Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 54 bizneset e Turizmit nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
54 biznese u gjetėn.
Hotel Restorant Baron
Hotel and Restaurant Baron is a family business which constantly tries to meet the desires and demands of its customers. Our Hotel is in the middle of Albania and is in an area characterized by a harm... mė shumė
Hotele & Restorante, Turizėm
Tirane
I-Camp
Ne nje territor teper te gjere dhe me shume situata ne brendesi te tij, I-Camp ofron nje zone e madhe Parkingu, Staf te dedikuar, Guzhine dhe Bare teper funksionale dhe ne HIJE. Cadra te cilat jane... mė shumė
Turizėm
Jale
Il Gusto Albania
Njė ambient komod, me njė penelatė mesdhetare nė ēdo detaj i cili do t'ju impresionojė duke ju dhuruar momente shlodhjeje. Kuzhina jonė gourmet me gatimet e pėrgatitura me delikatesė nga shefat tanė d... mė shumė
Turizėm, Ushqim & Pije
Tirane
JAL Kamping
Ne jemi gati per t'iu freskuar dhe relaksuar prane brigjeve me te bukura te shqiperise,ne Jal aty ku rinia ndihet me mire se kudo tjeter.. ku guralecet e bardhe, zhurma e dallgeve dhe butesia e valeve... mė shumė
Turizėm
Jale
LocalAdventure Albania
LocalAdventure eshte platforme online per prenotimin e sherbimeve qe me se shumti i kerkojne pushuesit/turistet ne Shqiperi: Akomodim, Sporte Aventure, Ture/Guida. Gjithashtu LA promovon destinacione... mė shumė
Turizėm
Tirane
Lot Boutique Hotel
A hotel that brings a new hospitality approach to travelers has emerged in Tirana. Lot Boutique Hotel combines the baroque-style architecture with cutting edge technology and service. Our goal is t... mė shumė
Hotele & Restorante, Turizėm
Tirane
Malėsia e Gollakut
Krahina e Gollakut" nė asnjė rast nuk merr pėrgjegjėsi pėr pėrmbajtjen, pikėpamjet apo gjuhėn e pėrdorur tė vizitorėve. Tė gjithė janė tė lirė t'i shprehin mendimet e veta, qofshin ato tė bazuara apo ... mė shumė
Turizėm
Kosove
Muzeu Etnologjik/Ethnological Museum-Prishtinė
Muzeu etnologjik ėshtė pjesė pėrbėrėse e Muzeut tė Kosovės. Ėshtė hapur me 27 korrik 2006, respektivisht pėr publikun nė muajin shtator tė vitit 2006. Ju ftojmė qė ta vizitoni kėtė kompleks etnolog... mė shumė
Turizėm
Prishtine, Kosove
Muzeu Historik Kombetar
Muzeu Historik Kombėtar synon tė nxisė mirėkuptimin dhe vlerėsimin e historisė sė Shqipėrisė tek publiku vendor, kombėtar dhe ndėrkombėtar dhe tė inkurajojė dialogun me dhe midis qytetarėve, mbi tė ka... mė shumė
Turizėm
Bulevardi Zogu I Tirane
North Albania Tours
North Albania Tours is a local and experienced tour operator, based in Shkodėr, northern Albania, which is one of the oldest and most historical cities in Europe. Situated by Lake Shkodėr (also known ... mė shumė
Turizėm
Shkoder
Parku Arkeologjik Amantia/Amantia Archaeological Park
Parku ndodhet, 34 km nga qyteti bregdetar i Vlorės. Itenerari: Rruga pėr nė Parkun Arkeologjik Amantia, pėrshkon luginėn e lumit Shushicė si dhe fshatra tė kėsaj krahine: Vlorė-Qishėbardhė -Drashovicė... mė shumė
Turizėm
Amantia Vlore
Parku Arkeologjik Apolonia
Institucion qendror i rendit te tretė nė varėsi tė MTKRS.
Turizėm
Apoloni Fier
Parku Arkeologjik i Finiqit/Phoinike Archaeological Park
Parku Arkeologjik i Fiiniqit u krijua nė vitin 2005, me ndryshimin e Ligjit 9048 pėr Trashėgiminė Kulturore. The Archeological Park of Phoinike was created in 2005, with the changing of the Law 9048 ... mė shumė
Turizėm
Finiq Sarande
Parku Arkeologjik Kombėtar Bylis
Parku Arkeologjik Kombėtar i Bylisit gjendet nė krahinėn e Mallakastrės, nė fshatin Hekal. Ky qytet antik i shekullit tė IV para Krishtit, ai ėshtė i vendosur mbi njė kodėr qė mbizotėronte mbi luginėn... mė shumė
Turizėm
Hekal, Mallakaster Fier
Peja City
Peja ėshtė qytet nė pjesėn perėndimore tė Kosovės. Po ashtu Peja ėshtė qendėr e komunės dhe rajonit e tė njėjtit emėr. Peja njihet si qytet i lashtė qė nga koha Ilire. Pėr shkak tė luftėrave tė shu... mė shumė
Turizėm
Peje, Kosove
QCNS Cruise Albania sh.p.k
Qcnscruise e da oltre 10 anni leader nel mercato delle crociere e dei treni di lusso. Tramite i suoi molteplici siti web offre alla sua clientela internazionale Vacanze in crociera e tramite i propri ... mė shumė
Turizėm
Durres
RisiAlbania
RisiAlbania is an initiative aimed at enhancing youth employment in Albania. Our goal is to create better employment and income opportunities for young Albanians aged 15-29, though private sector grow... mė shumė
Turizėm
Tirane
S&D Invest sh.a.
S&D Invest sh.a eshte kompani e themeluar me 12/09/2008 dhe nje nga objektet e veprimit te saj ka: Sherbimet ne fushen e mirembajtjes dhe administrimit te prones se perbashket; Sherbimet ne fushen e m... mė shumė
Kompani Ndėrtimi, Turizėm
Tirane
Salewa
When the ultimate adventure presents itself SALEWA is always ready! Discover more about our events, expeditions, products on our Facebook official Page!
Turizėm
Bolzano Italy
Sandri& Deni
Sandri& Deni eshte nje Hotel Restorant qe ofron sherbime per te gjithe vendasit dhe turistet gjate sezoneve turistike.
Turizėm
Kallam Dhermi
Reklamė