Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 133 ofertat nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
133 oferta u gjetėn.
3,380L 2,290L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 01-09-2016
Mbaron: 01-10-2016
Set ēantė(24x22cm) + portofol pėr femra Ēantė e vogėl pėr femra, e zezė me dizenjo e shkėlqim Portofol pėr femra, I zi me gri, me dizenjo me luspa Dimensionet: 19x10cm
1,900L 1,490L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 01-09-2016
Mbaron: 01-10-2016
T-Shirt per meshkuj, e bardhe, me dizenjo te zeze ne pjesen e siperme Shkrime te zeza: Runway of Life Materiali: 100% pambuk
1,880L 1,490L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 01-09-2016
Mbaron: 01-10-2016
Set: Palete pėr sytė + Rimel Palete pėr sytė, me 18 nuanca Rimel I zi, Kopje e mirė e origjinalit
600L 470L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
I krijuar pėr trajtimin e tė gjitha sipėrfaqeve qė i nėnshtrohen veshjes nga avulli si qelqi, pasqyra , dusheme , pllaka , xham dhe lentet.
700L 550L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
Multi Fabric remover heq dhe njollat mė tė vėshtira. I pasuruar me enzima active,nė gjendje pėr tė larguar njollat e barit,gjakut,vezės,salsave dhe vajit.
550L 400L
ebuy.al
Tirane
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
Laresi eshte i pershtashem pėr pastrimin e gjithe llojeve tė siperfaqeve qė lahen si: guzhina, dyshemeja, muret, pllakat, tualeti etj.
15,990L 9,990L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
Shtrydhese frutash dhe perimesh, ruan vlerat ushqimore, fuqia 800 w, 5 shpejtesi, grirese celiku, ene per lengun 1.5 lt, ene per mbeturina 2.3 lt.
8,900L 4,450L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
Pantallona per meshkuj, materiali dok
21,000L 5,900L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
Kemishe pambuku, origjinale JUST CAVALLI
5,400L 2,700L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
Atlete per femra. Materiali lekure, ngjyre e bardhe, prerje fikse
4,400L 2,200L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
Kepuce Sportive per Meshkuj
Bio
Tirane
Kerkohet te punesohet farmaciste ne Tirane ne fillim te shtatorit 2016 Tė interesuarat tė kontaktojnė: Tel: 067 491 1797 Prane Shkollėns se Baletit, Tiranė
16,900L 15,220L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
Presioni: 4.5 Bar. Sistem antikalkar. Sistem kundėr pikimit.
60,900L 49,900L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
5 programe, 4 temperatura, Eco 50 grade Celsius, intensive 70 grade Celsius, 45 grade Celsius Gota, E Shpejtė Plus 60 grade Celsius. Sensor: Pėr konsumin e ujit dhe tė energjisė. Kontroll elektronik , Fikje automatike , Sirtari I sipėrm i rregullueshėm, Vonesė nė nisje 1-24 orė, Pajisja ant... mė shumė
58,900L 44,900L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
Televizor LED Philips 32" 32PFH5300/88 LED TV. FULL HD. 200Hz. Smart TV. DVB-T/C i integruar. MPEG-4,Hdmi,Scart,Optical, Porte USB.
20,900L 17,600L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
Teknologji me ciklon. Furce inovative per kafshet. Platforme 2 ne 1. Koha e karikimit: 16 h. Koha punes: 20-25 min.
350,900L 309,900L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
-Kontroll elektronik -MultiAirflow NoFrost System -Shtresė antibakteriale -Rafte xhami -Sirtar pėr perimet 0 grade Celsius -Filtėr karboni -Mbajtėse pėr shishet -Alarm i derės sė hapur -Kahu i derės: i ndėrrueshėm -Niveli zhurmes :43 dB (A)
65,000L 57,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Teknologjia Fuzzy Logic, Adapton programin me ngarkesen e rrobave. OptiSense: Gjithmonė Konsum I ulėt i Energjiese. Kjo eshte nje Lavatrice Inteligjente ku sistemi OptiSense rregullon konsumin e energjise, ujit dhe kohes -Tashme me OptiSense nuk ka me rendesi sasia e rrobave qe ju lani sepse OptiSen... mė shumė
320,990L 298,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Televizor LED Panasonic 3D 4K 65 inch TX-65CX410E 4K ULTRA HD TV, SMART TV Firefox OS, 400 HZ, DVB-T/T2/C.Procesor Quad Core.
60,000L 44,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Furrė elektrike inkaso e varur me ZEV 6046 XBA. Kontroll mekanik me butona Kontroll i pjanurės nėpėrmjet furrės. Programim mekanik i kohės sė gatimit 3 funksione gatimi. Ventilator freskues. Kapaciteti i furrės:74 Litra, 3 pozione tavash. Derė me 2 xhama. Aksesorė:2 tava tė emaluara + skarė... mė shumė