Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 133 ofertat nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
133 oferta u gjetėn.
4,000L 1,590L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Set: 2 pale Tuta sportive per Meshkuj Tuta sportive per meshkuj, te zeza, me logo blu Materiali: 95% pambuk, 5% elastan Tuta sportive per meshkuj, blu me vija gri
1,980L 1,590L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Set: Orė & Byzylyk pėr meshkuj Orė pėr meshkuj, Curren me rrip kaf dhe fushė tė bardhė Byzylyk unisex handmade, I zi, me aksesor zar kubik
1,390L 990L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Polo pėr meshkuj, e verdhė, me logo Materiali:100% pambuk
1,390L 990L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Polo pėr meshkuj, e verdhė, me logo Materiali:100% pambuk
4,400L 2,900L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Atlete pėr meshkuj, tė bardha, me qafė tė gjatė.
3,000L 2,490L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Atlete pėr femra, mente fosforeshente me logo, gomė tė trashė
2,400L 2,200L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Atlete pėr meshkuj, blu e errėt, me logo nė anė Replica
990L 495L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Syze Dielli per Meshkuj me Xham Pasqyr ne Tre Versione Stil teper i vecante. E disponueshme ne tre ngjyra: Blu, Jeshile dhe Gri.
17,990L 14,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Set i kompletuar HP Desktop + Monitor + Tastier + Mouse + Fisha lidhese Desktopi: Modeli: Desktop HP Compaq dc7900 Intel Core 2 Duo Processor 3.0GHz RAM 2GB DDR2 Memorja HDD 160GB SATA Sistem Operativ Windows 7 Karta Grafike Intel HD Graphics 256MB Karte zeri: Intel HD audio Controller... mė shumė
3,990L 3,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Cante Laptopi HP 16.1" Value Top Load Case Produkt Origjinal HP Per laptop deri ne 16.1" (40.9cm) Dizejnuar ne menyre perfekte, rehati maksimale, canta ka nje pjese te brendshme per laptop, xhepa te shumte dhe rrip te rregullushem per te mos lodhur shpatullen. Permasat: 41.2 x 30.4 x 6.3 cm ... mė shumė
3,990L 3,392L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Set per meshkuj Cant + Rrip VV Set cante dhe rrip per meshkuj i zi. Materiali i rripit 100% lekure. Materiali i cantes cop. Rripi i cantes merr gjatesin qe ju deshironi. Teper i bukur dhe cilesor.
1,990L 1,592L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Rrip per Femra Ngjyre Kafe BBR Material teper cilesor. Masat e disponueshme: 105, 110, 115, 120, 125, 130, 135.
1,790L 1,290L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Bateri e Jashtme me kapacitet 4400mAh Karikon nje telefon 2 here te plota (nje telefon mesatar e ka baterine 2000mAh) Ka te perfshire fishen e karikimit Micro USB Jetagjatesia: 1000 cikle karikim
1,200L 990L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
Syze dielli fashion, per femra
3,600L 1,600L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
Materiali Ecopelle - Ngjyra Bezhe - Prerja Fixe - Marka Calvin Klein
6,400L 3,200L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
Kepuce sportive me take te fshehur
3,690L 1,690L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
Pjaster me pllake qeramike, mbron floket nga djegja, dimensionet 25 x 90 mm, dizajn elegant.
9,000L 3,000L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
Materiali Ecopelle - Ngjyra E Zeze - Prerja E madhe - Marka Vicino
4,600L 2,300L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
- Materiali Kamosh - Ngjyra E bardhe - Prerja Fikse - Marka Martin Pescatore
5,400L 2,700L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
- Materiali Cope - Ngjyra Blu - Marka AJ