Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 54 bizneset e Turizmit nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
54 biznese u gjetėn.
Sarris Albania
Sarris Albania ofron sherbimin e linjes se Tragetit SARANDE-CORFUZ- SARANDE cdo dite te javes. Kapacitet I anijes eshte 520 pasagjere dhe 16 makina. Koha e udhetimit 45-60 minuta.
Turizėm
Mbi Portin Detar Sarande
Sava Tours
Sava Tours eshte nje kompani apo agjensi turizmi qe merret me planifikimet e udhetimeve gjate gjithe vitit. Kjo agjensi ofron pushime ne te gjithe boten si familjare ashtu edhe ne grupe te medha.
Turizėm
Tirane
Sheraton Tirana Hotel
Provoni njė nivel tė lartė komoditeti nė mes tė njė oazi tė gjelbėr pranė Parkut Kombėtar dhe Liqenit Artificial, vetėm pak minuta nga qendra e qytetit. Eksploroni resortin modern urban nė zemėr tė kr... mė shumė
Hotele & Restorante, Turizėm
Sheshi Italia Tirane
Trashėgimia Kulturore e Kosovės
Republika e Kosovės ka vizion qė trashėgiminė kulturore ta sheh dhe promovojė si njė vlerė qė na bashkon. Diversiteti i saj ėshtė njė pasuri pėr ne.
Turizėm
Sheshi Nene Tereza Prishtine, Kosove
The PLAZA Tirana
The PLAZA Tirana eshte hoteli me i ri me pese yje i standartit nderkombetar i vendosur nė qendėr tė qytetit tė Tiranės, brenda rrugėve tregtare dhe distriktit tė biznesit, disa minuta nga Parlamenti i... mė shumė
Turizėm
Sheshi Skenderbej Tirane
Vas Tour Operator
Join Us, Love Vas I pari tour operator shqiptar qė ofron pushime gjatė gjithė vitit. Vas Tour e mbeshtet punėn e tij nė njė staf shumė profesional si dhe me njė eksperiencė tė konsiderueshme nė fus... mė shumė
Turizėm
Tirane
Vila Verde Beach Hotel
VilaVerdeBeach is an elegant hotel in Durres; only a few meters from the sea. Rooms and bathrooms are modern, individually designed and offer all the comforts of a superior hotel. It also offers Free ... mė shumė
Turizėm
Durres
Virtual Albania
The new way to discover Albania in a totally innovative way!
Turizėm
Tirane
Visit Albania
Albanian National Tourism Agency. For more information: http//www.albania.al
Turizėm
Bulevardi Gjergj Fishta Tirane
Visit Tirana
Visit Tirana eshte portali kryesor i turizmit te kryeqytetit, duke u ofruar kryesisht turisteve informacione per Tiranen, per eventet qe zhvillohen ketu dhe per gjithe destinacionet qe duhen vizituar.... mė shumė
Turizėm
Tirane
Vlora Holiday Apartments Albania
Apartamente moderne dhe teper komode ne bregdetin e bukur te Vlores me cmime teper te favorshme. Apartamentet tona ndodhen ne zonat e meposhtme: - Vlore prane qendres Riviera - "Uji i Ftohte" - ... mė shumė
Turizėm
Vlore
Vollga Durres
Durrėsi ėshtė qyteti i dytė mė i madh nė Shqipėri. Ėshtė njė nga qytetet mė tė lashtė dhe mė tė rėndėsishėm ekonomikė tė Shqipėrisė. Durrėsi ėshtė i vendosur nė bregdetin qėndror shqiptar, rreth 33 km... mė shumė
Turizėm
Durres
Xenia Balkan
Xenia, from the Greek summarises the concept of hospitality offers hotel accommodation services, hospitality process services, know-how and expertise in the travel industry. In more than 25 years o... mė shumė
Hotele & Restorante, Turizėm
Tirane
Zbulo Discover Albania
Zbulo is its imperative and our message to the world: Discover Albania! To the people who have never heard or been to the country and should find out about the beauty of its landscapes and people. ... mė shumė
Turizėm
Shqiperi
Reklamė