Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 bizneset e Ushqimeve & Pijeve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
95 biznese u gjetėn.
Capitol Meat & Chicken
Capitol Meat & Chicken.
Ushqim & Pije
Qendėr Tiranė
Cobo Winery
From the beginning, we have insisted that our wine be made from 100% Albanian grapes. This gives us a very strong identity. The wine we produce must be connected to the land where the grapes are grown... mė shumė
Ushqim & Pije
Ura Vajgurore Berat
Coca Cola
Coca-Cola is the most popular and biggest-selling soft drink in the world. Introduced in Atlanta in 1886, Coca-Cola was patented in 1887 and registered as a trademark in 1893. Coca-Cola is the best... mė shumė
Prodhime, Ushqim & Pije
Tirane
Conad Albania
Gusht 2006 hapet supermarketi i parė Conad qė ndodhet nė qėndrėn tregtare E.T.C. Ajo ka njė sipėrfaqe prej 410 meter katror. Pak muaj mė vonė nė Janar tė vitit 2007 njė tjetėr supermarket Conad me v... mė shumė
Prodhime, Ushqim & Pije
Tirane
D'Angelo Chocolate & Coffee
D'Angelo i hapur enkas pėr tė sjellė cilesinė dhe natyralitetin. Motoja jonė ėshtė origjinaliteti, risia dhe pėrkushtimi. Njė ambjent ku mund tė filloni diten tuaj, njė ambjent ku mund tė jetė pikėtak... mė shumė
Ushqim & Pije
Tirane
Dada? Tirana
The Hippest Place in Town...
Ushqim & Pije
Tirane
Eco Market Food
Eco Market shpk filloi aktivitetin nė sektorin e retail-it nė Shkurt 2013. Qėllimi i tij ishte tė bėhej lojtari mė i madh nė industrinė e retail-it nė Shqipėri, duke zhvilluar njė rrjet marketesh nga ... mė shumė
Prodhime, Supermarkete, Ushqim & Pije
Tirane & Durres
EHW GmbH
Kompania EHW GmbH Operon qė nga viti 1992 nė sektorin e prodhimit tė sallameve. Gjatė kėtyre viteve ėshtė afirmuar si prodhuesi mė i madh nė tregun Shqiptar. Nė bazė tė suksesit tė saj qėndron zgje... mė shumė
Prodhime, Ushqim & Pije
Tirane
Eno Alba
ENOALBA Gjithcka per kantinat e veres dhe jo vetem...!
Ushqim & Pije
Kashar Tirane
Era 2000 sh.p.k
Restorant-Piceri "ERA" filloi aktivitetin e shėrbimit nė vitin 1999. Kthimi nė traditėn shqiptare tė gatimit dhe orientimi drejt kujdesit maksimal nė shėrbimin ndaj klientit bėnė qė "ERA" tė shndėrroh... mė shumė
Ushqim & Pije
Tirane
ERE Distribution sh.p.k.
ERE Distribution sh.p.k.eshte kompania qe meret me Distribucionin e produkteve sallamerie ne tregun Shqiptar dhe jo vetem.
Importe & Eksporte, Ushqim & Pije
Tirane
Erzeni sh.p.k.
Kompania ERZENI zhvillon aktivitetin e saj nė fushėn e agropėrpunimit (grumbullim, pėrpunim e tregėtim) tė produkteve blegtorale me njė eksperiencė 22 vjeēare.
Ushqim & Pije
Samatice Berat
Essenza Catering
Essenza Catering
Ushqim & Pije
Gjon Buzuku Tiranė
Fjolla SH.F.F.
Hajvar shtepiak te pjekur, speca te konzervuara.
Ushqim & Pije
Bellacerk Rahovec, Kosove
Food Way
FoodWay ėshtė njė biznes shėrbimi: bar, piceri dhe restorant. Ambienti i parė i kėtij lloji ėshtė lokalizuar nė QTU, nė tetor te vitit 2005. Ne jemi tė specializuar nė sherbimin e produkteve kafes, ēa... mė shumė
Ushqim & Pije
QTU Tirane
Foodmap Healthy
"Foodmap" eshte nje faqe recetash dhe produktesh te shendetshme per te gjithe ata qe duan te pastrojne trupin e tyre, duke ngrene me shume produkte me baze bimore.
Ushqim & Pije
Tirane
Fuferra sh.p.k.
Kompani ne prodhimin dhe tregetimin e Ujit natyral dhe me gaz per perdorim publik.
Prodhime, Ushqim & Pije
Linze Tirane
Furi Elektrikut 1941
Furi Elektrikut 1941 eshte nje furre buke ne qender te Tiranes.
Ushqim & Pije
Qender Tirane
Furre Buke Pastiēeri SULAJ
Furre Buke Pastiēeri SULAJ eshte nje nga pasticerite me te mira ne tirene ku do te gjeni shume shije ne te gjithe produktet e ofruara.
Ushqim & Pije
Tirane
Garage Pub Tirana
Garage Pub and Steak House Every Saturday Live Music Different Events during the week Garege Pub and Steak House. Live music and special events. An American Pub.
Ushqim & Pije
Tiranė
Reklamė