Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 40 bizneset e Transporteve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
40 biznese u gjetėn.
Railtrans sh.p.k.
Railtrans Sh.p.k. ėshtė themeluar nė Maj te vitit 2008 me pronėsi 100% private e krijuar me qėllim kryesor tė saj tė ofroj shėrbime logjistike tė transportit ndėrkombėtar tė mallrave. Filllimisht ... mė shumė
Transporte
Durres
Pelikan sh.p.k.
Agjensia Pelikan u formua ne vitin 1991 nga Feruz MATAJ. Nga viti 1991 deri ne vitin 1994 agjensia ka operuar per shperndarjen e Ndihmave Humanitare per Shqiperine nga Italia dhe vendet e tjera te Eur... mė shumė
Transporte
Fly Tower Durres
OrientExpress
ORIENTEXPRESS is located in Durres, Albania. Company is working in Shipping & Port agent business activities.
Transporte
Lagja 1 Durres
ALT&Meg
Kompania ALT&Meg eshte nje kompani transporti qe kryen transport kombetar dhe nderkombetar automjetesh nė tė gjithė Bashkimin Europian. ALT&MEg ka me shume se kater vite ne treg dhe eksperienca nė g... mė shumė
Transporte, Shėrbime Biznesi
Rrashbull Durres
PIKA Express LLC
Kryejme te gjitha sherbimet e Transportit brenda dhe jashte Shqiperise dhe Kosoves, e sidomos nga Turqia dhe anasjelltas. Gjithashtu kryejme transportin ndekombetare ne/nga te gjitha destinacionet ... mė shumė
Transporte
Fushe Kosove
NTP Alia Commerce
Numri kontaktues 044-177-034 Drejtor: Hajrush Kqiku. Nisja nga Gjilani: 08:30-10:50-13:30-14:50 Nisja nga Prishtina: 10:00-12:20-15:00-16:20 Cdo ditė
Transporte
Gjilan, Kosove
Flutura Reisen
Nisje nga Prishtina per ne: Durres, Ulqin, Shėngjin, Velipoje. Flutura Reisen ju ofron WI-FI nonstop. Ofron dhe eksursione ne te gjithe vendet Europiane.
Agjensi Turistike, Transporte
Kosove
IDEAL SHPED
Agjensioni Doganor Ideal Shped ofron Transport te automjeteve dhe sherbime te shpedicionit. Transport te automjeteve nga Gjermania nga nje automjet -1 Cope dhe 9 automjete per nje derges 9 Cope. ... mė shumė
Importe & Eksporte, Transporte
Terminali Doganor Mitrovice, Kosove
ALB TRANS
Pėr tė bėrė rezervimin tuaj, klikoni mbi butonin Rezervo Online ne faqen online te agjensise. Pėr informacione tė mėtejshme nė lidhje me oraret apo udhėtimet mund tė kontaktoni direkt me kompaninė.... mė shumė
Transporte
Bulevardi Zogu I Tirane
Go Tech Electronics
Veprimtari ne fushen e prodhimit, magazinimit, te tregtimit te prodhimeve e ushqimeve blegtorale e bujqesore. Tregti Import - Eksport duke perfshire magazinimin dhe tregtimin me shumice dhe pakice t... mė shumė
Transporte, Importe & Eksporte
Prane Qendres Casa Italia Tirane
Sole Travel & Tours
Sole Travel & Tours is an agency tha offers servises of: Ticketing, Hotels, Insurance, Package Tours, Rent A Car, Application for the Embassy etc
Transporte, Ushqim & Pije
Tirane
ALBANIA ONE Real Estate & Travel
Qė prej themelimit nė vitin 2003, ALBANIA ONE Real Estate ka punuar me pėrkushtim dhe profesionalizėm drejt shėrbimit tė klientit. Kėto janė vlerat qė vazhdojnė tė jenė ende nė qendėr tė filozofisė to... mė shumė
Pasuri tė Patundshme, Turizėm, Transporte
Tirane
KUEL Distribution
At KUEL Distribution we source products that are currently missing from the Albanian and regional markets. Our products are source from suppliers of reputation predominantly in the United Kingdom t... mė shumė
Importe & Eksporte, Transporte, Ushqim & Pije
Kodra e Diellit Tirane
BENIMPEX & CO
BENIMPEX & CO ofron sherbime doganore dhe spedicionare ne te gjitha pikat doganore te Shqiperise. Transport mallrash brenda dhe jashte Shqiperise.
Importe & Eksporte, Transporte
Tirane
In Holiday Travel & Tours
Jo cdokush qe hyn ne nje agjenci turistike i ka idete e qarta. Roli yne kryesor eshte mireinformimi dhe keshillimi profesional i klienteve me nje portofol te gjere sherbimesh si: Bileta avioni, traget... mė shumė
Agjensi Turistike, Pasuri tė Patundshme, Transporte
Tirane
DritaTravel
Agjensia Drita Travel & Tours: DritaTravel eshte prane jush ne Transportin Nderkombetar te Pasagjereve me Autobus, qe nga Janari i vitit 1994. DritaTravel, nuk eshte vetem nje emer, por nje angaz... mė shumė
Agjensi Turistike, Transporte
brapa Hotel Tirana International Tirane
Shega Trans Group sh.a.
SHEGA-TRANS Company is the only Albanian transport company with a national coverage for its service. Company main activity is focused on International Transport by trailers from Europe to Albania and... mė shumė
Transporte
Tirane
Innovaway Albania sh.p.k
Innovaway Albania sh.p.k. eshte nje kompani me seli ne Tirane. Ajo eshte pjese e kompanise italiane Innovaway s.p.a. aktive ne sektorin e sherbimeve ICT e TLC .
Energji, Shėrbime Financiare, Shėrbime Kompjuterike, Transporte
Tirane
Inter Office sh.p.k.
Kompania merret kryesisht me: Mobilje Zyrash, Montim, Cmontim, Transport, Zhvendosje Zyrash
Prodhime, Transporte
Bulevardi Gjergj Fishta Tirane
Agrana Studen Albania sh.p.k.
AGRANA-Studen Albania Sh.p.k. operon si njė kompani distribucioni nė tregun shqiptar dhe ėshtė pjesė e nje rrjeti shumė mė tė madh tė kompanive te distribucionit AGRANA-Studen dhe AGRAGOLD nė Evropėn ... mė shumė
Importe & Eksporte, Transporte
Tirane
Reklamė