Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 54 bizneset e Turizmit nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
54 biznese u gjetėn.
360 Virtual Tour
Reklamoni biznesin tuaj me pamje 360 grade nepermjet nje Virtual Tour-i. Virtual Tour per te gjitha llojet e bizneseve.
Turizėm
Tirane
AD Company
AD Company ka hyre ne treg me qellim qe tju ofroje klienteve sherbime dhe produkte ne perputhje me kerkesat specifike te tyre ne fushen e turizmit, udhetimeve, shit-blerje dhe vleresime pronash, sigur... mė shumė
Turizėm
Tirane
Agjensia e informacionit Infoexpress
Qė prej themelimit nė vitin 2009 Infoexpress Imobiliare e cila operon nė fushėn e shėrbimit, koordinimit, ndėrmjetėsimit tė bizneseve tė ndryshme, pasurive tė patundėshme, nė ndėrtim, turizėm bregdeta... mė shumė
Energji, Materiale Ndėrtimi, Pasuri tė Patundshme, Shėrbime Biznesi, Turizėm
Bulevardi Gjergj Fishta Tirane
Albania Adventure
"Albania - Unknown Beauty, which all admire, but many dread to view." Albania a small country of scenic beauty and unique cultural and historical heritage has got great possibilities. Albania has a ... mė shumė
Turizėm
Tirane
ALBANIA ONE Real Estate & Travel
Qė prej themelimit nė vitin 2003, ALBANIA ONE Real Estate ka punuar me pėrkushtim dhe profesionalizėm drejt shėrbimit tė klientit. Kėto janė vlerat qė vazhdojnė tė jenė ende nė qendėr tė filozofisė to... mė shumė
Pasuri tė Patundshme, Turizėm, Transporte
Tirane
Albanian Mission to EU
Misioni i Republikės sė Shqipėrisė pranė Bashkimit Europian Mission of the Republic of Albania to the European Union Bruksel / Brussels
Turizėm
Brussels, Belgium
Albanian Travel and Hospitality Service ATHS
Agjensi turistike udhetimi
Turizėm
Tirane
Albtours D
Me nje eksperience mbi 20 vjecare ne fushen e turizmit, ju ofrojme jo vetem destinacionet me ekzotike nga e gjithe bota por mbi te gjitha cilesi te larte sherbimi dhe profesionalizem maksimal. ALB... mė shumė
Turizėm, Shėrbime Biznesi
Tirane
Aragosta Hotel Restorant
Aragosta is 4 star hotel located in the beautiful city of Durres. A luxury hotel with 18 rooms which are designed to provide max comfort and to satisfy the needs of those who like the style. The perf... mė shumė
Hotele & Restorante, Turizėm
Durres
BLACK PEARL Albania
Black Pearl Albania, kompleksi turistik i vendosur ne Radhime, Vlore, Albania BAR | RESTORANT | HOTEL | UDHETIM ME ANIJE
Turizėm
Radhime Vlore
CEED Albania
CEED Albania is offered to the entrepreneurs or a managers ready to grow at another level, which have ambition to grow in their business at a regional or international level. The program is for entre... mė shumė
Turizėm
Pallati Fati Tiranė
Cruisetopic di DigitalTrend Sh.p.k.
Il luogo perfetto per scegliere e comprare una crociera.
Turizėm
Durres
Diamond Hill
Kompleksi Diamond Hill eshte i vetmi Resort Turistik ne qytetin e Vlores me te tilla parametrash dhe sherbimesh. Pishina e vetme dimerore ne Vlore, dhe nje qender relaksi e vetme ne llojin e saj, o... mė shumė
Hotele & Restorante, Turizėm
Uji i Ftohte Vlore
Discover Albania
Discover Albania.
Turizėm
Shqiperi/Albania
Dumrea Albania
Provoni bukuritė natyrore tė Zonės sė Dumresė
Turizėm
Dumre Belsh, Shqiperi
Ester Travel & Tours
Ester Travel & Tours ofron sherbime ne: Bileta Avioni, Bileta Autobuzi, Bileta Trageti, Siguracione shendeti ne udhetim, Siguracione automjeti, Paketa turistike, Rezervime hotelesh ne te gjith... mė shumė
Turizėm
Laprake Tirane
Ethnographic Museum Aleksander Moisiu
To all travelling & tourism fans! Our main idea is to gather all travelling fans in one place and exchange experience and discover new places. Traveling- it leaves you speechless, then turns you... mė shumė
Turizėm
Amfiteatri Durres
Eurolog Agency sh.p.k.
"Eurolog shpk" ofron prej vitit 2011 shėrbime spedicionare, logjistike, doganore ndaj klienteve vendas dhe tė huaj nė territorin shqiptar. Me njė eksperiencė tė mėparshme nė sektorin e transporteve ... mė shumė
Turizėm, Transporte
Condor Center Tirane
GulliverLAB
GulliverLab e una azienda, leader in Italia, specializzate nell'erogare servizi per il mondo del turismo.
Call Center, Turizėm
Tirane
Gjiro Kamara
Services of Gjiro Kamara: Walk-ins welcome Good for groups or parties Good for children Takeaway Delivery Catering
Turizėm, Ushqim & Pije
Ish Blloku Tirane
Reklamė