Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 133 ofertat nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
133 oferta u gjetėn.
12,000L 2,400L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Materiali: ECO PIUMA Ngjyra: MUSTARD Prerja: FIKSE Marka: VICINO
4,000L 2,000L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
- Materiali Ecopelle - Ngjyra E bardhe/E kuqe - Prerja Fikse
6,600L 3,300L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
- Materiali Ecopelle - Lartesia e takes 9.5 cm - Ngjyra E zeze - Prerja Fikse
2,280L 1,890L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set: Palete pėr sytė Naked 5 + Pudėr e presuar Palete pėr sytė, Naked 5, me 12 nuanca Pudėr e presuar, Naked 5 Kopje e mirė e origjinalit
1,490L 1,190L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
MP3 Player MP3 , MP4 , Video Supporter Porte karikimi USB 5V-2.1A Kujdes : Per te pasur nje kualitet sa me te mire transmetimi frekuenca e radios nga 87.5-105.5 mhz nuk duhet te jete ne te njejten pike me frekuencen e nje radio-je transmetuese lokale pasi nese nderhyjne valet e ketyre ra... mė shumė
3,180L 2,490L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set ēantė + portofol pėr femra Ēantė pėr femra, bezhė me dizenjo Dimensionet: 32x28cm Portofol pėr femra, bezhė me logo Dimensionet: 19x10cm
2,980L 2,100L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set: Ēantė + Orė pėr meshkuj Ēantė pėr meshkuj, e zezė, me rrip Pėrmasat: 20cm x 20cm Orė pėr meshkuj, me rrip tė zi dhe fushė me mekanizma
2,380L 1,690L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set orash pėr ēifte, kafe Orė pėr meshkuj me rrip kafe dhe fushė tė bardhė Orė pėr femra me rrip kafe dhe fushė tė bardhė
1,690L 1,390L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
Drita Led DRL parakolpi 6SMD L shape Per makinat model A4 Emri i modelit: DRL Voltazhi: 12 V Pesha: 500 g Te pa pershkrueshme nga uji dhe mjaft cilesore.
29,990L 19,990L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
Telefon Samsung Galaxy Note N7000 Shume pak i perdorur, ne gjendje shume te mire Ne kuti bashke me aksesoret e perfshire. Rrjeti 3G Ekran 5.3" Super AMOLED capacitive touchscreen Mbrojtje Corning Gorilla Glass Sistem Operativ Android v4.1.2 (Jelly Bean) Procesor Dual-core 1.4 GHz Cortex-A9 M... mė shumė
36,990L 33,990L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
TV Lobod 40" LED SMART Full HD LED-4018 DVBT2 Televizor SMART Android 4.4. Ju mundeson te lundroni ne internet dhe te perdroni aplikacionet Android - Aplikacione te para-instaluara: Twitter, YouTube, Facebook, Gmail. Madhesia e ekranit 40" (102 cm) Rezolucioni Full HD 1920 X 1080 pixels ... mė shumė
9,990L 6,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
Ore Inteligjente GT08 me karte SIM Ktyen te gjitha funksionet e nje smartphone: telefonata, mesazhe, aplikacione e shume te tjera. Ekran HD touch screen me teknologji "perfect match" Me funksione per telefonin. Mund te telefononi direkt nga Ora Smart GT08 Kundra humbjes. te njofton kur je ... mė shumė
24,990L 22,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 13-09-2016
Mbaron: 13-10-2016
Telefon me 2 karta SIM Rrjeti 4G LTE Hedhur ne treg ne Tetor 2015 Opsioni Fingerprint (Hapje nepermjet shenjes se gishtit) Ekran 5.5" Full HD 1080p RAM 2GB 16GB memorje Sistem Operativ Android 6.0.1 Marshmallow Procesor 8-Cores 1.5GHz Kamera Paresore 13MP Kamera Dytesore 5MP Kapacit... mė shumė
4,800L 2,800L
Vicino.al
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
- Materiali PAMBUK - Ngjyra BLU DHE GRI - Prerja FIXE - Marka PHILIPP PLEIN
12,700L 3,800L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
- Materiali Lekure - Ngjyra E Zeze - Prerja E Madhe (1 nr Plus ) - Marka Vicino
30,000L 28,900L
AZA electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Procesori: intel dual core Rezolucioni: 1024x480 Display: 7" WiFi: PO RAM: 1 GB HARD DISK-U: 8 GB SISTEMI OPERATIV: Android 4.3 jeally bean Bluetooth: PO
50,000L 35,900L
AZA electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Ekrani: 15.6" HDD: 500GB Procesori: Intel Celeron N3050 (1.6GHz, 2MB) Rezolucioni: HD (1366x768) WiFi: PO Webcam: PO RAM: 4GB DDR3 Karta grafike: DVD-RW
210,000L 195,000L
Global Electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
The Full HD DH1017 produces crystal clear, bright images, perfect for a broad range of applications including technical, advertising media and medical training where detail really matters. Full support for Crestron Roomview, Telnet, Extron IP Link, AMX dynamic device discovery and PJ-Link protoco... mė shumė
89,500L 86,500L
Global Electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Specifications: - 108-Watt high output LED Moving Head Beam effect with 36x 3-Watt LEDs - 1 or 13 DMX Channels - 3 operational modes: DMX-512, Sound Active or Master/Slave - Dimming: 0% - 100% - 13.5-degree beam angle - Pan: 570-degree; Tilt: 240-degree - LED DMX 4-Button menu system - Stepp... mė shumė
210,000L 196,000L
Global Electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
FEATURES 1400 Watt Digital Amplifier 18" Woofer, bass reflex housing Stereo crossover Switchable crossover frequencies Phase-reverse switch Electronic equalization, soft limiter and protection Stereo XLR input, Stereo XLR signal output PHYSICAL SPECIFICATIONS: Height: 665 mm Width: 505 m... mė shumė