Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 bizneset e Ushqimeve & Pijeve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
95 biznese u gjetėn.
Walkers
Tek dyqani Walkers do tė gjeni biskotėn mė tė mirė nė botė qė vazhdon tė prodhohet qė prej vitit 1898 me metoda tradicionale pa aromatizues, ngjyrosės ose konservantė artificialė. Mrs Bridges marka ... mė shumė
Prodhime, Ushqim & Pije
Prane Librit Universitar Tirane
VitaMix-Juice
Te ne mund tė shijoni lėngje frutash, perimesh, smoothie, gjithēka e shtrydhur dhe e pėrgatitur nė ēast. Vetėm produkte natyrale, pa shtesa, pa kimikate, pa konservantė. Tė gjitha kėto shoqėruar me ēm... mė shumė
Ushqim & Pije
Qendra Kristal Tirane
Uji Qafshtama
Kompania "Qafshtama", pjesė e EHW Group, njė nga prodhuesit kryesorė tė ujit mineral natyral nė tregun shqiptar me markėn EHW Qafshtama.
Ushqim & Pije
Tirane
TOTO'S caffe
TOTO'S caffe eshte nje kompani Italo-Shqiptare e cila merret me perpunimin dhe shitjen e kafes ekspres prej 10 vjetesh.
Ushqim & Pije
Tirane
Tiki Taco Tirana
Provo Tiki Taco. Menu me receta nga me populloret ne USA, Meksike, Spanje,Itali etj. Provo tacos ose crusty pita ose burrito, ose zgjidh specialitete te tjera ne menu.Me pite misri dhe gruri. Salcat ... mė shumė
Ushqim & Pije
Tirane
Teuta Durrės
Shoqeria "TEUTA DURRES" eshte themeluar ne vitin 1994. Aktiviteti i saj qe ne fillim ka qene ne fushen e import - eksportit, prodhimit dhe shperndarjes se artikujve ushqimore baze si orizi, sheqeri, m... mė shumė
Ushqim & Pije
Durres
Te Stela Resort
Te Stela Resort ėshtė vendi i tė gjitha moshave. Secili do tė gjejė kėtu shijen e pėrzgjedhur tė ushqimit, muzikės, eventeve, ritmin sportiv tė notit dhe festave, por edhe relaksin e masazheve e tė ... mė shumė
Hotele & Restorante, Ushqim & Pije
Tirane
Tartuf Shop
Ekskluzivisht pėr herė tė parė nė Shqipėri sjellim shumėllojshmėri produktesh me bazė Tartufi, gjithashtu edhe Tartuf tė fresket sipas sezonit. Produkte: Tartuf i freskėt, salca tė ndryshme me Tar... mė shumė
Ushqim & Pije
Pranė ish shkollės "11 Janari" Tiranė
T.E.A sh.p.k. (KAON)
T.E.A sh.p.k merret me tregtimin dhe prodhimin e birres se markes KAON.
Ushqim & Pije
Misto Mame Tirane
Shoqeria Belavis-Kolonat
Shoqėria BELAVIS sh.p.k., e themeluar ne vitin 1996 , operon nė fushėn e ushqimit social me brand-in KOLONAT Mediterranean Fast-Food dhe ėshtė e orientuar nė mėnyrė specifike nė servirjen e produkteve... mė shumė
Ushqim & Pije
Prane Librit Universitar Tirane
Sheqer Pikant
Sheqer Pikant.
Ushqim & Pije
Tirane
Sushi
Njė vend, ku arti, kuzhina dhe pasioni, bashkohen pėr tė krijuar shije. Njė vend unik, ku krijimtaria takon traditėn. Kėtu, si nė zakonet mė tė lashta Japoneze, duart e Chef-ave tanė, krijojnė kryevep... mė shumė
Ushqim & Pije
Tiranė
SPAR Internacional
Aktivitet i shitjes me pakice se artikujve ushqimor dhe jo-ushqimor.
Prodhime, Ushqim & Pije
Tirane
Sole Travel & Tours
Sole Travel & Tours is an agency tha offers servises of: Ticketing, Hotels, Insurance, Package Tours, Rent A Car, Application for the Embassy etc
Transporte, Ushqim & Pije
Tirane
Sirius.al
Kompania Sirius.al, pjese e Grupit BGT Interantional eshte prodhues dhe distributor i produkteve ushqimore.
Importe & Eksporte, Prodhime, Ushqim & Pije
Tirane
Sirius Wine
Kompania Sirius Wine ka nėnshkruar kontrata afatgjata pėr importimin dhe distribuimin ekskluziv tė verėrave, shampanjės, konjakut, kalvadosit dhe whiskyt pėr teritorin e Kosovės, Maqedonisė dhe Shqipė... mė shumė
Ushqim & Pije
Tringė Smajli Prishtine
Sidnej Albania sh.p.k.
For over 15 years , SIDNEJ has been producing a wide range of preserved fruits and vegetables, continuing the tradition of Berat , a south - central Albania city, recently included in UNESCO's World H... mė shumė
Prodhime, Ushqim & Pije
Tek Kompleksi Ushqimor Berat
Sallameri FIX PRO sh.p.k.
"FIX PRO" sh.p.k. ėshtė sallameria mė e re nė industrinė e pėrpunimit tė mishit, e cila ushtron aktivitetin e saj qė prej vitit 2003. Qė prej 1992 administratori i saj vjen me njė pėrvojė tė gjatė duk... mė shumė
Ushqim & Pije
Bilisht Korce
ROYAL sh.p.k.
Kompania "ROYAL" ka filluar aktivitetin tregtar ne vitin 1993 duke perfshire ne objektivin e saj kryesor, tregtimin me shumice e pakice te mallrave te ndryshem ushqimor. Si rrjedhoje e studimit te ... mė shumė
Importe & Eksporte, Ushqim & Pije
Kashar Tirane
Rosvelt Elbasan
Ne ambientin tone gjeni shume llojshmeri embelsirash edhe kafe te cilsise se larte...
Ushqim & Pije
Lagja Dyli Haxhire Elbasan
Reklamė