Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 15 bizneset e Sigurimeve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
15 biznese u gjetėn.
Securbased sh.p.k.
Si presenta come partner affidabile, competente e all'avanguardia per lo sviluppo e la gestione dell'innovazione tecnologica delle imprese. Societa giovane e dinamica qualificata nello sviluppo e dist... mė shumė
Programe Kompjuterike, Sigurime
Durres
KUEL Security
Kompania KUEL-Security eshte krijuar se fundmi duke u bazuar ne eksperiencen menaxheriale te kompanise KUEL-Construction. Kompania jone ka per qellim te ofroje nje zgjidhje te plote te sigurise per... mė shumė
Sigurime
Kashar Tirane
Spartan Security and Protection
At Spartan Security and Protection we are pleased to provide your company temporary and emergency security guard services. We work closely with you to develop security solutions that ensure the pro... mė shumė
Sigurime
Tirane
Alarm automatika sh.p.k.
Alarm automatika, Ltd. is region's leader in developing and accomplishing complete, innovative and integrated solutions to electronic security. We started as electronic security installation crew in 1... mė shumė
Sigurime
Tirane
Pelikani Security Group
Tashmė, me 18 vjet eksperiencė, Pelikani Security GROUP ėshtė lider nė tregun shqiptar nė ruajtjen e objekteve private dhe shtetėrore. Shoqėria, kryen shėrbim 24 orė pėr tė gjitha objekve te kontraktu... mė shumė
Sigurime
Tirane
RIVIERA Group
Apart from the construction, the Group has diversified its activity also to invest to other commercial sectors, such as: Investments in Tourism Sector Insurance Media Management of Business Center... mė shumė
Agjensi Turistike, Kompani Ndėrtimi, Media & Publikime, Shėrbime Biznesi, Sigurime
Tirane
EON GROUP sh.p.k.
Eon Ingegneria d'Impresa e una societa di consulenza e formazione che opera nei settori di Privacy, Sicurezza e Ambiente. Nasce dalla volonta di un gruppo di consulenti e professionisti di offrire... mė shumė
Shėrbime Biznesi, Sigurime
Tirane
Kompania ARB - SECURITY
"ARB-SECURITY" ėshtė njė kompani e themeluar nė vitin 2007.Nė pak vite ajo ėshtė shndėrruar nė njė kompani lider nė tregun shqiptar,nė fushėn e ruajtjes dhe tė sigurisė. "ARB-SECURITY" ėshtė kompan... mė shumė
Sigurime
Tirane
Nazeri 2000 sh.p.k.
Shoqėria e Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike Nazeri 2000 ka njė ekperiencė mbi 15 vjeēare nė fushen e ruajtjes dhe sigurisė fizike duke vendosur standarte tė reja nė kėtė shėrbim, me profesionalizėm dhe ci... mė shumė
Sigurime
Prane Condor Center Tirane
Smart Home Albania
Smart Home Albania u krijua ne Dhjetor 2015 si nje operator i ri ne sistemet e automatizimit civil. Ofron: - Akses Kontroll - Porta Automatike - Sisteme survejimi me kamera CCTV - Home Aut... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike, Sigurime
Tirane
Anda Security
Sisteme kamerash per shtepi, zyra, magazina, dyqane, lokale etj.
Sigurime
Kamez Tirane
Sisteme Sigurie Dahua
SSD Teknologji, ėshtė ofruesi kryesor i zgjidhjeve nė rajon pėr survejimin me anė tė video-ve tė avancuara. Portofolėt e produktit tė kompanisė pėrfshijnė seri tė avancuara tė front-end, back-end, pam... mė shumė
Sigurime
Bulevardi Gjergj Fishta Tirane
Electro Security Albania
Electro Security Albania Sisteme Sigurie Profesionale Sisteme Kamerash, Sisteme Alarmi, Sisteme Zjarri, Sisteme Akses Kontrolli, Video Citofoni, GPS etj.
Sigurime
50 m mbi qendren Stefan Tirane
SiCRED sh.a.
Shoqėria e sigurimit tė jetės SiCRED sh.a., operon qė prej viti 2003 nė tregun shqiptar tė sigurimeve. Shoqėria ėshtė licencuar pėr tė ushtruar aktivitet nė tregun e sigurimit tė jetės. Vizioni i ... mė shumė
Sigurime
Tirane
Security Cameras Shop
Security Cameras Shop! 1. Shitje dhe instalime Sistemesh Sigurie 2. Kamera Vezhgimi 3. Sisteme Alarmi 4. Akses Kontrolli 5. Sisteme GPS
Sigurime
Tek Raifeisen Bank Tirane