Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 54 bizneset e Turizmit nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
54 biznese u gjetėn.
Dumrea Albania
Provoni bukuritė natyrore tė Zonės sė Dumresė
Turizėm
Dumre Belsh, Shqiperi
Albanian Mission to EU
Misioni i Republikės sė Shqipėrisė pranė Bashkimit Europian Mission of the Republic of Albania to the European Union Bruksel / Brussels
Turizėm
Brussels, Belgium
Ethnographic Museum Aleksander Moisiu
To all travelling & tourism fans! Our main idea is to gather all travelling fans in one place and exchange experience and discover new places. Traveling- it leaves you speechless, then turns you... mė shumė
Turizėm
Amfiteatri Durres
Vollga Durres
Durrėsi ėshtė qyteti i dytė mė i madh nė Shqipėri. Ėshtė njė nga qytetet mė tė lashtė dhe mė tė rėndėsishėm ekonomikė tė Shqipėrisė. Durrėsi ėshtė i vendosur nė bregdetin qėndror shqiptar, rreth 33 km... mė shumė
Turizėm
Durres
QCNS Cruise Albania sh.p.k
Qcnscruise e da oltre 10 anni leader nel mercato delle crociere e dei treni di lusso. Tramite i suoi molteplici siti web offre alla sua clientela internazionale Vacanze in crociera e tramite i propri ... mė shumė
Turizėm
Durres
Aragosta Hotel Restorant
Aragosta is 4 star hotel located in the beautiful city of Durres. A luxury hotel with 18 rooms which are designed to provide max comfort and to satisfy the needs of those who like the style. The perf... mė shumė
Hotele & Restorante, Turizėm
Durres
Cruisetopic di DigitalTrend Sh.p.k.
Il luogo perfetto per scegliere e comprare una crociera.
Turizėm
Durres
Vila Verde Beach Hotel
VilaVerdeBeach is an elegant hotel in Durres; only a few meters from the sea. Rooms and bathrooms are modern, individually designed and offer all the comforts of a superior hotel. It also offers Free ... mė shumė
Turizėm
Durres
Sandri& Deni
Sandri& Deni eshte nje Hotel Restorant qe ofron sherbime per te gjithe vendasit dhe turistet gjate sezoneve turistike.
Turizėm
Kallam Dhermi
Parku Arkeologjik Apolonia
Institucion qendror i rendit te tretė nė varėsi tė MTKRS.
Turizėm
Apoloni Fier
Parku Arkeologjik Kombėtar Bylis
Parku Arkeologjik Kombėtar i Bylisit gjendet nė krahinėn e Mallakastrės, nė fshatin Hekal. Ky qytet antik i shekullit tė IV para Krishtit, ai ėshtė i vendosur mbi njė kodėr qė mbizotėronte mbi luginėn... mė shumė
Turizėm
Hekal, Mallakaster Fier
Salewa
When the ultimate adventure presents itself SALEWA is always ready! Discover more about our events, expeditions, products on our Facebook official Page!
Turizėm
Bolzano Italy
JAL Kamping
Ne jemi gati per t'iu freskuar dhe relaksuar prane brigjeve me te bukura te shqiperise,ne Jal aty ku rinia ndihet me mire se kudo tjeter.. ku guralecet e bardhe, zhurma e dallgeve dhe butesia e valeve... mė shumė
Turizėm
Jale
I-Camp
Ne nje territor teper te gjere dhe me shume situata ne brendesi te tij, I-Camp ofron nje zone e madhe Parkingu, Staf te dedikuar, Guzhine dhe Bare teper funksionale dhe ne HIJE. Cadra te cilat jane... mė shumė
Turizėm
Jale
Malėsia e Gollakut
Krahina e Gollakut" nė asnjė rast nuk merr pėrgjegjėsi pėr pėrmbajtjen, pikėpamjet apo gjuhėn e pėrdorur tė vizitorėve. Tė gjithė janė tė lirė t'i shprehin mendimet e veta, qofshin ato tė bazuara apo ... mė shumė
Turizėm
Kosove
Peja City
Peja ėshtė qytet nė pjesėn perėndimore tė Kosovės. Po ashtu Peja ėshtė qendėr e komunės dhe rajonit e tė njėjtit emėr. Peja njihet si qytet i lashtė qė nga koha Ilire. Pėr shkak tė luftėrave tė shu... mė shumė
Turizėm
Peje, Kosove
Muzeu Etnologjik/Ethnological Museum-Prishtinė
Muzeu etnologjik ėshtė pjesė pėrbėrėse e Muzeut tė Kosovės. Ėshtė hapur me 27 korrik 2006, respektivisht pėr publikun nė muajin shtator tė vitit 2006. Ju ftojmė qė ta vizitoni kėtė kompleks etnolog... mė shumė
Turizėm
Prishtine, Kosove
Trashėgimia Kulturore e Kosovės
Republika e Kosovės ka vizion qė trashėgiminė kulturore ta sheh dhe promovojė si njė vlerė qė na bashkon. Diversiteti i saj ėshtė njė pasuri pėr ne.
Turizėm
Sheshi Nene Tereza Prishtine, Kosove
Parku Arkeologjik i Finiqit/Phoinike Archaeological Park
Parku Arkeologjik i Fiiniqit u krijua nė vitin 2005, me ndryshimin e Ligjit 9048 pėr Trashėgiminė Kulturore. The Archeological Park of Phoinike was created in 2005, with the changing of the Law 9048 ... mė shumė
Turizėm
Finiq Sarande
Sarris Albania
Sarris Albania ofron sherbimin e linjes se Tragetit SARANDE-CORFUZ- SARANDE cdo dite te javes. Kapacitet I anijes eshte 520 pasagjere dhe 16 makina. Koha e udhetimit 45-60 minuta.
Turizėm
Mbi Portin Detar Sarande
Reklamė