos is a Greek owned company which retails and wholesales contemporary furniture, lighting and design items for homes, apartments, offices and public places such as restaurants, cafes, bars, clubs a... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Athens, Greece
iStorm
Mission: Transfer our customers to the magic world of Apple through a unique experience of communicating, serving and satisfying their personal and professional needs.
Elektronikė
Filiki Etairia Square, 106 73, Athens, Greece
Shkolla 9-vjecare ISMAIL KLOSI
Shkolla si Qendėr Komunitare - Njė shkollė miqėsore pėr tė gjithė.
Arsim
Ballsh
Ziska
A creative agency specialized in content creation, across channels and formats.
Media & Publikime
Belgrade, Serbia
Dumrea Albania
Provoni bukuritė natyrore tė Zonės sė Dumresė
Turizėm
Dumre, Belsh, Shqiperi
Nobel Al 2000
Kompania HFN eshte e specializuar per tregetim dhe montim te sisteme ngrohje- ftohje, kryesisht panele diellore duke ju garantuar nje cilesi te padiskutueshme mallrash e sherbimesh Tek ne mund te gj... mė shumė
Elektroshtėpiake
Ura e Hanit, Berat
Cobo Winery
From the beginning, we have insisted that our wine be made from 100% Albanian grapes. This gives us a very strong identity. The wine we produce must be connected to the land where the grapes are grown... mė shumė
Ushqim & Pije
Ura Vajgurore, Berat
Luani Wine
Founded in 1962, privatized in 1993 by the Berberi Family, privately operated with major investments in technology and infrastructure to the winery. Currently serving the Albanian market throughout wi... mė shumė
Ushqim & Pije
Ish Ndermarrja Ushqimore, Berat
DAR BERAT
Misioni dhe funksioni i Drejtorisė Arsimore Rajonale,Berat synon nė njė drejtim dhe menaxhim tė frytshėm tė arsimit nė rajonin e Beratit, me qėllim qė kopshtet, shkollat publike dhe jopublike tė ndjej... mė shumė
Shėrbime Shtetėrore
Berat
MiTo by Caterina Firenze
MiTo by Caterina Firenze sh.p.k prodhon kėpucė, sandale dhe ēizme pėr femra pėr markat mė tė njohura ndėrkombėtare. Produktet tona shiten nė tė gjithė botėn nėn emrat e markave mė tė njohura. Marrėdhe... mė shumė
Prodhime
Ish Kombinati i Tekstileve, Berat
Hotel Palma
Hotel Palma ndodhet pranė Urės sė Kėmbėsorėve Berat. Hoteli ka restorant si dhe bar nė tarracėn e tij prej ku mund tė shikohen pamje tė veēanta tė qendrės historike tė Beratit. Cmimi pėr dhomė 15-25 e... mė shumė
Hotele & Restorante
Bulevardi Republika, Berat
Bomira sh.p.k.
BOMIRA SH.P.K. ėshtė njė shoqėri e krijuar nė vitin 1994. Nė aktivitetin bazė tė saj ka importin e vajit luledielli nga Bullgaria. Bomira ka filiale nė qytetet kryesore tė Shqipėrisė si: Tiranė, Shkod... mė shumė
Importe & Eksporte, Prodhime
Ura Vajgurore, Berat
Alba Stone sh.p.k.
Alba Stone sh.p.k. ka njė eksperiencė tė konsoliduar nė nxjerrjen, pėrpunimin dhe shitjen ndėrkombėtare te gurėve natyror shqiptar. ALBASTONE ofron gure ne forme pllakash te certifikuar CE dhe me ngjy... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Berat
Sidnej Albania sh.p.k.
For over 15 years , SIDNEJ has been producing a wide range of preserved fruits and vegetables, continuing the tradition of Berat , a south - central Albania city, recently included in UNESCO's World H... mė shumė
Prodhime, Ushqim & Pije
Tek Kompleksi Ushqimor, Berat
HOTEL CASTLE PARK
Shtėpia juaj larg shtėpisė Plot hijeshi Castle Park gjendet i vetėm majė njė kodre, mes njė pylli plot sekrete dhe natyre tė virgjėr me vėshtrim nga gjigandi mali i shenjtė i Tomorrit dhe nga Berati ... mė shumė
Hotele & Restorante
Gorice, Berat
Firma Vellezerit Nano
Firma Vellezerit Nano operon ne tregun Shqipetar me nje eksperience te gjate 22 vjecare. Firma ushtron veprimtarine e saj ne fushen e prodhimit dhe montimit sistemeve te ngrohje-ftohjes dhe aspirimit.... mė shumė
Energji
Ish Ushqimorja, Berat