Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 133 ofertat nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
133 oferta u gjetėn.
2,990L 1,490L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mprehes i projektuar per mprehje te sigurt, te shpejte, efikas dhe i pershtatshem kudo dhe kurdo qe duhet te mprehni thiken tuaj te preferuar.
3,990L 2,490L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Jepini gjallėri dhomės tuaj me seti e kėllėfėve njėngjyresh Dormeo Una i cili ėshtė perfekte pėr dhomėn tuaj. Materiali pambuk percale do t'ju dhurojė butėsi dhe ngrohtėsi gjatė gjithė natės. Prodhuar me materiale tė zgjedhura me kujdes Material natyral - pambuk Elastike dhe pėrshtaten shumė mirė... mė shumė
4,490L 3,140L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Shtojini ngjyra dhe freski dhomės tuaj me seti e kėllėfeve Dormeo Twins, i cili vjen nė 4 kombinime tė ndryshme ngjyrash dhe me material 100% pambuk saten. I disponueshem nė 2 pėrmasa. Zgjidhni ngjyrėn tuaj tė preferuar: Blu/Pana Gri/Pana Jeshile/Pana Lejla/Pana
6,990L 6,490L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Zhytuni nė butėsinė dhe komfortin qė do t'ju falė seti i kėllėfėve Dormeo Natural Touch! Materiali satten i kėtij seti do t'ju dhurojė elegance dhe ngrohtėsi ēdo mbrėmje. I disponueshėm nė 3 ngjyra: Bezhė Kafe Pana
590L 400L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Projektuesi i dritave do te krijoje nje ambient shume te kendshem per shtepine apo dhomen tuaj. Mund te perdoren gjate nates ose per raste festash.
4,200L 3,990L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Ēarēafi Ellipse me material natyral 100 % pambuk i cili ju siguron qėndrueshmėri, butėsi dhe ndjenjėn e luksit. Ēarēafi nė ngjyrė ari me material 100% pambuk satten i cili ju sjell ndjenjėn e mėndafshit, pamjen e bukur dhe ndjesinė apsolutisht fantastike nė lekurėn tuaj. Ngjyrat e tjera janė materi... mė shumė
2,490L 1,740L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Shtoji udhėtimit tuaj kėnaqėsinė dhe sigurinė nė ēdo kohė. Materiali akrilik i mbrojtėses kundra diellit do tė bėjė tė mundur shpėrndarjen e rrezeve tė diellit. Nė mėnyrė tė sigurtė dhe tė efektshme do tė zvogėlojė rrezatimin e diellit gjatė ditės dhe dritat e makinave gjatė natės. Pėr nė mėngjes h... mė shumė
2,490L 990L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Pasuruesi i ujit nga Delimano ėshtė praktik pėr tė mbajtur ujin gjatė udhetimit dhe e konverton atė nga uji normal nė ujė bazik plotė me minerale ( potasium, zink, hekur, magnezium, kalcium, alumin) dhe ēdokush mund tė pijė kudo dhe kurdo. Pasuruesi i ujit ėshtė zgjedhja e perkryer kur ju jeni nė sh... mė shumė
€420 €405
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Samsung NB ATIV Book 2 NP270E5V Intel Pentium 2117U (1.8GHz, 2MB) 15.6" LED HD Anti-Glare (1366x768) 4GB 1333 Mhz 500GB Intel HD Graphics DVD+/-RW Supermulti WiFI b/g/n Webcam FreeDOS, 6-cell 2Y
€315 €299
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
HP NB 655 AMD E1-1200 (1.4GHz) with Radeon HD7310 15.6in HD 2GB RAM 1600Mhz 320GB 5400rpm HDD DVD+/-RW SuperMulti Webcam, BT, Wireless Linux, 6-cell, Black, Carry Case 1Y
€430 €405
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
ACER NB Aspire E1-571 Intel Core i3-2328M (2.2Ghz, 3MB L3) 15.6" HD (1366x768) LED 4GB DDR3 500GB HDD DVD-RW Wifi g/n, Card Reader, Free Dos, 6-cell 1Y
€330 €315
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
ACER NB TravelMate P253 Intel Celeron B830 (1.8GHz, 2Mb Cache) 15.6in (1366x768) 2GB RAM 320GBHDD DVD+/-RW, Wifi g/n, FreeDOS, 6-cell 1Y
€400 €360
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
DELL NB Inspiron 3521 Intel Pentium 2127U(1.9GHz, 2MB) 15.6" HD (1366x768) WLED 4096MB (1x4096) 1600MHz DDR3 500GB Sata HDD Intel HD Graphics DVD /-RW Wireless BT, Ubuntu 12.04, 4-cell 3Y