Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 bizneset e Ushqimeve & Pijeve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
95 biznese u gjetėn.
A.M.G sh.p.k.
A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen fo... mė shumė
Ushqim & Pije
Kashar Tirane
ABC Group sh.p.k.
ABC Group Sh.p.k ėshtė lider nė tregtimin dhe prodhimin e nje game te gjere produktesh ushqimore, duke punuar dhe duke pasur ekskluzivitetin e disa kompanive te njohura nderkombetare.
Prodhime, Ushqim & Pije
Tirane
Acquario Sali Peshk Sh.p.k.
Acquario Sali Peshku sh.p.k. is a fresh or frozen packaged fish producer located in Vlore, Albania.
Ushqim & Pije
Vlore
Agro Com sh.p.k.
Statusi ligjor: Ndėrmarrja tregėtare Klienta: Depo me pakicė dhe shumicė, konsumatorėt individual. Pėrshkrim: "AGRO COM" gjendet ne fshatin Piran e cila gjithashtu posedon depon, pompa t... mė shumė
Ushqim & Pije
Fushe Pirane Prizren, Kosove
AGROTEK ALB
Kompania AGROTEK ALB me seli ne Mucaj, Vore eshte prodhuese e ushqimeve blegtorale. Duke qene se ne fushen e shpendarise ka hapesira per zhvillimin e kapaciteteve prodhuese, Aksioneret e Shoqerise, ve... mė shumė
Ushqim & Pije
Vore Tirane
Aiba Company sh.a.
Aiba Company sh. a ,created since 1994 , is a business company with main activity the production of animal food and from 1999 the intensive growth of poultry for egg production. This company , today h... mė shumė
Prodhime, Ushqim & Pije
Shkozet Durres
Alba Drink & Food sh.p.k.
Tregetim dhe distribucion i Detergjenteve dhe pijeve energjike si dhe per femije. Cilesia me e larte europiane.
Ushqim & Pije, Artikuj Shtėpish
Kombinat Tirane
Albatros Wine
Albatros Castle is a SWISS BRAND. N.P.SH Albatros is the only castle licensed by the autorities in Prizren (Kosovo). With a tradition of wine and a private domain, the Albatros Castle creates the best... mė shumė
Ushqim & Pije
Prizren Kosove
Apulia - Pizzeria & Panzerotteria
PIZZE, PANZEROTTI FRITTI E CALZONI AL FORNO CON INGREDIENTI DI ASSOLUTA QUALITA'. NOVITA' ASSOLUTE COME LE PIZZE CON I BORDI RIPIENI. VENITE A TROVARCI!
Ushqim & Pije
Tiranė
Arditi Fisherman
Arditi the Fisherman. Restoranti me cilesor i peshkut ne Tirane, ku peshkun e zgjedh vete TI.
Ushqim & Pije
Bulevardi Zhan D'Ark Tiranė
ART Design Pasticeri
ART Pasticeri ka filluar aktivitetin e saj ne muajin shkurt 2012 me qellim per ti sherbyer klienteve me cilesi dhe korrektesi. Art pasticeri ne punen e saj ka nderthurur idete, formen, dizajnin dhe ... mė shumė
Ushqim & Pije
1 km nga Pallati me Shigjeta Tirane
Avex sh.p.k.
Avex sh.p.k ėshtė distributor eskluziv nė Shqipėri i Unilever Foods (Vitam, Knorr, Lipton, Hellmans), Lindt & Sprungli, Walkers Shortbread, Gordon & Macphail, Michel Cluizel dhe Mackays. Prezent pre... mė shumė
Importe & Eksporte, Ushqim & Pije
Tirane
B.M sh.p.k.
Kompania B.M SHPK u themelua me date 25 Nentor 2004 ne Koplik te Shkodres. Kompania B.M SHPK e zhvillon biznesin e saj nepermjet shperndarjes dhe tregtimit te produkteve ushqimore; shumice dhe pak... mė shumė
Importe & Eksporte, Transporte, Ushqim & Pije
Kashar Tirane
Bar Pasticeri Goni
Bar Pasticeri Goni.
Ushqim & Pije
Peqin, Elbasan
Bar Pasticeri Zhosien
Ejani ne ambjentet e Bar Pasticeri Zhosien Rruga Bulevardi Palmave
Ushqim & Pije
Lushnje
Big Bite Food Service
Kompania B & B Food Service e njohur me emrin ėshtė themeluar me 16 Dhjetor 1998. Cilėsia e ushqimit, shėrbimi i shpejt dhe ēmimet konkurruese kanė qėnė thelbi i suksesit. Restorantet tona tani ka... mė shumė
Hotele & Restorante, Ushqim & Pije
Tirane
Big Gjiro
Pizza dhe ushqime te ndryshme me produkte te fresketa.
Ushqim & Pije
Tiranė
Bioteka Smoothie & Juice shop
At Bioteka we are committed to offer 100% natural fruit & vegetable juices - the best our own nature has developed over time
Ushqim & Pije
Prapa Presidences Tirane
Birra Tirana
"Birra Tirana" ėshtė farika e birrės mė e madhe nė Shqipėri . Kompania shet dhe prodhon njė lloj birre PILSENER nė markė Birra Tirana , mban emrin e kryeqytetit , Tiranės, ku birra prodhohet . Ajo ėsh... mė shumė
Ushqim & Pije
Tirane
Boss-Tetova
Ne operojm? q? n? 1 janar t? vitit 2004 dhe jena nj? nd?r themeluesit e gastronomis? s? Shqip?ris? jena gjithashtu model i shum? restoraneve k?tu ne Shqip?ri dhe kudo ne trevat shqiptare jena t? par?t... mė shumė
Turiz?m, Ushqim & Pije, T? tjera
Lagja 13 Durr?s
Reklamė