Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
3440 biznese u gjetėn.
Zhender-Ballkan Sh.p.k.
Shoqeria eshte krijuar ne vitin 2013 dhe ofron sherbime te inxhienjerise shume disiplinesh ne sektoret e meposhtem: Nafte; Petrolkimik; Oil & Gas; Energjetik; Handling.
Tirane
Zhaku Tattoo Albania
Art Tattoo.
Tė tjera
Tirane
Zhaku IMPEX
Gjėja e parė kryesore qė do tė vini re nė firmėn Zhaku IMPEX, janė produktet cilėsore dhe stafi kualifikuar. Nė krenohemi me punėn tonė sepse kėrkojmė cilėsi dhe efikasitet nė produktet tona. Qė nga f... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Unaza e Re, Tirane
Zyre Kontabiliteti
Per te gjitha bizneset e vogla,te mesme dhe te medha ofrojme sherbime te kontabilitetit me cmime me konkurruese ne treg! Mbajtja e llogarive kontabel dhe deklarimi i detyrimeve tatimore per cdo subj... mė shumė
Shėrbime Financiare
Tirane
Zyre
Ofrojmė shėrbime tė kontabilitetit pėr tė gjitha llojet e bizneseve! Mbyllja e Bilancit Kontabėl dhe Hartimi i Pasqyrave Financiare Deklarimi i Librave tė Blerjes dhe Librave tė Shitjes Deklarimi d... mė shumė
Shėrbime Financiare
21 Dhjetori,Tirane, Tirane
Zyra e Regjistrimit tė Pasurive tė Paluajtshme
Gama e kerkesave per informacionin per parcelen apo ndertesen eshte mjaft e gjere dhe Sistemi i Regjistrimit ka parashikuar qe ne kartelen e cdo pasurie te kete informacione te tilla, qe lidhen me nde... mė shumė
Shėrbime Shtetėrore
Tirane
Zyra e Punes Berat
Keshillim, ndermjetesime dhe punesim real ne kohe per punekerkuesit e qytetit te Beratit.
Shėrbime Shtetėrore
Berat
ZLA Consulting sh.p.k.
ZLAConsulting ėshtė shoqėri auditimi e regjistruar pranė Institutit tė Ekspertėve Kontabėl tė Autorizuar tė Shqipėrisė (IEKA). Sherbimet qe ofrohen nga kompania jane: - Shėrbimet kontabiliteti - ... mė shumė
Shėrbime Ligjore
Bulevardi Zogu I, Tirane
Ziska
A creative agency specialized in content creation, across channels and formats.
Media & Publikime
Belgrade, Serbia
Zig Zag Hotel
A ramshackle chic hostel close to the city centre that's currently garnering rave reviews from all who stay there, this pet-friendly place features all the usual hostel amenities plus free wireless in... mė shumė
Hotele & Restorante
Tirane
Zgara Korcare Komuna e Parisit
Albanian traditional food, great accommodation. Free WiFi.
Tė tjera
Tirane
ZEUS-AL
Zeus - Al operon nė tregun shqiptar nė fushėn e bojrave, prej 10 vitesh duke ofruar bojra tė tė gjitha llojeve si: Bojra muri, bojra druri, bojra hekuri, pigmente, okside hekuri, membranė pėr izolim c... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Lagja Nr 14, Durres
Zetadi sh.p.k.
Zetadi sh.p.k. operon ne tregun Shqipetar prej disa vitesh. Kompania ofron makineri Industriale CNC, makineri metalprerese etj. Te gjitha makinerite jane konform standarteve europiane.
Makineri
Picar, Tirane
ZERO Absolute Albania
Everything starts from Zero.
Moda & Veshje
Tirane
ZENITH Contact Center
We operate successfully as a Contact Center for international markets. Thanks to the experience and professionalism, ZENITH Contact Center is able to offer a customized services for every business uni... mė shumė
Shėrbime Biznesi, Shėrbime Financiare
Qendra Tregtare Tirana, Tirane
Zenati
High quality leather bags by Erica Zenati: fine leather hand bags, shoulder bags, and much more. Handmade Italian production.
Moda & Veshje
Italia
Zdrava sh.p.k.
Zdrava shpk ėshtė themeluar nė vitin 1998 dhe operon nė tregun shqiptar e atė ndėrkombetar me tre aktivitete kryesore : 1) Rafte 2) Pllaka trotuari 3) Perpunimi i fruta-perimeve Me filiale kryeso... mė shumė
Importe & Eksporte, Materiale Ndėrtimi
Unaze e Re, Tirane
Zbulo Discover Albania
Zbulo is its imperative and our message to the world: Discover Albania! To the people who have never heard or been to the country and should find out about the beauty of its landscapes and people. ... mė shumė
Turizėm
Shqiperi
Zbogo-Ja sh.p.k.
Zbogo-Ja sh.p.k. operon ne tregun shqipetar me nje eksperience shumėvjeēare nė fushėn e ndėrtimit, tė veprave publike, apartamenteve tė banimit.Te gjitha punimet qe kompania realizon jane sipas te gji... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Selvia, Tirane
Zanusi Tirane sh.p.k.
Zanusi shpk operon nė tregun Shqipėtar me njė eksperiencė 6 vjecare nė fushėn e tregtimit, shitjes me shumicė dhe pakicė tė pajisjeve pėr bare, restorante, pasticeri, piceri, supermarkete, fast-food, ... mė shumė
Artikuj Shtėpish
400 metra nga Casa Italia, Tirane