Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 13 ofertat e Kompjuterave & Zyrave nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
13 oferta u gjetėn.
85,000L 79,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
MARKA: HP EKRAN ME PREKJE: JO PROCESORI: Intel Core i5-5200U 2.2GHz RAM: 4 GB DDR3 1600MHz SSD: JO HDD: 500 GB DISKU OPTIK: DVD /-RW SUPERMULTI MADHESIA EKRANIT INCH:15.6 REZOLUCIONI PIXEL: 1366 x 768 DEFINICIONI: HD LIDHJET: Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth EKRANI: LED ... mė shumė
1,100,000L 97,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
LLOJI I RRJETIT: 2G / 3G / 4G PERMASAT (GJ X L X TH): 6.71 x 13.83 x 0.71 PESHA (G): 143 g MADHESIA E EKRANIT: 750 x 1334 pixels, 4.7 inch TIPI I EKRANIT: LED HD Retina 3D Touch MEMORJA E BRENDSHME: 16 GB KARTA E MEMORIES:JO GPRS: PO EDGE: PO 3G: PO 4G: PO WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n BLUE... mė shumė
1,100,000L 91,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
LLOJI I RRJETIT: 2G 3G 4G PESHA G: 152 MADHESIA E EKRANIT: 5.1 Inch MEMORJA E BRENDSHME: 32 GB KARTA E MEMORIES: micro SD GPRS: PO EDGE: PO 3G: PO 4G: PO BLUETOOTH: PO INFRARED: JO USB: micro USB v2.0 KAMERA: 12 MP GEO-TAG: PO KAMERA DYTESORE: 5 MP SISTEMI OPERATIV: Android OS v6.0 ... mė shumė
30,000L 24,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
LLOJI I RRJETIT: 2G 3G MADHESIA E EKRANIT: 10 Inch TIPI I EKRANIT: LCD Capacitive Touchscreen MEMORJA E BRENDSHME: 16 GB USB: PO KAMERA: 5 MP GEO TAG: PO VIDEO: PO KAMERA DYTESORE: 2 MP CPU RAM ROM: Dual core 1.3 GHz 1 GB RAM GPS: PO NGJYRA: E zeze MARKA: Alcatel KAMERA: 5 MP MEM... mė shumė
€330 €315
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
ACER NB TravelMate P253 Intel Celeron B830 (1.8GHz, 2Mb Cache) 15.6in (1366x768) 2GB RAM 320GBHDD DVD+/-RW, Wifi g/n, FreeDOS, 6-cell 1Y
€315 €299
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
HP NB 655 AMD E1-1200 (1.4GHz) with Radeon HD7310 15.6in HD 2GB RAM 1600Mhz 320GB 5400rpm HDD DVD+/-RW SuperMulti Webcam, BT, Wireless Linux, 6-cell, Black, Carry Case 1Y
€430 €405
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
ACER NB Aspire E1-571 Intel Core i3-2328M (2.2Ghz, 3MB L3) 15.6" HD (1366x768) LED 4GB DDR3 500GB HDD DVD-RW Wifi g/n, Card Reader, Free Dos, 6-cell 1Y
€400 €360
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
DELL NB Inspiron 3521 Intel Pentium 2127U(1.9GHz, 2MB) 15.6" HD (1366x768) WLED 4096MB (1x4096) 1600MHz DDR3 500GB Sata HDD Intel HD Graphics DVD /-RW Wireless BT, Ubuntu 12.04, 4-cell 3Y
€420 €405
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Samsung NB ATIV Book 2 NP270E5V Intel Pentium 2117U (1.8GHz, 2MB) 15.6" LED HD Anti-Glare (1366x768) 4GB 1333 Mhz 500GB Intel HD Graphics DVD+/-RW Supermulti WiFI b/g/n Webcam FreeDOS, 6-cell 2Y
50,000L 44,990L
Go Tech Electronics
Tirane
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
LED-backlit,Freedos ,HDD 500 GB,rezolucioni 1366 x 768 ,USB 2.0,USB 3.0,HDMI x1
129,900L 109,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Intel Core i5 Ekrani: 15.6 inch HD RAM: 4 GB HDD: 500 GB GPU: Nvidia GeForce 820M 1GB/DVD+/-RW Bateria: 4 Cell
80,000L 62,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-06-2016
Apple Ipad Air 1 Wifi 16GB Kamera 5 MP , 1.2 MP CPU: Dual-core 1.3 GHz Memorje: 16GB RAM: 1GB
50,000L 35,900L
AZA electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Ekrani: 15.6" HDD: 500GB Procesori: Intel Celeron N3050 (1.6GHz, 2MB) Rezolucioni: HD (1366x768) WiFi: PO Webcam: PO RAM: 4GB DDR3 Karta grafike: DVD-RW
Reklamė