Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 12 ofertat e Pajisjeve Elektroshtėpiake nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
12 oferta u gjetėn.
15,990L 9,990L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
Shtrydhese frutash dhe perimesh, ruan vlerat ushqimore, fuqia 800 w, 5 shpejtesi, grirese celiku, ene per lengun 1.5 lt, ene per mbeturina 2.3 lt.
20,900L 17,600L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
Teknologji me ciklon. Furce inovative per kafshet. Platforme 2 ne 1. Koha e karikimit: 16 h. Koha punes: 20-25 min.
58,900L 44,900L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
Televizor LED Philips 32" 32PFH5300/88 LED TV. FULL HD. 200Hz. Smart TV. DVB-T/C i integruar. MPEG-4,Hdmi,Scart,Optical, Porte USB.
320,990L 298,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Televizor LED Panasonic 3D 4K 65 inch TX-65CX410E 4K ULTRA HD TV, SMART TV Firefox OS, 400 HZ, DVB-T/T2/C.Procesor Quad Core.
350,900L 309,900L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
-Kontroll elektronik -MultiAirflow NoFrost System -Shtresė antibakteriale -Rafte xhami -Sirtar pėr perimet 0 grade Celsius -Filtėr karboni -Mbajtėse pėr shishet -Alarm i derės sė hapur -Kahu i derės: i ndėrrueshėm -Niveli zhurmes :43 dB (A)
60,900L 49,900L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
5 programe, 4 temperatura, Eco 50 grade Celsius, intensive 70 grade Celsius, 45 grade Celsius Gota, E Shpejtė Plus 60 grade Celsius. Sensor: Pėr konsumin e ujit dhe tė energjisė. Kontroll elektronik , Fikje automatike , Sirtari I sipėrm i rregullueshėm, Vonesė nė nisje 1-24 orė, Pajisja ant... mė shumė
65,000L 57,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Teknologjia Fuzzy Logic, Adapton programin me ngarkesen e rrobave. OptiSense: Gjithmonė Konsum I ulėt i Energjiese. Kjo eshte nje Lavatrice Inteligjente ku sistemi OptiSense rregullon konsumin e energjise, ujit dhe kohes -Tashme me OptiSense nuk ka me rendesi sasia e rrobave qe ju lani sepse OptiSen... mė shumė
50,000L 34,990L
Go Tech Electronics
Tirane
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Komandim me manopola, sigurese nxehtesie, kornize inoksi.
60,000L 54,990L
Go Tech Electronics
Tirane
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Permasat 60 x 85 x 40 cm, ekran me prekje, mix power sistem, dere inoksi, programe speciale, opsion nisje e vonuar.
40,000L 36,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
KATEGORIA: Furre inkaso TIPI: E pavarur 67 L MENYRA E PJEKJES: Pjekje KOHEMATES: Po PANELI I KONTROLLIT: Me celesa EKRAN LCD: Po VETEPASTRIM: Po MENYRA E HAPJES: Normale OPSIONI I BLLOKIMIT PER FEMIJET: Jo MIKROVALE: Jo KLASA E ENERGJISE: A
100,000L 89,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
PRESIONI: 15 bar FUQIA: 1850W KAPACITETI: 1.8 Litra FUNKSIONIMI: Elektronik BLUARES KAFEJE: Jo DEPOZITE E LEVIZSHME: Jo NGJYRA:E zeze / Gri
1,690L 990L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Tre dizenjo tė mahnithsme -, bleta, bretkosa dhe nuse pashke. Orė perfekte pėr fėmijėt tuaj - zgjimi do tė jetė shumė mė i lehtė me njė nga orėt me zile binjake!