Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 40 bizneset e Transporteve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
40 biznese u gjetėn.
Agrana Studen Albania sh.p.k.
AGRANA-Studen Albania Sh.p.k. operon si njė kompani distribucioni nė tregun shqiptar dhe ėshtė pjesė e nje rrjeti shumė mė tė madh tė kompanive te distribucionit AGRANA-Studen dhe AGRAGOLD nė Evropėn ... mė shumė
Importe & Eksporte, Transporte
Tirane
Air Consult Albania
Air Consult Albania its an airport operations, handling partner and airline assistance company.
Transporte
Rinas Tiranė
AL Travel Metro
AL Travel Metro ju mirepret per nje udhetim komod dhe te mrekullueshem cdo dite nga Athina ne oren 18:00. Linja eshte: Athine- Korce-Pogradec-Elbasan-Cerrik-Durres-Tirane.
Transporte
Tirane
ALB TRANS
Pėr tė bėrė rezervimin tuaj, klikoni mbi butonin Rezervo Online ne faqen online te agjensise. Pėr informacione tė mėtejshme nė lidhje me oraret apo udhėtimet mund tė kontaktoni direkt me kompaninė.... mė shumė
Transporte
Bulevardi Zogu I Tirane
ALBANIA ONE Real Estate & Travel
Qė prej themelimit nė vitin 2003, ALBANIA ONE Real Estate ka punuar me pėrkushtim dhe profesionalizėm drejt shėrbimit tė klientit. Kėto janė vlerat qė vazhdojnė tė jenė ende nė qendėr tė filozofisė to... mė shumė
Pasuri tė Patundshme, Turizėm, Transporte
Tirane
ALT&Meg
Kompania ALT&Meg eshte nje kompani transporti qe kryen transport kombetar dhe nderkombetar automjetesh nė tė gjithė Bashkimin Europian. ALT&MEg ka me shume se kater vite ne treg dhe eksperienca nė g... mė shumė
Transporte, Shėrbime Biznesi
Rrashbull Durres
B.M sh.p.k.
Kompania B.M SHPK u themelua me date 25 Nentor 2004 ne Koplik te Shkodres. Kompania B.M SHPK e zhvillon biznesin e saj nepermjet shperndarjes dhe tregtimit te produkteve ushqimore; shumice dhe pak... mė shumė
Importe & Eksporte, Transporte, Ushqim & Pije
Kashar Tirane
Babi Trans sh.p.k.
BABITRANS SH.P.K. - Internationals transports since 1998, operates in the transports branch between Albania and all Europe, offering quick and professional solutions to any kind of need throughout a c... mė shumė
Transporte
Laprake Tirane
BBD sh.p.k
Franck, one of the most successful food production and export companies in Croatia, started its long history and fine tradition over 120 years ago. The story of Franck goes back to 1827, when a young ... mė shumė
Transporte, Importe & Eksporte
Tirane
BENIMPEX & CO
BENIMPEX & CO ofron sherbime doganore dhe spedicionare ne te gjitha pikat doganore te Shqiperise. Transport mallrash brenda dhe jashte Shqiperise.
Importe & Eksporte, Transporte
Tirane
BOZGO sh.p.k.
BOZGO -shpk ėshtė njė kompani tregtare e themeluar ne vitin 1993.Aktiviteti kryesor shtrihet ne tregtimin me shumice -pakice, import-export, i artikujve te ndryshem industrial-ushqimor, bujqesor, bleg... mė shumė
Importe & Eksporte, Transporte
Tirane
Caushi Trans sh.p.k.
CAUSHI TRANS sh.p.k. ėshtė njė kompani lider transporti nė Shqipėri e themeluar nė vitin 1997 me kapital 100% shqiptar. Aktiviteti kryesor i kompanisė ėshtė transporti i mallrave brenda dhe jashtė ven... mė shumė
Transporte
Rruga Industriale Tirane
City TAXI Tirana
City Park Albania Taxi, Taxi CityPark, Taxi Tirane, Rinas Airpot Mother Teresa!
Transporte
Tiranė
DritaTravel
Agjensia Drita Travel & Tours: DritaTravel eshte prane jush ne Transportin Nderkombetar te Pasagjereve me Autobus, qe nga Janari i vitit 1994. DritaTravel, nuk eshte vetem nje emer, por nje angaz... mė shumė
Agjensi Turistike, Transporte
brapa Hotel Tirana International Tirane
Eurolog Agency sh.p.k.
"Eurolog shpk" ofron prej vitit 2011 shėrbime spedicionare, logjistike, doganore ndaj klienteve vendas dhe tė huaj nė territorin shqiptar. Me njė eksperiencė tė mėparshme nė sektorin e transporteve ... mė shumė
Turizėm, Transporte
Condor Center Tirane
Europetrol Albania
Europetrol Durrės Albania sh.a ėshtė shoqėri anonime private me njė pronar tė vetėm e regjistruar nė Gjykatėn e Tiranės me datė 19.01.2002 me Nr. 26993 pėr importimin e tregtimin e nėnprodukteve tė na... mė shumė
Energji, Transporte
Bulevardi Zhan 'Ark Tirane
Flutura Reisen
Nisje nga Prishtina per ne: Durres, Ulqin, Shėngjin, Velipoje. Flutura Reisen ju ofron WI-FI nonstop. Ofron dhe eksursione ne te gjithe vendet Europiane.
Agjensi Turistike, Transporte
Kosove
FROZEN TRANS sh.p.k.
Frozen Trans u krijua ne vitin 2015 dhe operon ne transport nderkombetar me frigorifera ne temperatura -30 - +30. Kompania Frozens Trans gjithashtu ofron dhe transport mallrash per te trete dhe me qer... mė shumė
Transporte
Rruga dytesore perbri Man Truck Tirane
Go Tech Electronics
Veprimtari ne fushen e prodhimit, magazinimit, te tregtimit te prodhimeve e ushqimeve blegtorale e bujqesore. Tregti Import - Eksport duke perfshire magazinimin dhe tregtimin me shumice dhe pakice t... mė shumė
Transporte, Importe & Eksporte
Prane Qendres Casa Italia Tirane
H1 Albania
H1 eshte nje realitet lider ne Itali ne prodhimin e sistemeve efikas me oksidrogjen per motorat me benzine dhe nafte. Kompania lindi prej bashkimit sinergjik tė: Inxhiniereve mekanik Inxhiniereve... mė shumė
Transporte
Bėrxullė Tiranė
Reklamė