Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 54 bizneset e Turizmit nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
54 biznese u gjetėn.
BLACK PEARL Albania
Black Pearl Albania, kompleksi turistik i vendosur ne Radhime, Vlore, Albania BAR | RESTORANT | HOTEL | UDHETIM ME ANIJE
Turizėm
Radhime Vlore
Parku Arkeologjik Amantia/Amantia Archaeological Park
Parku ndodhet, 34 km nga qyteti bregdetar i Vlorės. Itenerari: Rruga pėr nė Parkun Arkeologjik Amantia, pėrshkon luginėn e lumit Shushicė si dhe fshatra tė kėsaj krahine: Vlorė-Qishėbardhė -Drashovicė... mė shumė
Turizėm
Amantia Vlore
Diamond Hill
Kompleksi Diamond Hill eshte i vetmi Resort Turistik ne qytetin e Vlores me te tilla parametrash dhe sherbimesh. Pishina e vetme dimerore ne Vlore, dhe nje qender relaksi e vetme ne llojin e saj, o... mė shumė
Hotele & Restorante, Turizėm
Uji i Ftohte Vlore
Vlora Holiday Apartments Albania
Apartamente moderne dhe teper komode ne bregdetin e bukur te Vlores me cmime teper te favorshme. Apartamentet tona ndodhen ne zonat e meposhtme: - Vlore prane qendres Riviera - "Uji i Ftohte" - ... mė shumė
Turizėm
Vlore
CEED Albania
CEED Albania is offered to the entrepreneurs or a managers ready to grow at another level, which have ambition to grow in their business at a regional or international level. The program is for entre... mė shumė
Turizėm
Pallati Fati Tiranė
GulliverLAB
GulliverLab e una azienda, leader in Italia, specializzate nell'erogare servizi per il mondo del turismo.
Call Center, Turizėm
Tirane
RisiAlbania
RisiAlbania is an initiative aimed at enhancing youth employment in Albania. Our goal is to create better employment and income opportunities for young Albanians aged 15-29, though private sector grow... mė shumė
Turizėm
Tirane
Albtours D
Me nje eksperience mbi 20 vjecare ne fushen e turizmit, ju ofrojme jo vetem destinacionet me ekzotike nga e gjithe bota por mbi te gjitha cilesi te larte sherbimi dhe profesionalizem maksimal. ALB... mė shumė
Turizėm, Shėrbime Biznesi
Tirane
Eurolog Agency sh.p.k.
"Eurolog shpk" ofron prej vitit 2011 shėrbime spedicionare, logjistike, doganore ndaj klienteve vendas dhe tė huaj nė territorin shqiptar. Me njė eksperiencė tė mėparshme nė sektorin e transporteve ... mė shumė
Turizėm, Transporte
Condor Center Tirane
Lot Boutique Hotel
A hotel that brings a new hospitality approach to travelers has emerged in Tirana. Lot Boutique Hotel combines the baroque-style architecture with cutting edge technology and service. Our goal is t... mė shumė
Hotele & Restorante, Turizėm
Tirane
Ester Travel & Tours
Ester Travel & Tours ofron sherbime ne: Bileta Avioni, Bileta Autobuzi, Bileta Trageti, Siguracione shendeti ne udhetim, Siguracione automjeti, Paketa turistike, Rezervime hotelesh ne te gjith... mė shumė
Turizėm
Laprake Tirane
Il Gusto Albania
Njė ambient komod, me njė penelatė mesdhetare nė ēdo detaj i cili do t'ju impresionojė duke ju dhuruar momente shlodhjeje. Kuzhina jonė gourmet me gatimet e pėrgatitura me delikatesė nga shefat tanė d... mė shumė
Turizėm, Ushqim & Pije
Tirane
AD Company
AD Company ka hyre ne treg me qellim qe tju ofroje klienteve sherbime dhe produkte ne perputhje me kerkesat specifike te tyre ne fushen e turizmit, udhetimeve, shit-blerje dhe vleresime pronash, sigur... mė shumė
Tirane
ALBANIA ONE Real Estate & Travel
Qė prej themelimit nė vitin 2003, ALBANIA ONE Real Estate ka punuar me pėrkushtim dhe profesionalizėm drejt shėrbimit tė klientit. Kėto janė vlerat qė vazhdojnė tė jenė ende nė qendėr tė filozofisė to... mė shumė
Pasuri tė Patundshme, Turizėm, Transporte
Tirane
Sava Tours
Sava Tours eshte nje kompani apo agjensi turizmi qe merret me planifikimet e udhetimeve gjate gjithe vitit. Kjo agjensi ofron pushime ne te gjithe boten si familjare ashtu edhe ne grupe te medha.
Turizėm
Tirane
The PLAZA Tirana
The PLAZA Tirana eshte hoteli me i ri me pese yje i standartit nderkombetar i vendosur nė qendėr tė qytetit tė Tiranės, brenda rrugėve tregtare dhe distriktit tė biznesit, disa minuta nga Parlamenti i... mė shumė
Turizėm
Sheshi Skenderbej Tirane
Xenia Balkan
Xenia, from the Greek summarises the concept of hospitality offers hotel accommodation services, hospitality process services, know-how and expertise in the travel industry. In more than 25 years o... mė shumė
Hotele & Restorante, Turizėm
Tirane
Vas Tour Operator
Join Us, Love Vas I pari tour operator shqiptar qė ofron pushime gjatė gjithė vitit. Vas Tour e mbeshtet punėn e tij nė njė staf shumė profesional si dhe me njė eksperiencė tė konsiderueshme nė fus... mė shumė
Turizėm
Tirane
Albanian Travel and Hospitality Service ATHS
Agjensi turistike udhetimi
Turizėm
Tirane
Agjensia e informacionit Infoexpress
Qė prej themelimit nė vitin 2009 Infoexpress Imobiliare e cila operon nė fushėn e shėrbimit, koordinimit, ndėrmjetėsimit tė bizneseve tė ndryshme, pasurive tė patundėshme, nė ndėrtim, turizėm bregdeta... mė shumė
Energji, Materiale Ndėrtimi, Pasuri tė Patundshme, Shėrbime Biznesi, Turizėm
Bulevardi Gjergj Fishta Tirane